Forum Policyjne - Rekrutacja do policji - Testy do policji
Badanie - MS - Wersja do druku

+- Forum Policyjne - Rekrutacja do policji - Testy do policji (https://www.forumpolicyjne.com.pl)
+-- Dział: Forum policyjne (https://www.forumpolicyjne.com.pl/dzial-forum-policyjne)
+--- Dział: Testy psychologiczne do policji (https://www.forumpolicyjne.com.pl/dzial-testy-psychologiczne-do-policji)
+--- Wątek: Badanie - MS (/temat-badanie-multiselect)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35


- Noras89 - 20.02.2013

inobrac napisał(a):Jestem po TWO,TSF i czekam na MS. Jak to wygląda ? Zadzwonią do mnie i powiadomią mnie o terminie czy sam musze sie dowiedzieć ?


Wychodzi na to że nie wszędzie dzwonią w KWP Poznań termin sprawdza się na stronie KWP. Nikt nie dzwoni, trzeba po prostu się logować i czekać aż się pojawi informacja o MS. W Poznaniu idzie to chyba nie najgorzej bo TWO i TSF miałem 13.01 a MS wyznaczony na 21.03


- Krisowiec - 21.02.2013

Witam. Czy jest ktoś może kto ma jutro o 10.30 MS w KWP Poznań?
Tak się składa, że właśnie mam jutro to badanie. Czy ostatnio na MS Pani Psycholog zadała jakieś pytanie, którego się nie spodziewaliście??


- lizak - 21.02.2013

jedyne pytanie którego sie nie spodziewałem to było "no i co tam słychać panie Marcinie?"
ale to na ms w Olsztynie


- hopkins - 21.02.2013

@lizak
o widzę, że też w Olsztynie składasz.. jak ci poszedł MS? jak to wszystko przebiegało? gdzie się odbywało badanie?
ile czasu minęło od two i tsf?
pozdrawiam.


- basienka87 - 22.02.2013

hej, szukam osób które miały 19.02.2013 MS we Wrocławiu


- lizak - 23.02.2013

hopkins napisał(a):@lizak
o widzę, że też w Olsztynie składasz.. jak ci poszedł MS? jak to wszystko przebiegało? gdzie się odbywało badanie?
ile czasu minęło od two i tsf?
pozdrawiam.


Od TSF i TWO minęło ponad 3 miesiące, dokładnie 3 miesiące i 18 dni Oczko Badanie odbyło sie w KWP przy ul. Pstrowskiego. Najpierw do sekcji doboru po skierowanko potem czekanie na teścik przy komputerze. Test na komputerze rozwiązałem w 65 minut i wyszedlem jakos po 10 a wszedłem na rozmowe do psychologa około 12. Rozmowa krótka 15 minut standardowe pytania dlaczego do policji, czym jest prewencja, gdzie chce służyć jak mi idzie w pracy, jak relacje z rodzicami, czy jestem dokładny w tym co robie ( to pytanie odnośnie testu na komputerze bo tam zaznaczałem że jestem dokładny i sumienny) czy lubie pomagać kiedy komuś ostatnio pomogłem, czy sie stresuje i jak sobie radzę ze stresem, jak oceniam poziom stresu w tej chwili w skali od 1 do 10, no i kilka pytań do tego co odpowiedzialem, pytyanie takie podchwytliwe mające na celu wyprowadzenie mnie mnie z równowagi. No i Pan psycholog powiedział ze nie ma do mnie więcej pytań. A za miesiąc otrzymałem telefon że wynik pozytywny i żebym złożył ABO Oczko Życzę powodzenia Oczko jak masz jeszcze jakieś pytania to chętnie pomogę


- hopkins - 23.02.2013

wreszcie jakiś opis z Olsztyna!
dziękuje ci, bardzo mi pomogłeś Uśmiech
wiem mniej więcej na co się nastawić..
no, ale zobaczymy co to będzie.. Oczko


- Semmao - 24.02.2013

hopkins napisał(a):@lizak
o widzę, że też w Olsztynie składasz.. jak ci poszedł MS? jak to wszystko przebiegało? gdzie się odbywało badanie?
ile czasu minęło od two i tsf?
pozdrawiam.

