Forum Policyjne - Rekrutacja do policji - Testy do policji
Służba w policji a związek z obcokrajowcem - Wersja do druku

+- Forum Policyjne - Rekrutacja do policji - Testy do policji (https://www.forumpolicyjne.com.pl)
+-- Dział: Rekrutacja do policji (https://www.forumpolicyjne.com.pl/dzial-rekrutacja-do-policji)
+--- Dział: Wymagania do policji (https://www.forumpolicyjne.com.pl/dzial-wymagania-do-policji)
+--- Wątek: Służba w policji a związek z obcokrajowcem (/temat-sluzba-w-policji-a-zwiazek-z-obcokrajowcem)

Strony: 1 2


Służba w policji a związek z obcokrajowcem - Kamzool - 30.03.2013

Witam!
Niedługo czeka mnie komisja lekarska a potem ABO. W ABO trzeba podać partnera życiowego i wszystko na jego temat. Czy to, że moją dziewczyną jest Ukrainka mieszkająca i pracująca w Polsce od 16 lat posiadająca kartę pobytu przedłużaną co 2 lata może jakoś przeszkodzić mi w zostaniu policjantem? Znajomi policjanci mówią, że nie powinno mieć to znaczenia w policji. Jak sądzicie? Spotkał się ktoś z Was z takim przypadkiem?


Re: Służba w policji a związek z obcokrajowcem - Sawczuk - 30.03.2013

Kamzool napisał(a):Witam!
Niedługo czeka mnie komisja lekarska a potem ABO. W ABO trzeba podać partnera życiowego i wszystko na jego temat. Czy to, że moją dziewczyną jest Ukrainka mieszkająca i pracująca w Polsce od 16 lat posiadająca kartę pobytu przedłużaną co 2 lata może jakoś przeszkodzić mi w zostaniu policjantem? Znajomi policjanci mówią, że nie powinno mieć to znaczenia w policji. Jak sądzicie? Spotkał się ktoś z Was z takim przypadkiem?

Jeśli nie jest ona szpiegiem to nie ma znaczenia z kim jesteś


RE: Służba w policji a związek z obcokrajowcem - formica89 - 19.03.2016

Pierwszy raz w ogóle słyszę, żeby ktoś kto miał związek z obcokrajowcem nie mógł startować do policji. To nie ma żadnego znaczenia.


RE: Służba w policji a związek z obcokrajowcem - dorota.mataj - 09.04.2016

Związek z obcokrajowcem nie ma tutaj nic do rzeczy. Inaczej ma się sprawa, gdy obcokrajowiec jest karany.


RE: Służba w policji a związek z obcokrajowcem - natalia.kalik - 19.04.2016

Służba w policji i związek z obywatelem innego państwa się nie wyklucza. Nie bądźmy rasistami. Bo to przesada.


RE: Służba w policji a związek z obcokrajowcem - kaol.madej - 21.04.2016

No właśnie. Chyba, że ten obcokrajowiec ma jakieś zatargi z policją to wtedy już może być pewien problem.


RE: Służba w policji a związek z obcokrajowcem - koziol.kornel - 22.04.2016

No nie wiem, czy Policja nie patrzy na związek z obcokrajowcem. Moim zdaniem może ktoś coś mieć do rzeczy, zależy do kogo trafisz.


RE: Służba w policji a związek z obcokrajowcem - attractive.1990 - 30.04.2016

A co związek z obcokrajowcem może mieć niby do rzeczy? To normalny związek, jeżeli partner nie był skazywany to nie ma o czym mówić.


RE: Służba w policji a związek z obcokrajowcem - natalia.kalik - 07.05.2016

Związek z obcokrajowcem nie ma nic do rzeczy, gdy staramy się o przyjęcie do policji. Nie bądźmy rasistami.


RE: Służba w policji a związek z obcokrajowcem - wiki.ster - 09.05.2016

Jak obcokrajowiec nie ma nic do ukrycia i nie popełnił żadnych przestępstw to nie widzę problemu, żeby startować do policji.


RE: Służba w policji a związek z obcokrajowcem - arleta.poczatko - 17.05.2016

Nie słyszałam jeszcze żadnego przypadku, żeby komuś zdarzyło się nie zostać policjantem tylko przez związek z obcokrajowcem.


RE: Służba w policji a związek z obcokrajowcem - adam.igwa@o2.pl - 25.05.2016

A czy ten obcokrajowiec ma może jakieś zatargi z policją? Bo wydaje mi się, że jednak wtedy możesz mieć marne szanse.


RE: Służba w policji a związek z obcokrajowcem - szczygieek - 23.06.2016

A czy Twoja dziewczyna ma może jakieś problemy z prawem? To wszystko zależy głównie od tego.


RE: Służba w policji a związek z obcokrajowcem - elokons - 09.08.2016

Dziewczyna, jak dziewczyna, ale jak już jest coś takiego, jak narzeczona to co innego.


RE: Służba w policji a związek z obcokrajowcem - power.playyy - 16.08.2016

A co narzeczona to coś więcej? Jak by to już była żona to moim zdaniem to by zmieniało postać rzeczy.