Forum Policyjne - Rekrutacja do policji - Testy do policji
Badanie - MS - Wersja do druku

+- Forum Policyjne - Rekrutacja do policji - Testy do policji (https://www.forumpolicyjne.com.pl)
+-- Dział: Forum policyjne (https://www.forumpolicyjne.com.pl/dzial-forum-policyjne)
+--- Dział: Testy psychologiczne do policji (https://www.forumpolicyjne.com.pl/dzial-testy-psychologiczne-do-policji)
+--- Wątek: Badanie - MS (/temat-badanie-multiselect)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35


- moniak - 07.08.2013

lucky2323 napisał(a):no i multi zdane, testy na kompie to tak jakoś poszły choć niektóre pytania strasznie dziwne, rozmowa z Pania psycholog fajna nawet, miałem 01.08.2013 multi a 05.08.2013 kazali dzwonic i sie pytać o wynik i dowidziałem sie ze zdalem teraz tylko czekac na dalsze etapy postepowania Uśmiech

powiesz jakie miałeś pytannia na multi ?Uśmiech

i o co cie pytala pani psycholog?Uśmiech


- lucky2323 - 12.08.2013

ogólnie rozmowa trwała około 30 minut, pytała się o różne rzeczy, od tego z kim mieszkam po to czy w czasach szkoły uciekałem z lekcji i ściagałem hehe a tak to gdzie sie uczyłem, gdzie pracowałem, a czemu tam nie pracuję, czy kłamię w jakim wydziale chciałbym pracowac, co sie stanie jak bym sie nie dostał do policji i wiele innych teraz juz nie pamiętam dokładnie, oczywiście o swoje wady i zalety tez oraz czy miałem jakieś mandaty w swoim życiu, jak tak to za co, czy rodzina najblizasza była karana. 19.08.2013 mam rozmowę kwalifikacyjną Uśmiech


- kedzi - 14.08.2013

Lucky 2323 chcialem sie dowiedziec czy odpowiadales bardzo szczerze czy poprostu normalnie.
I jak odpowiadales czy pani psycholog wymuszala od ciebie wiecej jeszcze zebys mowil ???
Czy miales takie pytanie Dlaczegto chcialbym pracowac w policji???
Ceych dobrego i zlego gliny???


- lucky2323 - 15.08.2013

Nie kłamałem bo po co psycholog i tak wyczuje że coś jest nie tak i nie denerwujcie sie bo też widza. Wiem że to trudne bo tez sie denerwowalem jak wchodziłem ale pani psycholog była bardzo fajna i fajnie się rozmawiało.
Oczywiście pytanie o to dlaczego chcę służyc w policji było ale o cechy dobrego policjanta nie, miałem jeszcze pytania co mnie zlosci, co stresuje, jak sobie radzę ze stresem, moja największa porażka życiowa i największy sukces, kto i za co mnie ostatnio skrytykowal (moze cos mi sie jeszcze przypomni to napiszę Uśmiech).
Nie wyciągała, ani strasznie nie domagała sie głębszej odpowiedzi, raz przy tym jak mówiłem o moich zaletach i wadach jak powiedziałem że jestem asertywny to sie spytala co to asertywność a tak to luzik.
Jak na testach wpiszesz że sie nie denerwujesz wogóle a wejdziesz i będziesz z psychologiem w czasie rozmowy sie denerwowac to raczej odpadniesz tak samo pytanie o kłamanie w testach i też takie pytanie mi zadała w rozmowie tu i tu musi być taka sama odpowiedz.

jak cos jeszcze to pytać Uśmiech


- kedzi - 16.08.2013

A jak prowadzila rozmowe z toba lucky to byles usmiechniety i mily ???
A jak zapytala czy sie denerwujesz co co odpowiedziales ???


