Forum Policyjne - Rekrutacja do policji - Testy do policji
Badanie - MS - Wersja do druku

+- Forum Policyjne - Rekrutacja do policji - Testy do policji (https://www.forumpolicyjne.com.pl)
+-- Dział: Forum policyjne (https://www.forumpolicyjne.com.pl/dzial-forum-policyjne)
+--- Dział: Testy psychologiczne do policji (https://www.forumpolicyjne.com.pl/dzial-testy-psychologiczne-do-policji)
+--- Wątek: Badanie - MS (/temat-badanie-multiselect)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35


- Krzych - 30.06.2013

Czy kłamiesz?

Czy jest punktualny?

No ja sie spozniam, ale to chyba nie ma znaczenia aby wszczepic sie w profil policjanta.


- javier66 - 01.07.2013

Witam.
Chciałem się zapytać ile miej więcej czasu czeka się na test MS w Krakowie. Ja aktualnie staram się o przyjęcie na terenie województwa podkarpackiego i czas oczekiwania na MS wynosi 7 miesięcy. Dlatego też chce przenieść moje podanie z Rzeszowa do Komendy Wojewódzkiej w Krakowie. Dzwoniłem w sprawie przeniesienia i jest to możliwe po napisaniu i zatwierdzenia podania. Dlatego chce wiedzieć czy jest warto to zrobić.


MS w Warszawie - lichy333 - 08.07.2013

Witam
czy po TWO i TSF trzeba skontaktować się z sekcja psychologów w celu ustalenia terminu na mulitselekt, czy sami termin wyznaczją ? Jak długo czeka się na multi w Warszawie ?


- majkel89 - 10.07.2013

Dzis cos sie ruszylo w mojej sprawie niestety odmownie termin zlozenia papierow 13.05.2013 dzisiaj liscik tj. 10.07.2013 KWP Kraków Uśmiech treść listu
"Uprzejmie informuje ze w dniu 2.07.2013 MKWP odstapil od prowadzenia postepowania kwalifikacyjnego, gdyz nie znajduje to uzasadznienia w potrzebach kadrowych Policji (art.25 ust.5 pkt 7
ustawy o policji )
teraz ciekawi mnie czy to moje domysly i ta sprawa w sadzie zawazyla na tym ze dostalem odmowna decyzje tylko z jakims tam uzasadnieniem czy tez moze kazdy kto w podobnym terminie zlozyl bedzie mial podobny liscik :?
Gin jakbys cos wiedziala to czekam na info bo jestem ciekaw jak zachowaja sie w stosunku do twojej osoby po daty mielismy podobne Uśmiech pozdrawiam


- lucky2323 - 22.07.2013

odnośnie czasu jaki trzeba czekac na mulitiselect to jak widzę ile musicie czekać to masakra normalnie, choć kumpel TWO i TSF miał w połowie lutego i do tej pory cisza, ja miałem TWO i TSF 20.07.2013 i dzisiaj patrzę na necie czy coś wiadomo a tu multi wyznaczone na 01.08.2013r zostało mi 9 dni i sie okaże co jestem wart Duży uśmiech doznałem szoku że muszę czekać tylko 12 dni od TSF, kumpel czekal w tej samej KWP troche ponad miesiąc i zdał Uśmiech


- MarcinLca - 29.07.2013

Lucky, czyli gdzie zobaczyłeś w necie że "coś się ruszyło"??
Czy ja o czymś nie wiem że można sprawdzić własny termin MS na internecie??xd


- kedzi - 31.07.2013

Witam 27.09.2013 mam MS i chcialem sie dowiedziec ile jest pytan przy komputerze z odpowiedziami tak,nie lub nie wiem???
Ile psycholog zadaje pytan???
I slyszalem ze najlepiej testow na komputerze nie konczyc jako pierwszy czy to prawda???
Zalezy mi starsznie na zdaniu probuje juz 3 raz.


- lucky2323 - 31.07.2013

Nie wiem jak w twojej KWP ale w KWP Poznań jest taka zakładka informację dla kandydatów, każdy kandytat ma własny nr ID wpisujesz tam swoje inicjały i nr ID i logujesz sie do systemu, gdzie masz infromację o teminach kolejnych etapów postępowania ot i cała filozofia


- MarcinLca - 01.08.2013

wow no to super Uśmiech
Właśnie szukałem w swojej wojewódzkiej, Wrocław, ale niestety nie ma takiej zakładki
chyba że mam "oczy z guzika" i tego nie widzę ;d


- kedzi - 01.08.2013

Interesuje mnie czy zadania z matematyki trzeba po kolei rozwiazywac czy mozna odrazu dac poprawna odpowiedz w postaci liczby na komputerze podczas multiselektu???


- MarcinLca - 01.08.2013

Liczysz w pamięci więc odrazu dajesz odpowiedź Oczko


- kedzi - 03.08.2013

Jak sie zaliczy pozytywnie multi to dzwonia po jakim czasie od pisania ???


- MarcinLca - 04.08.2013

zazwyczaj (KWP Wrocław) do 3 dni. Potem to już coraz gorzej i gorzej ..
aż wkońcu dostajesz list ;d


- byczbycz - 05.08.2013

w warszawie babka poinformowala, ze sie czeka do tygodnia na telefon z wynikiem, jak nie zadzwonia, to sugeruja dodzwaniac sie [maja oblozenie kandydatow]


- lucky2323 - 06.08.2013

no i multi zdane, testy na kompie to tak jakoś poszły choć niektóre pytania strasznie dziwne, rozmowa z Pania psycholog fajna nawet, miałem 01.08.2013 multi a 05.08.2013 kazali dzwonic i sie pytać o wynik i dowidziałem sie ze zdalem teraz tylko czekac na dalsze etapy postepowania Uśmiech