Forum Policyjne - Rekrutacja do policji - Testy do policji
Badanie - MS - Wersja do druku

+- Forum Policyjne - Rekrutacja do policji - Testy do policji (https://www.forumpolicyjne.com.pl)
+-- Dział: Forum policyjne (https://www.forumpolicyjne.com.pl/dzial-forum-policyjne)
+--- Dział: Testy psychologiczne do policji (https://www.forumpolicyjne.com.pl/dzial-testy-psychologiczne-do-policji)
+--- Wątek: Badanie - MS (/temat-badanie-multiselect)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35


- Anetka2025 - 29.12.2014

Czy jest na forum ktoś kto miał egzamin TWO i TSF w Katowicach w październiku?
Dostaliście już wiadomość o wyznaczonym terminie Multiselectu?


- kandydat001 - 29.12.2014

Hej Anetka2025 ja też miałam TWO i TSF w Katowicach 11.10.14, i czekam na MS, dzisiaj dzwoniłam do kadr i poinformowali mnie, że starają się systematycznie czyścić listy i na ten moment umawiają na muliti ludzi z lipca i sierpnia, więc jak dobrze pójdzie to z października powinni w lutym umawiać, powiedzieli też, że jak się dostało dużą liczbę punktów lub jest duże zapotrzebowanie w regionie do którego się staram dostać to może ten czas oczekiwania się skrócić, i informację wysyłają na maila. Tak więc pozostaje nam oczekiwanie niestety... Pozdrawiam :->


- Anetka2025 - 30.12.2014

Też miałam 11/10/2014. Widocznie na ten MS trzeba jeszcze trochę poczekać Uśmiech


- Anetka2025 - 30.12.2014

A co do informacji o Multi to nie było tak, że dzwonili i informowali o tym kiedy będzie ten egzamin? Teraz informują tylko drogą mailową?


- kandydat001 - 30.12.2014

Hej Anetka to jest moja w sumie druga rekrutacja i za pierwszym razem dzwonili rzeczywiście i to z nr zastrzeżonego na egzamin multi i na wz, więc było wielkie czyhanie przy telefonie. W ogóle moja pierwsza rekrutacja wyglądała tak, że złożyłam dokumenty w styczniu 2013- pierwszy etap miałam w lipcu 2013, potem muliti we wrześniu 2013 i wywiad zorganizowany w marcu 2014- tam się dowiedziałam, że uzyskałam za mało punktów i przerywają moją rekrutację- niestety. Teraz rzeczywiście wysyłają informację na maila (więc sprawdzaj sobie nawet spam), jak nie potwierdzisz otrzymania maila to dzwonią, do mnie dzwonili bo nie potwierdziłam maila o pierwszym etapie. No ale trzeba pilnować maila.
Pozdrawiam i życzę nam w tym nowym roku, żeby rekrutacja przyśpieszyła i zakończyła się pozytywnie!!! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


- Anetka2025 - 30.12.2014

To mam wielką nadzieję, że przypadkiem nie usunęłam od nich żadnej wiadomości Uśmiech Teraz będę to kontrolowała na bieżąco. Jest to moja pierwsza rekrutacja dlatego nie jestem dobrze poinformowana w terminach i całym tym postępowaniu Uśmiech w Katowicach na którą godzinę miałaś egzamin TWO i TSF?


- kandydat001 - 30.12.2014

Jak byś usunęła to pewnie by dzwonili, więc się nie martw. Ja byłam w Katowicach na 10. Daj znać jak się odezwą, jak u mnie się coś ruszy to napiszę. Powodzenia !!! Szczęśliwy


- Posterunkowa - 01.01.2015

Witam,
Mam pytanie czy na teście MS można sobie zapisywać jakieś obliczenia na kartce (ewentualnie jakieś obliczenia na kalkulatorze)? Czy to jest niemożliwe?


- nnorriss - 01.01.2015

Ja byłem na TSF i TWO 13.06.2014, też czekam za wyznaczeniem MS we Wro.


- nnorriss - 01.01.2015

Jak wam w ogóle poszło na TWO oraz TSF ile punktów macie?


- Anetka2025 - 02.01.2015

Posterunkowa napisał(a):Witam,
Mam pytanie czy na teście MS można sobie zapisywać jakieś obliczenia na kartce (ewentualnie jakieś obliczenia na kalkulatorze)? Czy to jest niemożliwe?

Z tego co wiem i wyczytałam na różnych forach, to nie można mieć ani kalkulatora, ani kartki, ani innych przyborów do liczenia i pisania.


- Posterunkowa - 02.01.2015

Szkoda.... :-(
Tez czekam na MS
TWO i TSF 7.12


- jaaacekkk - 02.01.2015

Anetka2025 napisał(a):Posterunkowa napisał/a:
Witam,
Mam pytanie czy na teście MS można sobie zapisywać jakieś obliczenia na kartce (ewentualnie jakieś obliczenia na kalkulatorze)? Czy to jest niemożliwe?


Z tego co wiem i wyczytałam na różnych forach, to nie można mieć ani kalkulatora, ani kartki, ani innych przyborów do liczenia i pisania.

Nic nie można mieć oprócz długopisu, przynajmniej w zeszłym roku tak było. No ale jasno powiedziane było, że nic nie można notować.

Posterunkowa napisał(a):Tez czekam na MS
TWO i TSF 7.12

No to jeszcze poczekamy, TSF ja miałem 30 listopada. W 2013 roku po TSF czekałem tydzień na MS. A teraz to jakaś masakra.


- Posterunkowa - 02.01.2015

dzięki jaaacekkk za odpowiedź
Jak będę mieć termin MS to dam znać


- nnorriss - 02.01.2015

Sorki zle napisałem wcześniej mialem pierwszy etap 13.09, a nie 13.06. Czekam za ms. Mysle ze niebawem powinni się odezwać...