Forum Policyjne - Rekrutacja do policji - Testy do policji
Badanie - MS - Wersja do druku

+- Forum Policyjne - Rekrutacja do policji - Testy do policji (https://www.forumpolicyjne.com.pl)
+-- Dział: Forum policyjne (https://www.forumpolicyjne.com.pl/dzial-forum-policyjne)
+--- Dział: Testy psychologiczne do policji (https://www.forumpolicyjne.com.pl/dzial-testy-psychologiczne-do-policji)
+--- Wątek: Badanie - MS (/temat-badanie-multiselect)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35


- jacckas - 14.04.2013

Mayday30 napisał(a):Złożenie papierów 11.01.2013
Termin na wstępne testy miałem 6.04.13 w Pile
TWO-32/40
TSF-34/40 więc wychodzi że jestem szybszy niż mądrzejszy ;-) W sobotę zdałem testy a już w poniedziałek dzwonili z terminem na MS-przewidziany na 18.04.13 Szczecin

Testy miałem dzisiaj... Albo Ci szczęście dopisało, albo cud, że tak krótko Uśmiech


- michmus - 17.04.2013

złożenie papierów KWP SZCZECIN 27.02.2013
TWO OK 07.04.2013
TSF OK 07.04.2013
Telefon w czwartek o 8.30 żebym maila sprawdził i odpowiedział.
Zaproszenie na MS 22.04.2013 godzina 8 sugerowany strój wizytowy :-D :-P :mrgreen:


- jacckas - 18.04.2013

Zwracam honor Uśmiech TSF i TWO 16.04, MS 23.04 Uśmiech Coś szybko idzie u Nas w Szczecinie...


- snadek - 21.04.2013

długo się czeka w warszawie na MS?Uśmiech


- Franek - 22.04.2013

snadek napisał(a):długo się czeka w warszawie na MS?Uśmiech
ja czekałem prawie 3 miesiące na termin MS w Warszawie Niezdecydowany


- michmus - 22.04.2013

I po MS. Było OK. Rozmowa z Panią psycholog luźna bez żadnych spin. Troche śmiechu troche pytań typu "jak się dzis czuję?" "jaką herbatę lubie?" "czemu chce służyć w policji"?" Spoko mam nadzieje że nie długo się odezwą z pozytywną informacją.


- marzycielka - 23.04.2013

Widzę, że niektórzy z KWP SZCZECIN idą bardzo szybkim tempem - tylko pozazdrościć Uśmiech Ale i ja się doczekałam po 7 miesiącach Szczecin mnie wzywa Uśmiech A więc koledzy, zdający w ostatnim czasie MS - napiszcie proszę coś więcej na temat pytań zadawanych przez psychologa. - nie próbowała wyprowadzić Was z równowagi, brać pod włos?


- maya - 23.04.2013

No i do mnie zadzwonili z terminem. Początek lipca. Katowice.
Juuhuuu ;-)


- michmus - 23.04.2013

Rozmowa naprawdę luźna. Musiałem podac swoje wady, zalety etc. Jak radzę sobie ze stresem? Co robię w wolnym czasie? Czy pije alkohol? Co wiem o policji? Jakie wydziały policji są i w którym chciałbym pracować i dlaczego? Dobrze będzie. Kiedy masz MS?


- jolciaj161 - 05.05.2013

maya napisał(a):No i do mnie zadzwonili z terminem. Początek lipca. Katowice.
Juuhuuu ;-)


MS pcu czy juz wywiad?? Bo ja mialam 26 marca ms i nadal czekam na telefon Smutny i nie wiem ile sie czeka na wywiad. Chodzi mi wlasnie o katowice


- doncorleone32 - 05.05.2013

jolciaj161, jak 26 marca miałas ms to juz odpowiedz moze byc tylko jedna chyba nie musze mówic jaka


- maya - 06.05.2013

jolciaj161 napisał(a):MS pcu czy juz wywiad?? Bo ja mialam 26 marca ms i nadal czekam na telefon Smutny i nie wiem ile sie czeka na wywiad. Chodzi mi wlasnie o katowice

Dopiero MS. 20 kwietnia miałem TSF i TWO i dwa dni poźniej telefon, że MS będzie 5 lipca.


- mandarynax2 - 06.05.2013

HejUśmiech Jest może na forum ktoś z Kielc? i mógłby się podzielić swoimi spostrzeżeniami, ile się teraz czeka na Ms i w ogóle...bo chyba coś się zacięłoSmutny


- Angelo - 10.05.2013

czy wszystkim na koniec zadawali pytanie Co zrobisz jak sie nie dostaniesz? czy tylko tym których z gory skreślili? Uśmiech

we wtorek miałem multi i psychologa czekalem pol roku (a równo rok po złożeniu papierów) i powiem tak... multi nawet spoko poszło.... pytań duzo za oknem upal w sali duszno i w połowie ciezko sie juz bylo skupic problem beda mieli ci co za szybko nie mnożą w pamięci chyba ze traficie na jedno z zadan ktore chodzi po necie i z gory bedziecie znac odpowiedz Uśmiech ja akurat nie trafilem ;/ wiec zaczalem to zliczac w pamieci a na codzien jak wszyscy uzywam kalkulatora wiec ciezko bylo pobudzic szare komórki do dzialania juz bylem przy koncu obliczen a tu 10sek do konca zadania
wiec... chybil trafil ale chyba dobrze ;p poza tym bylo ok Uśmiech

rozmowa z psychologiem radze sie przygotować... ciagnie za jezyk i draży jak tylko moze ;/ padaja pytania dlaczego policja... jaki wydział wybrać w Policji... czemu taki a nie inny... twoje wady i zalety... jakie sa twoje objawy stresu... co cie relaksuje... zainteresowania... nałogi... obecna praca... rodzina... przyjaciele... dziewczyna... i np. mówicie ze jesteście 'odważni' to wnika dalej co przez to rozumiesz kiedy byles odważny podaj przykład opowiedz o tym itd. ja troche zajebałem bo niepotrzebnie wdawałem sie w dyskusje i opowieści dziwnej treści Uśmiech odpowiadajcie krotko i przede wszystkim pewnie!!! np. na pytanie czemu policja? bo chce! bo uważam ze bede dobrym policjantem! dlaczego tak uważam? bo jestem sprawiedliwy i chce służyć społeczeństwu chce zeby panował spokój i porządek... ja niestety powiedziałem ze marzyłem o tym od dziecka i musiałem to rozwijać dalej a mam 28lat wiec... dlaczego dopiero teraz skoro marzyłem od dziecka no i kurna musiałem wybrnąć Uśmiech wszystko miałem przygotowane a jak tylko siadłem to w głowie nastała pustka ;/

no nic czekam na decyzje ale cos mi sie wydaje ze skończy sie na ponownym multi za rok ;/

powodzenia Uśmiech


- burza011 - 13.05.2013

Mam pytanie jaki jest okres oczekiwania na MS w KWP Bydgoszcz ? orientuje się ktoś ?