Forum Policyjne - Rekrutacja do policji - Testy do policji
Badanie - MS - Wersja do druku

+- Forum Policyjne - Rekrutacja do policji - Testy do policji (https://www.forumpolicyjne.com.pl)
+-- Dział: Forum policyjne (https://www.forumpolicyjne.com.pl/dzial-forum-policyjne)
+--- Dział: Testy psychologiczne do policji (https://www.forumpolicyjne.com.pl/dzial-testy-psychologiczne-do-policji)
+--- Wątek: Badanie - MS (/temat-badanie-multiselect)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35


- majkel89 - 16.05.2013

Witam wszystkich przeczytalem wszystkie dzialy i tak mnie to juz wszystko lekko smieszy cale testy badania i wasze opinie rowniez czas oczekiwania i trzymanie w niepewnosci rozumiem ze to dosc odpowiedzialny organ w panstwie ale chyba lekko przesadzaja moja historia sie dopiero zaczela poniewaz 13.05 zlozylem dopiero dokumenty w KWP KRAKOW ale juz tam bylo zabawnie z kolega smieszylo nas podejscie kolesia za biurkiem i jego wielkie ambicje oraz cwaniactwo no ale tak wkoncu taki jest profil policjanta i nie ma sie co uszukiwac chyba kazdy z nas bedzie sie "kiedys" musial przyzwyczaic btw zabawne odpowiedzi i szczegoly ktore w zyciu codziennym nic by nie znaczyly jemu przeszkadzaly ale wracajac do samego multi bede pisal na biezaco narazie czekam na tel odnosnie skierowania na TWO i TSF / dla zainteresowanych podobno w malopolsce tragedia z chetnymi i calym okresem oczekiwania z tego co zdazylem ustalic od osob z naboru najblizsze TWO i TSF dopiero w sierpniu / no nic lepiej sprobowac i wiedziec jak bylo niz nie i pluc sobie w brode ze sie nie sprobowalo tak wiec zaczynam "przygode" byc moze moja cecha "uparty" ktora niektorzy opisywali za wade sprawdzi sie tutaj jako cecha i pomoze mi przejsc jakos ta przygode bez wielkich stresow noi oczywiscie z pozytywnymi wynikami Uśmiech pozdrawiam bede czytal na biezaco p.s fajnie by bylo jakby ktos sie znalazl z podobnej daty zlozenia papierow Uśmiech


- Matt - 23.05.2013

doncorleone32 napisał(a):jolciaj161, jak 26 marca miałas ms to juz odpowiedz moze byc tylko jedna chyba nie musze mówic jaka


Skąd możesz wiedzieć jaki wynik uzyskała ta osoba? jesteś z Katowic? Jesteś z komisji? Nawet nie wiesz jaki potężny ruch panuje w Katowicach i ile psychologowie mają tam pracy, ja będąc na MS w Katowicach dowiedziałem się że nie zdążyli ocenić(wystawić opinii) kandydatów z poprzednich tygodni. Więc z całym szacunkiem jeśli nie masz o czymś pojęcia to się nie wypowiadaj. Nikt nie wie w którą stronę to działa, jedni mają odpowiedź po tygodniu że zdali a inni że oblali i tak samo jest z tymi co czekają dłużej. Nie zapominaj że zaraz po wystawieniu opinii trzeba kandydata podpiąć pod termin WZ i dopiero wtedy go powiadomić o wynikach i o terminie ofc. W Katowicach co tydzień zdaje MS od kilku do kilkunastu osób i są to chyba wtorki(tu nie mam pewności to tylko moje obliczenia,więc proszę nie brać tego poważnie) więc Katowicka machina dość powolnie pracuje. Ja radziłbym zadzwonić i sie upewnić bo każdy z nas dostał tam jakiś termin by otrzymać wyniki np od 3-5 tygodni.


- Gin - 26.05.2013

majkel89
Ja złożyłam papiery 23 Uśmiech też do KWP Kraków. Opinie o panu przyjmującym dokumenty mam bardzo dobrą. Nie zauważyłam cwaniactwa. Wręcz przeciwnie. Według mnie był rzetelny,konkretny i pomocny. Być może trafiliśmy na różne osoby.

Jestem ciekawa kiedy mogę się spodziewać telefonu. Pan z doboru powiedział,że okres oczekiwania na informacje wynosi od 2tyg do 2 mieś.
Może to i dobrze ponieważ dzięki temu mamy czas aby się dobrze przygotować do TSF I TWO.

Zastanawiam się czy jest opcja aby oni w ogóle nie dali znać... W sensie,że jednak "umorzą" postępowanie dla danej osoby. (karana nie byłam itp ).


- Matt - 26.05.2013

@Gin
W sumie to nie ten temat bo tu rozmawiamy o MS Uśmiech

Ja miałem egzaminy TWO i TSF 3 miesiące po złożeniu dokumentów.Każde województwo rządzi się swoimi prawami i naprawdę ciężko się w tym wszystkim połapać. A co do "umorzenia" postępowania to jeśli by tak się stało to zostałabyś powiadomiona o tym telefonicznie. Uśmiech


- Gin - 28.05.2013

Matt

Racja.

