Forum Policyjne - Rekrutacja do policji - Testy do policji
ETAPY KWALIFIKACJI - Wersja do druku

+- Forum Policyjne - Rekrutacja do policji - Testy do policji (https://www.forumpolicyjne.com.pl)
+-- Dział: Forum policyjne (https://www.forumpolicyjne.com.pl/dzial-forum-policyjne)
+--- Dział: Forum dla rekrutów (https://www.forumpolicyjne.com.pl/dzial-forum-dla-rekrutow)
+--- Wątek: ETAPY KWALIFIKACJI (/temat-etapy-kwalifikacji)

Strony: 1 2 3


ETAPY KWALIFIKACJI - szponito1 - 14.05.2012

WITAM . ZDĄŁEM NIEDAWNO TSF I TWO, NASTĘPNIE ZAPEWNE BEDZIE MILTISELECT WIEC MOJE PYTANIE JEST TAKIE CZY JAKI DOKUMĘTY LUB ZAŚWIADCZENIA ITP NALEZY ZE SOBĄ MIEC ?? CZY ABO JEST POTRZEBNE JUZ NA MULTISELEKCIE ??


- enzo22 - 14.05.2012

ABO przyjdzie CI złożyć przed MS-em przynajmniej ja tak mialem, a na sam MS bedzie Ci potrzebny dowód osobisty i długopis Oczko wiec powodzenia :-P


- doncorleone32 - 17.02.2013

enzo22, powiedz mi w ktorej komendzie skladałes abo bo ja mialem ms i zadnego abo nie skladalem dodam ze bylo to w kwp krakow


- Maksiu - 18.02.2013

Teraz składa się po komisji lekarskiej ABO.


- ewelincia1007 - 19.02.2013

ja mialam WZ i tego samego dnia składałam ABO


- pachelek21 - 22.02.2013

Maksiu napisał(a):Teraz składa się po komisji lekarskiej ABO.
no nie koniecznie tak jest....zależy od komendy....
w każdym mieście rekrutacja wygląda inaczej....
Ja np w Radomiu ABO składałem zaraz po WZ...czyli przed WKL Uśmiech
na sprawdzenie ABO teoretycznie komenda ma 3 miesiące (taką informację uzyskałem w kadrach)...więc moja komenda żeby nie tracić czasu prosi rekrutów o wcześniejsze złożenie ABO.....
więc jak to mówią...."co kraj to obyczaj" Uśmiech


- doncorleone32 - 22.02.2013

Maksiu, odezwali sie do ciebie , bo u mnie nadal cisza?


- burza011 - 12.03.2013

Mam pytanko rozmowe wstepna mam w KWP Bydgoszcz 17 Kwietnia kiedy moge spodziewac sie TWO i TSF ? Z góry dziękuje za odpowiedz.


- mmmm - 13.03.2013

Ja mam spotkanie orgazniacyjne i po nim w Poznaniu otrzymam papierek z datą TSF i TSW. Także, pewnie będzie tak u Ciebie. Uśmiech


- factis - 13.03.2013

Od spotkania organizacyjnego do TWO i TSF mija zazwyczaj ok 2 miesiące. Zależy też od województwa. Ja składałem papiery w grudniu i powiedziano mi, że TWO i TSF na przełomie maj/czerwiec a w styczniu dostałem sms, żeby się zgłosić po skierowanie i testy ma w tą sobotę tj. 16.03.


- InezKa - 13.03.2013

powiedzcie mi, jak sie ubrać na spotkanie organizacyjne, i o co wypytuja tam?


- grand199 - 13.03.2013

O nic nie wypytują, ubierz sie normalnie tak jak na codzien, omówią wam tylko proces rekrutacji dają skierowania i koniec spotkania.


- mmmm - 13.03.2013

Ubierz się wygodnie ;-) o nic nie pytają w Poznaniu jest tak,że kadrowa nawija o całym postępowaniu kwalifikacyjnym etc


- InezKa - 13.03.2013

dzięki wielkie Wam za odpowiedź. a Jakieś dokumenty trzeba zabrać prócz dowodu osobistego rzecz jasna :-)



złożone papierki i czekamy na telefon ;-)


- mmmm - 13.03.2013

Tylko dowód i zabierz sobie kartkę i długopis do notowania.