Forum Policyjne - Rekrutacja do policji - Testy do policji
Badanie - MS - Wersja do druku

+- Forum Policyjne - Rekrutacja do policji - Testy do policji (https://www.forumpolicyjne.com.pl)
+-- Dział: Forum policyjne (https://www.forumpolicyjne.com.pl/dzial-forum-policyjne)
+--- Dział: Testy psychologiczne do policji (https://www.forumpolicyjne.com.pl/dzial-testy-psychologiczne-do-policji)
+--- Wątek: Badanie - MS (/temat-badanie-multiselect)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35


- adrian09 - 16.03.2015

ja również wynik pozytywny suma 113 i czekam za RK


- l3ave - 19.04.2015

Ja wczoraj zdałem TWO I TSF a dziś o dziwo zadzwonili, że 12 maja mam MS. strasznie się zdziwiłem Uśmiech


- Changel - 27.04.2015

Witam, mam pytanie dotyczące MS.
Miałem dzisiaj test, i na jedno pytanie w którym trzeba było zaznaczyć 3 odpowiedzi przez długie zastanawianie sie nie zmieścilem się w czasie i zaznaczyłem tylko 2 odpowiedzi.
Czy to wpływa jakos zasadniczo na zdanie całego testu czy po prostu tylko odejmie mi jakieś punkty?
Z góry dziękuję za odpowiedź.


- l3ave - 07.05.2015

Witam mam pytanie odnośnie cech otwartość, tolerancja, ambicja. Jak byście zaznaczyli? a)mam tą cechę i inni ją we mnie widzą
b)mam tą cechę ale inni jej we mnie nie widzą
c)nie mam tej cechy ale inni twierdzą, że ją mam
d)nie mam tej cechy i inni jej we mnie nie widzą


- Broda - 08.05.2015

odp A


- l3ave - 08.05.2015

wszystkie A?? mi to trochę dziwnie wygląda np. taka otwartość ma szerokie znaczenie i dlatego mam wątpliwości.


- jagoda05 - 24.06.2015

Jak stoicie z punktacja po multi w katowicach na kiedy macie wyznaczony termin rozmowy


- CSInvestigator - 27.06.2015

A ja mam multi 06.07.2015.
Co prawda zamierzam iść na jak to mówią "lajcie" i bez stresu, jednak wolałbym wiedzieć jak to wygląda.
Przychodzę jak w moim przypadku do Katowic do tego oddziału prewencji i co?
Sprawdzają mi dowód oraz to skierowanie z nr. kandydata.
Co potem?


- Broda - 27.06.2015

Sprawdzają dowod, wypisuja przepustke, czekasz na psychologa. Jak przychodzi po grupe to wyczytuje wasze nazwiska i jak wszystko pasuje doprowadza do sali komputerowej. Tam bedzie chwila na toalete i ostatnie konsultacje z innymi uczestnikami i wio! Po czesci komputerowej jak wszyscy skoncza przechodzicie na korytarz w poblize gdzie sa pokoje w ktorych beda rozmowy z psychologami. Czekacie az poprosza na rozmowe a jak wszystkich przesluchaja to odprowadza cala grupe do wyjscia. Tak to mniej wiecej wyglada.


- CSInvestigator - 29.06.2015

Dzięki, a czasowo?
Bo to na komputerze, to ten MS, profil policjanta, sześciany itp. ?
A potem rozmowa.


- Broda - 30.06.2015

Koniec jest kiedy wszyscy skoncza na komputerach. W czasie zadan czas jest odliczany ale miedzy zadaniami gdzie zapoznajesz sie z instrukcja kolejnego zadania czas nie leci i mozna wtedy nawet wyjsc do kibelka. Tak, na kompie masz zadania matematyczne, liczenie kwadratow itd. Rozmowa z psychologiem to max 30 min. Ja mialem MS na 8 rano a o 12.30 juz siedzialem w aucie i wracalem do domu.


- CSInvestigator - 02.07.2015

A wyniki są po jakim czasie, jeśli mogę zadać to ostatnie już pytanie :-P


- Broda - 02.07.2015

W Poznaniu tylko tydzień się czeka za wynikami, nie wiem jak w pozostałych woj.


- JacekM - 03.07.2015

Wszystko zależy. Ja zdawałem z kumplem, On znał wynik po 2-3 tyg. a ja natomiast czekać musiałem prawie 3 miesiące. Jak się dowiadywałem to rzekomo dlatego że moja pani psycholog była na długim L-4 i stąd ten poślizg.

PS.
mój kumpel oblał, ja zaliczyłem.


Obrazki na MS - poli251 - 06.07.2015

Witam.

Zwracam się z prośbą do osób które miały ostatnio MS. Na co zwracać uwagę jeśli chodzi o obrazki?.