- moniak - 16.08.2013

czyli na tescie trzeba odpowiedziec" że tak" jak napotka się pytanie czy się denerwujesz??


bo ma być zgodność jak piszecie powyżej, a jak sie zdenerwujesz u psychologa i wyjdzie na to ze nie jestes zgodny z w tym co napisałeś


- kedzi - 16.08.2013

To lepiej w testach odpowiedziec ze czlowiek czasem sie denerwuje bo kazdy sie denerwuje Uśmiech???


- lucky2323 - 16.08.2013

byłem spokojny, usmiechniety a nawet sie smiałem czasami i z nią zartowalem hehe
sama też sie uśmiechala Uśmiech
nie mówię że masz mówić w teście ze się denerwujesz poprostu w tych pytaniach na kompach nie kłamcie odpowiadajcie zgodnie z prawdą i będzie dobrze Uśmiech


- lucky2323 - 16.08.2013

w moim przekonaniu nie ma osoby ja przynajmniej nie spotkałem takiej, która by się nie denerwowała w jakiejs sytuacji Uśmiech


- kedzi - 26.08.2013

Lucky i jak zdales rozmowe kwalifikacyjna ??? Jak tak lub nie opowiedz co miales???
Ja sie szykuje do 27 wrzesnia na multi


- snadek - 26.08.2013

witam Smile Dzis miałem MS na solidarnosci no i tak.. co do testu na kompie mam mieszane uczucia ale z rozmowy jestem zadowolony. Pani Psycholog całkiem w porządku taka z dziarami na ramieniach, pytania standardowe czyli: jak mi poszedł test? (powiedziałem że dobrze, potem pytania czemu tak sądze) co mi sprawiło największą trudność? czemu do policji? z kim mieszkam? czy mam rodzeństwo? czy jestem kawalerem Razz, Wady Zalety, jedną z zalete wymieniłem że jestem Tolerancyjny zaczeła drążyć co to jest tolerancja itp, pytała jeszcze o to jakie mam cechy przydatne do pracy w policji? z jakich źródeł jest moja wiedza na temat policji? co mi się nie podoba w pracy w policji? w jakich sytuacjach sie stresuje? jak sobie radze ze stresem? co robie w wolnym czasie? gdzie konkretnie widziałbym się w policji i czemu tam akurat? po za tym pytania o wykształcenie i doświadczenie zawodowe. Przez całą rozmowe cos pisała na mnie patrzyła tylko przy niektórych pytaniach, a na końcu powiedziała że jeśli chodzi o wynik to do końca tyg powinni zadzwonić jeśli tego nie zrobią to żebym w poniedziałek za tydzien zadzwonił.


- odelina - 26.08.2013

kedzi napisał(a):Lucky i jak zdales rozmowe kwalifikacyjna ??? Jak tak lub nie opowiedz co miales???
Ja sie szykuje do 27 wrzesnia na multi

kedzi kiedy miałes TWO i TSF? Po jakim czasie otrzymałeś telefon?


- IniaK1 - 27.08.2013

Ja MS mam w pazdzierniku,równe 2 miesiące po TWO i TSF w KWP Katowice.
Jak tą rozmową z psychologiem ważne jest to co odpowiadamy czy raczej w jaki sposób zachowujemy się,nasza reakcja,czy się stresujemy?
Jedni mówią ,że wystarczy odpowiadać szczerze i się zda z czego wnioskuje że to co mówimy nie ma większego znaczenie byle nie kłamać bo wyczai a treść odpowiedzi jest drugorzędna?


- snadek - 27.08.2013

najwazniejsze jest to co wydrukuje komputer, jeśli bedziesz miescił się w profilu to psycholog nie wiele Ci juz zrobi jedynie doda albo odejmie kilka punktów


- goral82 - 27.08.2013

Siema.Tez miałem wczoraj na solidarnosci o 11.A Ty Snadek o której?Rozmowe miałem z inna nie ta wydziaraną.Winiki sa juz nastepnego dnia tylko trzeba samemu zadzwonic do kadr i sie dowiesz.