Forum Policyjne - Rekrutacja do policji - Testy do policji
Badanie - MS - Wersja do druku

+- Forum Policyjne - Rekrutacja do policji - Testy do policji (https://www.forumpolicyjne.com.pl)
+-- Dział: Forum policyjne (https://www.forumpolicyjne.com.pl/dzial-forum-policyjne)
+--- Dział: Testy psychologiczne do policji (https://www.forumpolicyjne.com.pl/dzial-testy-psychologiczne-do-policji)
+--- Wątek: Badanie - MS (/temat-badanie-multiselect)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35


- basienka87 - 07.03.2013

i dostałam listSmutny szkoda słów po prostu


- Grześ - 11.03.2013

Jakie cechy charakteru zaznaczaliście na początku testy chodzi mi o cech wrażliwość ,cierpliwość i tak dalej


- forumowiczka - 12.03.2013

basienka87 napisał(a):i dostałam listSmutny szkoda słów po prostu

ja miałam MS we Wrocławiu 18lutego, powiedziano mi, że wynik do 8 tygodni. Nie dostałam narazie nic, ani tel ani listu. Kolega doradził mi, żebym zadzwoniła, ale ani wczoraj ani dzis nikt nie odbiera pod danym numerem, a pod innymi przekierowują pod ten konkretny:-) także co pozostało... czekać tylko i jutro spróbować raz jeszczeUśmiech


- basienka87 - 13.03.2013

forumowiczka napisał(a):
basienka87 napisał(a):i dostałam listSmutny szkoda słów po prostu

ja miałam MS we Wrocławiu 18lutego, powiedziano mi, że wynik do 8 tygodni. Nie dostałam narazie nic, ani tel ani listu. Kolega doradził mi, żebym zadzwoniła, ale ani wczoraj ani dzis nikt nie odbiera pod danym numerem, a pod innymi przekierowują pod ten konkretny:-) także co pozostało... czekać tylko i jutro spróbować raz jeszczeUśmiech

ja na Twoim miejscu bym nie czekała, a jak zadzwonią po 3 miesiącach, że zdałaś (tak miał moj kolega) szkoda Twojego czasu.


- forumowiczka - 13.03.2013

nie no, dzwoniłam, ale nikogo tam nie ma przez kilka dni, więc nie mam innego wyjścia jka czekać:-)


- basienka87 - 14.03.2013

forumowiczka napisał(a):nie no, dzwoniłam, ale nikogo tam nie ma przez kilka dni, więc nie mam innego wyjścia jka czekać:-)

nie ma nikogo? coś mi się nie chce w to wierzyć. pewnie jakaś ściema z tym, przecież muszą dzwonic do innych z sprawie terminow na MS


- miazga - 22.03.2013

Dzisiaj miałem MS w Rzeszowie, 304 pytania jakieś 2 godzinki i później rozmowa, wszyscy wychodzili po 20 minutach a ja tam siedziałem 55 minut ;p nie wiem czy to dobrze czy źle ale rozmowa była mniej wymagająca niż myślałemUśmiech nastawiałem się że będzie gorzej a czy będzie pozytywny wynik to się do świąt powinienem dowiedzieć bo później to już wiadome jaka decyzja;d pytania o prace, szkołę, uczucia, zaleta-wada, sukces-porażka, czemu policja, czy jak będzie negatywny wynik to będę składał jeszcze raz, czyli krótko mówiąc wszędzie to samo Uśmiech


- zopper - 25.03.2013

Witam, jest ktoś może z KWP Kraków i ma już jakieś informacje o multiselecie z dnia 12 marca lub wcześniej? Długo czekaliście na odpowiedź? Pozdrawiam.


- darkosz - 26.03.2013

Witam, jest moze osoba co byla 21 marca na tescie ms w KWP Wroclaw i dostała juz jakaś odp? pozdrawiam!


- Noras89 - 02.04.2013

Jestem z KWP Poznań i wyniki z MS miałem na drugi dzień, a badanie miałem w ten sam dzień co ty "darkosz"


- marcia2228 - 04.04.2013

Witam, czy jest ktoś może z KWP Wrocław, kto miał MS 11 lutego i ma już wyniki?


- witq19 - 11.04.2013

Mam pytanie do policjantów i do tych osób które zdały mulitiselect. Mianowicie co byście doradzili,co odpowiadaliście psychologowi o swoich wadach? Z góry dziekuję


- JacekM - 11.04.2013

witq19, musisz zadać sobie pytanie jaki policjant powinien być. Jak już to wiesz, to brak tych cech nie powinieneś wymieniać jako swoje wady podczas rozmowy z psychologiem. Czyli nie powinieneś o sobie mowić że jesteś nerwowy, że nie lubisz murzynów albo że kobiety są takie i takie. Możesz być np. spóźnialski, uparty, i tego typu bzdurki, które w ogólnym rozrachunku nie zdyskwalifikują Cię jako policjanta.
Przemyśl to sam, zastanów się jaki jesteś, jakie wady masz, a potem wybierz to co możesz powiedzieć, a czego lepiej nie mówić. Sam znasz siebie najlepiej w końcu ... ;-)


- witq19 - 11.04.2013

JacekM, dzięki wielkie. To co napisałeś daje do myślenia.


- Mayday30 - 13.04.2013

Złożenie papierów 11.01.2013
Termin na wstępne testy miałem 6.04.13 w Pile
TWO-32/40
TSF-34/40 więc wychodzi że jestem szybszy niż mądrzejszy ;-) W sobotę zdałem testy a już w poniedziałek dzwonili z terminem na MS-przewidziany na 18.04.13 Szczecin