Do MS w moim przypadku jeszcze daleko. Czytam wszystkie opinie na temat tych testów i zaczynam się zastanawiać co w nich takiego jest,że tyle ludzi na tym etapie odpada.
Szok.

Pewnie w jakiś sposób są one miarodajne. Ale z drugiej strony przecież to jest test. Poza tym niektórzy się "wycwanili" i kupują MS przez net z opracowaniem. A co za tym idzie to wcale nie jest tak,że dostają się tylko Ci którzy są "psychologicznie" zdolni do służby.

Psycholog też sie raczej nie połapie ponieważ jak wiemy rozmowa po MS potrafi trwać od 7-8min - 40 min.

Ale nie warto się zniechęcać tylko działać.

Gdzieś przeczytałam,że na MS jest pytanie czy gdy masz problemy to uważasz ,że dobrze jest się nimi podzielić z kimś innym (pytanie było w innej formie ale nie pamiętam jej).

Ja bym w pierwszej myśli zaznaczyła zgodnie z prawdą,że TAK. ale teraz jak się zastanawiam to już sama nie wiem bo jeszcze w tym MS by wyszlo,że jestem niezaradna czy coś.


- majkel89 - 14.06.2013

no wlasnie u mnie juz minal miesiac od zlozenia papierow i nadal jestem kropce bo nikt nie dzwonil a sprawy jakies tam mialem wiec nie wiem czy moga one wplynac na to czy wogole zostane przyjety do procesu rekrutacji i tak naprawde to wszystko mnie trzyma bo postanowilem nie uczuc sie dopoko nie bede mial info ze wogole mam jakies szanse tak naprawde troche szkoda czasu poswiecac jezeli oni zadzwonia i powiedza mi ze dziekuja glownie chodzi mi o TWO bo z kondycja jakos nie mam problemow ale nie wiem czy nie zadzwonic poprostu gdzies za 2 tyg i sie zapytac na czym stoje bo wkoncu jak dadza mi termin jakis bliski to moge nie zdazyc tego ogarnac wszystkiego Uśmiech
Gin widocznie mielismy innych panow wiec stad ta roznica Uśmiech a jezeli chodzi o MS to jeszcze daleka droga przed nami Uśmiech co do kupowania ja poswiecilem te 40zl i jest tam pare artykulow ktore naprawde warto przeczytac Uśmiech oczywiscie osoby ktore sa w temacie moze tak bardzo sie nimi nie wzrusza aczkolwiek jest pare fajnych wskazowek o ktorych wczesniej nie wiedzialem i napewno tego zakupu nie zaluje


- kobzol1993 - 14.06.2013

majkel na telefon czeka się okolo póltorej miesiące więc po tym czasie jak nie będzie żadnego odzewu to najlepiej zadzwon sobie Uśmiech


- majkel89 - 14.06.2013

dzieki za info byle sie to sprawdzilo Uśmiech wiec uzbrajam sie w cierpliwosc i czekam jeszcze 2 tyg Oczko


- Krzych - 18.06.2013

Jakbyscie odpowiedzieli na takie pytanie:

Większosc ludzi postepuje uczciwie jedynie z obawy przed kara.


Większość ludzi użyłaby niedozwolonych środków, aby tylko dotrzeć do celu

?


- lizak - 20.06.2013

ja bym odpowiedział na oba pytania TAK


- kobzol1993 - 20.06.2013

ja chyba również na oba bym odpowiedział TAK


- Krzych - 20.06.2013

Czy psycholog podczas rozmowy zna nasze odpowiedzi, ktore udzielalismy przed kompem?


- kustom - 21.06.2013

Naprawdę byście odpowiedzieli,że tak....pamiętajcie,że na początku jest ,,wieększośc",jakby było użyte słowo ,,niektórzy" lub podobne,to może tez bym odpowiedział,że tak.Jednak moim zdaniem,jakby WIĘKSZOŚĆ ludzi miała taki tok myślenia,no to byłby duzy problem,tak naprawdę człowiek by był pozbawiony wartości i zasad moralnych bo przestrzegałby prawa,byłby uczciwy tylko z obawy przed karą...oczywiście mogę się mylić,jednak na teśnie tez tak odpowiedziałam,bo akurat trafiły mi się te pytankaUśmiech


- kustom - 21.06.2013

Krzych napisał(a):Czy psycholog podczas rozmowy zna nasze odpowiedzi, ktore udzielalismy przed kompem?

tak


- Krzych - 30.06.2013

JesZcze nasuneło mi sie pytani. Jakbyscie odpowiedzieli na;
1. Czy wykonałbyś każdy rozkaz bez wyjatku?
2. Kiedy ostatnio i w jakiej sytuacji miałem poczucie winy i za co?

Nie przypominam sobie kiedy mialem poczucie winy za coś.
No chyba jak mialem 12 lat jak wykradlem ojcu kluczyki od auta- FIAT 125p i uszkodzilem caly bok auta i naroznik domu;-)