Forum Policyjne - Rekrutacja do policji - Testy do policji
Badanie - MS - Wersja do druku

+- Forum Policyjne - Rekrutacja do policji - Testy do policji (https://www.forumpolicyjne.com.pl)
+-- Dział: Forum policyjne (https://www.forumpolicyjne.com.pl/dzial-forum-policyjne)
+--- Dział: Testy psychologiczne do policji (https://www.forumpolicyjne.com.pl/dzial-testy-psychologiczne-do-policji)
+--- Wątek: Badanie - MS (/temat-badanie-multiselect)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35


- doncorleone32 - 25.02.2013

Semmao, dokładnie kim trzeba byc żeby w ciagu 20 minut podjac decyzje od której może zależec całe nasze życie.


- Krisowiec - 26.02.2013

Jutro powinien być wynik MS. Czy to prawda, że do osób, którzy zdali oni dzwonią?? Czy zdarzyło się, że komuś że zadzwonił i powiedzieli mu, że pozytywny?


- doncorleone32 - 26.02.2013

Krisowiec, mi sie nie chciało czekac i zadzwoniłem do nich po 2 tygodniach czekania powiedzieli mi ze wynik negatywny , a ci ktorzy maja wynik pozytywny to dzwonia do nich


- dawson1990 - 26.02.2013

Krisowiec napisał(a):Jutro powinien być wynik MS. Czy to prawda, że do osób, którzy zdali oni dzwonią?? Czy zdarzyło się, że komuś że zadzwonił i powiedzieli mu, że pozytywny?

Miałem dziś MS, z pokoju psychologa wyszedłem ok 11, o 15.15 dostałem już telefon, że w czwartek czeka mnie rozmowa kwalifikacyjna. Szybko.


- Krisowiec - 26.02.2013

Echh... To drugie podejście oblane... Szkoda dzwonić...
Zdziwiło mnie pytanie psychologa czy uderzyłem się w głowę... Czy to normalne pytanie? A może tak źle mi poszło?


- doncorleone32 - 26.02.2013

Krisowiecpsycholog to kłdzie twoje dokumenty na sterte tych co sie dostali , albo do tych co odpadli i koniec tematu , a my czekamy i robimy sobie nadzieje


- Semmao - 27.02.2013

Krisowiec napisał(a):Echh... To drugie podejście oblane... Szkoda dzwonić...
Zdziwiło mnie pytanie psychologa czy uderzyłem się w głowę... Czy to normalne pytanie? A może tak źle mi poszło?

Nie jesteśmy godni by to oceniać barcie, czy tak źle Ci poszło. Ja też byłem przekonany swojego i odpadłem też nie wiedząc czemu, a pytań głupich nie miałem.

Tak to może być normalne pytanie zważywszy na nienormalność tego testu. Psycholog stara się Ciebie wyprowadzić z równowagi, może to miał na celu?


- milka - 27.02.2013

do "dawson1990"

szybko do Ciebie zadzwonili. Pewnie masz szeeeeerokiiiieeee plecy. TatusiaUśmiech Zdążyłeś dojechać do domu? Uśmiech

i wiecie wszyscy teraz, jak się dostaje do policji....

pozdro


- Semmao - 27.02.2013

Można złożyć odwołanie do decyzji psychologa, czy nie? Ktoś się orientuje czy taka procedura jest możliwa?


- Krisowiec - 28.02.2013

Zadzwoniłem do nich, moje domysły się potwierdziły. Nie wiedzą czego chcą. Może jeszcze kiedyś spróbuję. Chyba za mocno uderzyłem się w głowę. Uśmiech


- Krisowiec - 28.02.2013

Semmao napisał(a):Można złożyć odwołanie do decyzji psychologa, czy nie? Ktoś się orientuje czy taka procedura jest możliwa?

Nie ma takiej możliwości.


- Semmao - 28.02.2013

Krisowiec napisał(a):
Semmao napisał(a):Można złożyć odwołanie do decyzji psychologa, czy nie? Ktoś się orientuje czy taka procedura jest możliwa?

Nie ma takiej możliwości.

Już wiem, że formalnie jest taka możliwość, ale chyba nie ma w PL przypadku uznanego odwołania, bo przecież MS i psycholog są nieomylni i sprawa kończy na tym samym. Oczko


- tricu - 01.03.2013

Witam mam pytanko do tych co zdawali niedawno MS czy jest takie zadanie matematyczne jak:

Co mają ze sobą wspólnego liczby?

np. 1 7 3 5 8

Jakiej liczby brakuje?

1 3 .. 9 12

Proszę o odpowiedz.


- reddevil29 - 01.03.2013

Jak tam sytuacja w Warszawie? Ja miałem TWO i TSF 16 grudnia. Miał już ktoś ostatnio MS? Ja czekam na termin Smutny


- Semmao - 03.03.2013

tricu napisał(a):Witam mam pytanko do tych co zdawali niedawno MS czy jest takie zadanie matematyczne jak:

Co mają ze sobą wspólnego liczby?

np. 1 7 3 5 8

Jakiej liczby brakuje?

1 3 .. 9 12

Proszę o odpowiedz.

Tak - ja miałem podobne pytania, ale tylko kilka.



Co do MS to mój wniosek jest jeden - żeby go przejść trzeba po prostu kłamać, bo człowiek szczery nie ma szans przejść. Po co jest test psychologiczny, skoro w internecie jest pełno porad 'jak go przejść' - a przecież powinien on faktycznie oceniać człowieka. Tylko widać szczerość nie popłaca, a spryt i 'oszustwo' bo przecież trzeba złamać system, żeby psycholog uznał nas za normalnych i godnych służby. Oczko Trzeba po prostu odpowiadać tak jak IM pasuje, a nie zgodnie z prawdą.