Forum Policyjne - Rekrutacja do policji - Testy do policji
Badanie - MS - Wersja do druku

+- Forum Policyjne - Rekrutacja do policji - Testy do policji (https://www.forumpolicyjne.com.pl)
+-- Dział: Forum policyjne (https://www.forumpolicyjne.com.pl/dzial-forum-policyjne)
+--- Dział: Testy psychologiczne do policji (https://www.forumpolicyjne.com.pl/dzial-testy-psychologiczne-do-policji)
+--- Wątek: Badanie - MS (/temat-badanie-multiselect)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35


- vangog - 07.11.2013

liberty47, mam pytanie. dzowniles sam czy KWP do Ciebie dzwonili? Po jakim czasie przychodzi list we Wroclawiu?


- liberty47 - 08.11.2013

ja sam zadzwoniłem, ale nadal nie wiem co z WZ a o liście to różnie piszą, że nawet po 2 ms ale najlepiej będzie jak zadzwonisz i zapytasz


- nitram - 10.11.2013

Witam. Dzisiaj miałem TWO i TSF w Pile. Spotkanie organizacyjne miałem w Bydgoszczy. Pani która udzielała nam wtedy informacji, powiedziała, abyśmy nie dzwonili do nich i dopytywali się o nic (to oni będę do nas dzwonić, spod numeru zastrzeżonego), a na telefon w sprawie MS możemy czekać nawet pół roku. Otóż czy ktoś, kto też podpada pod tą komendę wie jak tam jest? Czy jeśli na TWO i TSF otrzymaliśmy zbyt mało punktów, to też zadzwonią i powiedzą, że nie możemy przejść dalej? Proszę o szybką odpowiedź.


- vangog - 10.11.2013

w zadnej komendzie nie ma tak, ze zadzwonia i poinformuja Cie ze masz za malo punktow. Co najwyzej dostaniesz list z informacja o przerwanym postepowaniu, chcociaz nie slyszalem zeby komus przerwali bo mial za malo punktow z TWOiTS
Dopiero na koniec sa zliczane punkty. Wtedy albo sie lapiesz albo nie.


- tedeE - 12.11.2013

Panowie i Panie czy miał ktoś z was MS w zeszły czwartek? tj 07.11 i jesli tak to czy mieliscie juz telefon

Druga sprawa ile mniej wiecej czekac sie na telefon?? Bo ponoć często jest tak , że do 2 tyg list


- odelina - 16.11.2013

nitram napisał(a):Witam. Dzisiaj miałem TWO i TSF w Pile. Spotkanie organizacyjne miałem w Bydgoszczy. Pani która udzielała nam wtedy informacji, powiedziała, abyśmy nie dzwonili do nich i dopytywali się o nic (to oni będę do nas dzwonić, spod numeru zastrzeżonego), a na telefon w sprawie MS możemy czekać nawet pół roku. Otóż czy ktoś, kto też podpada pod tą komendę wie jak tam jest? Czy jeśli na TWO i TSF otrzymaliśmy zbyt mało punktów, to też zadzwonią i powiedzą, że nie możemy przejść dalej? Proszę o szybką odpowiedź.

Ja w Bydgoszczy czekam od sierpnia na tel. na MS. Termin oczekiwania jest podobno do 7 m-cy. Dzwonić można tylko o wyniki MS, a nie o terminy.
Musisz uzbroić się w cierpliwość.


- zbgnwx - 21.11.2013

odelina, Cześć Odelina. Powiedz mi kiedy miałaś spotkanie organizacyjne i jak długo już czekasz na psychologa?

Pozdrawiam Beata.


- odelina - 21.11.2013

zbgnwx napisał(a):odelina, Cześć Odelina. Powiedz mi kiedy miałaś spotkanie organizacyjne i jak długo już czekasz na psychologa?

Pozdrawiam Beata.

Papiery składałam w styczniu, spotkanie marzec/kwiecień, TWO i TSF w sierpniu i nadal czekam za terminem MS.


- zbgnwx - 22.11.2013

Boże to jakaś masakra. Myślałem że teraz to szybciej idzie Smutny

I wszyscy tak długo czekają? Jest jeszcze ktoś z Bydgoszczy?

Ja papiery składałem w sierpniu, spotkanie w październiku i jestem świeżo po TSF i TWO

Jest ktoś jeszcze z Bydgoszczy?


- odelina - 22.11.2013

zbgnwx napisał(a):Boże to jakaś masakra. Myślałem że teraz to szybciej idzie Smutny

I wszyscy tak długo czekają? Jest jeszcze ktoś z Bydgoszczy?

Ja papiery składałem w sierpniu, spotkanie w październiku i jestem świeżo po TSF i TWO

Jest ktoś jeszcze z Bydgoszczy?

Koleżanka zdawała TWO TSF w lipcu i też jeszcze cisza. U kuzynki w Bydgoszczy też telefon milczy.
Jest dużo chętnych, więc przeciągają z MS żebyśmy wyrobili się z terminami na WZ, ponieważ testy psychologiczne ważne są tylko rok.


- Graju - 22.11.2013

chyba w każdej KWP są takie terminy oczekiwania. Jedynym wyjątkiem jaki znam to KWP Poznań - tu rekrutacja idzie naprawdę szybko


- zbgnwx - 15.12.2013

Hej. Ruszyło się coś w Bydgoszczy? Jest tu jeszcze ktoś?

Odelina i jak tam u Ciebie i u koleżanki?

Pozdrawiam wszystkich


- odelina - 15.12.2013

Witam. Nadal nic. Jest tak cicho, że aż przerażająco cicho.
Pozdrawiam.


- kajka - 04.01.2014

witam. ja testy fizyczne miałam 21 lipca 2013 w Szczytnie .Wczoraj dzwoniłam do Bydgoszczy w spr psychologicznych i pan z kadr powiedział mi ze jakos pod koniec lutego 2014r będę mieć psychologiczne.


- zbgnwx - 04.01.2014

Hej Kajka, a kiedy miałaś spotkanie organizacyjne?

I jak długo będziesz wtedy czekać od tego spotkania organizacyjnego?

Pozdrawiam Beata