Forum Policyjne - Rekrutacja do policji - Testy do policji
Badanie - MS - Wersja do druku

+- Forum Policyjne - Rekrutacja do policji - Testy do policji (https://www.forumpolicyjne.com.pl)
+-- Dział: Forum policyjne (https://www.forumpolicyjne.com.pl/dzial-forum-policyjne)
+--- Dział: Testy psychologiczne do policji (https://www.forumpolicyjne.com.pl/dzial-testy-psychologiczne-do-policji)
+--- Wątek: Badanie - MS (/temat-badanie-multiselect)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35


- nnorriss - 02.01.2015

Czy jest ktoś po ms?? Mógłby ktoś przybliżyć jak wygląda??


- kandydat001 - 03.01.2015

Witam nnoriss, ja miałam ms rok temu. Ponieważ zabrakło mi punktów w ogólnej kwalifikacji po wszystkich egzaminach, została mi przerwana rekrutacja i od czerwca złożyłam ponownie dokumenty, ale we wrześniu minął mi rok od ms i muszę go powtarzaćOczko
Ms składa się z wielu zadań, są pytania dotyczące Twojej osobowości, gdzie wybierasz najbardziej pasujące do Ciebie, masz też pytania typu często czytam czasopisma techniczne... itd., są zadania matematyczne- nie są trudne w liczeniu, więc bez problemu wyliczenia można zrobić w pamięci, nikt nie pozwoli używać kalkulatora czy kartki! Masz zdjęcia, którym musisz się przyjrzeć i potem pokazuje się skrawek zdjęcia i musisz stwierdzić czy to z poprzedniej fotografii. Jest historyjka i pytania do niej, są do policzenia sześciany, zadanie do ułożenia w logiczne zdania z rozsypanych wyrazów. Po tych około 3 godzinach pracy przy komputerze jest rozmowa z psychologiem, na której zadawane są pytania typowo jak na rozmowach kwalifikacyjnych- przebieg wykształcenia, doświadczenia zawodowego, potem zainteresowania i dlaczego do Policji. Nie ma się co stresować, albo się człowiek nadaje albo nie. Musisz odpowiadać tak jak myślisz nic nie kombinować bo możesz przekombinować, trzeba być sobą. Jedyne moim zdaniem do czego można się przygotować to do rozmowy z psychologiem tzn. przygotować sobie wcześniej co odpowiedzieć na pytania typu twoja kariera, twoje zainteresowania, mocne i słabe cechy itd.- jak na każdej rozmowie. Powodzenia! Szczęśliwy


- Anetka2025 - 14.01.2015

Dostałam informację o terminie MS. Mam go 22/01/2015 roku w KWP Wrocław.


- kandydat001 - 14.01.2015

Hej Anetka ja też dostałam termin na 21.01.15- życzę Ci powodzenia , dam znać jak poszło i czekam na informację z Twoich wrażeń po egzaminie :-D PozdrawiamUśmiechUśmiechUśmiech


- adrian09 - 14.01.2015

Dajcie znać jak wam poszło. Ja miałem 1 etap we wrześniu i narazie bez znaku...


- matrix28 - 14.01.2015

Witam wszystkich sczególnie kandydat001 cosik mi sie wydaje że znamy się nie od dziś.
Trzymam kciuki daj z siebie wszystko na Multi czekam na wyniki.
Natomiast ja miałem TWO/TSF w Listopadzie jeszcze sobie poczekam.
Mam taką nadzieję że próg 161 pkt się nie zmieni.


- kandydat001 - 15.01.2015

Witam starego druhaUśmiech dziękuję za słowa wsparciaUśmiech no ja też mam nadzieję, że próg 161 pkt nie ulegnie zmianie, no chyba, że na niższyOczko byle nie na wyższy hahaha! Myślę Matrixsie, że skoro to nasza druga (długa) wspólna droga przez mękęUśmiech to tym razem się uda no bo jak nie my to ktoUśmiechUśmiechUśmiech pozdrawiam wszystkich!!! :mrgreen: Szczęśliwy :-D


- adrian09 - 15.01.2015

a ile mieliście puntków na 1 etapie?


