Dołącz   Zaloguj się
Aktualna umowa o prace
#1

Witam
Bedę właśnie kończył średnią szkołe i będę składał podanie do policji ale też pracuję na umowę o pracę bo to jest szkoła bo zawodówce Uśmiech i tak się zastanawiam bo niedługo skończę szkołe to przy składania dokumentów jest taki punkt jak obecne umowy o pracę a aktualnie jeszcze tam pracuję i tak się zastanawiam co mam z tym zrobić. Najprawdopodobniej zakończę pracę tam w przyszlym miesiącu i czy wtedy mam donieść świadectwo pracy czy jak to w takim przypadku jest?
Odpowiedz
Polecamy
Test wiedzy do policji
#2

Ja nie widzę żadnego problemu. Piszesz, że pracujesz... a jeśli Cię wezmą na szkolenie to musisz się zwolnić i tyle.
Odpowiedz
#3

oki dzięki Uśmiech jeszcze zapytam na komendzie u nas Uśmiech
Odpowiedz
#4

Też nie widzę jakiegoś problemu, a to dlatego, że właśnie tak, czy siak wstępując do policji będziesz musiał się zwolnić.
Odpowiedz
#5

Ja też nie widzę problemu. Piszesz, że pracujesz. Za miesiąc kończy się umowa i po bólu tak na prawdę. Nic więcej nie trzeba.
Odpowiedz
#6

A jak Ci to tak bardzo przeszkadza to możesz rozwiązać umowę i już nie będzie problemu.
Odpowiedz
#7

Nikt nikomu nie zabroni szukania pracy, gdy ma się już ją. Możesz przecież się przekwalifikować.
Odpowiedz
#8

Dokładnie. Całe życie tak na prawdę człowiek się uczy, więc czemu nie zmienić pracy?
Odpowiedz
#9

Doniesiesz świadectwo jak będziesz mógł - z tym to raczej nie ma problemu.
Odpowiedz
Polecamy
Test wiedzy do policji
#10

Ja jak szedłem do nowej pracy, to świadectwo zazwyczaj zanosiłem, jak już zacząłem pracę, więc najwyżej doniesziesz.
Odpowiedz
#11

A ja zanosiłem na początku - jak kraj taki obyczaj, jak to mówią Oczko
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Theme © iAndrew - Forum software by © MyBB