Ja też robiłem w Olsztynie. TWO i TSF miałem 30 września (składałem papiery pod koniec maja 2012), a MS i Psycho 21 stycznia, także trochę czekać trzeba było.

U nas test komputerowy też zakończył się szybko (zaczął się o 9 tej) i czekaliśmy chyba do 13, albo 14 aż ktoś raczy zaprosić pierwszą osobę na rozmowę. Ze mną rozmawiała Pani, ale nie pytała o nic z testu. Pytania o moje wykształcenie, dotychczasowe doświadczenie zawodowe (tu gnębiła mnie bardzo długo, bo głównie pracowałem za granicą- pytania o pierdoły bez znaczenia), a potem pytania o rodzinę i tyle. Na podstawie tego oceniła, że nie nadają się do służby i po miesiącu przyszedł list. Także pozdrawiam tą Panią, za pewne wie co robi, skoro te 10 min wystarczyło, aby ocenić człowieka i przekreślić jego karierę. Uśmiech


- doncorleone32 - 24.02.2013

Semmao, ale powiedziała ci to wprost ze sie nie nadajesz, czy tylko ci powiedziala ze do miesiaca bedziesz mial odpowiedz.


- Semmao - 24.02.2013

doncorleone32 napisał(a):Semmao, ale powiedziała ci to wprost ze sie nie nadajesz, czy tylko ci powiedziala ze do miesiaca bedziesz mial odpowiedz.

Nic nie mówi od razu. Nawet nie sugeruje, zresztą po rozmowie nawet ja się nie spodziewałem takiego wyniku, bo osobiście nie mam sobie nic do zarzucenia. Po prostu po miesiącu ciszy przyszedł list, że to już koniec dla mnie. Pisało tylko, że powodem odrzucenia kandydatury jest test psychologiczny.


- doncorleone32 - 25.02.2013

Semmao, Ja siedziałem chyba z pół godziny,pytala podobnie mnie o to samo co u ciebie ,ogólnie wyszedłem nie zadowolony,3 tydzien sie zaczyna a tu jak nie dzwonili tak nie dzwonia


- doncorleone32 - 25.02.2013

Semmao, nie jestes sam ,dzwoniłem dzisiaj do kwp sekcja psychologów wynik negatywny umowiłem sie na 5 marca w celu omówienia testu nawet zastanawiam sie czy jest sens jechac tam ,bo i tak to nic nie zmieni. Niestety plany musze odozyc do przyszłego roku .Jak dowiem sie czegoś wiecej to napisze na forum


- basienka87 - 25.02.2013

hej, po jakim czasie od MS można dzwonic i się pytac czy się zdało czy nie?


- doncorleone32 - 25.02.2013

basienka87, ja zadzwoniłem po 2 tygodniach do naboru(tam gdzie sie sklada dokumenty) nastepnie pani sprawdziła (chyba w komputerze ) moje nazwisko i pesel i powiedziała ze wynik negatywny a potwierdzenie przyjdzie poczta


- Semmao - 25.02.2013

doncorleone32 napisał(a):Semmao, nie jestes sam ,dzwoniłem dzisiaj do kwp sekcja psychologów wynik negatywny umowiłem sie na 5 marca w celu omówienia testu nawet zastanawiam sie czy jest sens jechac tam ,bo i tak to nic nie zmieni. Niestety plany musze odozyc do przyszłego roku .

Jak chcesz zdawać za rok, to lepiej jest jechać i się dowiedzieć co zaważyło. Ja Ci życzę z całego serca żeby Ci się udało. Dla mnie niestety koniec bo obecna sytuacja rodzinno-materialna nie pozwala mi dalej żyć marzeniami i próbować dostać się do służby. Jak widzę ilu inteligentnych, uczciwych i kompetentnych ludzie nie dostaje się do służby, to zaczynam się na prawdę zastanawiać, kim trzeba być, żeby przejść ten test, a przede wszystkim kim trzeba być, aby decydować kto jest godzien, a kto nie...