- matrix28 - 16.01.2015

Hejo przy pierwszej rekrutacji ja miałem 150 pkt zabrakło tych 11 pkt aby wysłali mnie do PSP( porad. zdrow .psych)Najlepszy jest tekst końcowy na rozmowie Kwalifikacyjnej cyt.Dziękujemy panu Test został zaliczony uzyskał pan łączną sumę punktów 150 ale niestety próg nie pozwala panu zostać skierowanym na badania lekarskie może pan przenieść swoją rekrutację do innego wojwództwa gdzie niema progu .
Natomiast w innych województwach żądają stałego zameldowania oraz odbycia służby min, 3lata i może po tym czasie ktoś sie zlituje i przeniesie wyszkolonego funkcjonariusza do rodzinnego miasta .


- adrian09 - 17.01.2015

to jak mi punktów braknie a jestem z innego województwa to mogę to przenieść???


- matrix28 - 18.01.2015

Dokumety z postępowania rekrutacyjnego możesz przenieść do innego województwa tylko na pewnym etapie np. po zdanej RK .( ale nie dostałeś się ze względu na próg) . co nieznaczy że nawet jak będziesz się bardzo starał któraś komenda wojewódzka cię przyjmie, dalej to loteria - zresztą cała rekrutacja to wielka loteria i dopuki doputy nie będziesz na szkółce niemasz co świętować byli i są tacy co i na szkółce dawali ciała z różnych przyczyn.Mam wielu znajomych którzy zaliczyli pozytywnie cały proces rekrutacji punktowany przekroczyli próg 161 pkt, pozytywnie zaliczyli PSP oraz Komisje lekarską złożyli ABO też ok .czekając na szkółkę przepadła ważność multi ponowny test i wynik negatywny czy to nie jest loteria ??


- adrian09 - 19.01.2015

nom to ciężka sprawa, jeszcze takie długie terminy w oczekiwaniu.
A ile miałeś punktów za 1 etap i czym się kieruje psycholog wystawiając punktacje.
Mógłbyś przybliżyć jak po kolei to wygląda na ms i jakie zadania tak mniej więcej tj. matematyka. Bo słyszałem, że zadania się mniej więcej powtarzają..


- adrian09 - 22.01.2015

I jak wam poszło ms????


- _Adix94_ - 22.01.2015

Dzisiaj właśnie miałem pierwsze podejście do MS w KWP Poznań Uśmiech Nie jest tak strasznie jak tutaj wszyscy piszą Uśmiech Za tydzień wynik


- kandydat001 - 23.01.2015

Witam serdecznie, ja już po multiselekcie, było ok, tym razem dłużej trwała rozmowa z psychologiem. Psycholog trzymał każdego z nas około 50 minut, rok temu byłam z 20 minut, ale ogólnie bardzo sympatyczna kobieta, zero stresuUśmiech mam nadzieję, że zaliczę pozytywnie. Już raz zaliczyłam, a odpowiadałam tak jak wtedy szczerze i wtedy wyszło, że wpasowałam się w profil policjanta więc mam nadzieję, że tym razem też zaliczęUśmiech. Wiecie co nie martwię się już tym czasem oczekiwania tylko tym, że jest masakrycznie dużo chętnych, którzy są już po wszystkich egzaminach i czekają na skierowanie na badania niektórzy od listopada i jeszcze nie zostali skierowani, a do kwietnia mają przyjąć w całej Polsce tylko 400 osób, a na nasz region- śląski tylko 40 osób- tragedia. Potem kolejny nabór w lipcu na całą Polskę 600 osób, na region śląski: 58 osóbSmutnySmutnySmutny masakra... Płacz