Forum Policyjne - Rekrutacja do policji - Testy do policji
Badanie - MS - Wersja do druku

+- Forum Policyjne - Rekrutacja do policji - Testy do policji (https://www.forumpolicyjne.com.pl)
+-- Dział: Forum policyjne (https://www.forumpolicyjne.com.pl/dzial-forum-policyjne)
+--- Dział: Testy psychologiczne do policji (https://www.forumpolicyjne.com.pl/dzial-testy-psychologiczne-do-policji)
+--- Wątek: Badanie - MS (/temat-badanie-multiselect)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35


- Pies_Pluto - 12.02.2013

doncorleone32, możesz coś więcej napisać o MS w Krakowie? Jakie pytania zadawała Ci Pani psycholog? Kiedy zdawałeś TWO/TSF i z jakim wynikiem? Orientujesz sie jakie sa teraz terminy WZ?


- Maksiu - 12.02.2013

Pani psycholog na początku powiedziała, że czekać na wyniki trzeba do miesiąca, wyżej pisałem już o co byłem pytany. Jak zadzwonią do Ciebie, że zdałeś MS to na WZ już długo się nie czeka (od razu podadzą Ci Termin) moi znajomi mieli do miesiąca WZ.


- doncorleone32 - 12.02.2013

two i tsf miałem 26 lipca w Szczytnie

TWO 31 pkt
TSF 29 pkt

Co do MS najwiecej pytan było odnosnie twojej osobowosści i cech charakteru oprócz tego były zadania matematyczne typu ( policjanci zatrzymuja co 15 auto przejechało 225 samochodów ,ile zatrzymali samochodow) i miałes 4 warianty odpowiedzi oprócz tego były zadania na refleks (pojawiała sie figura geometryczna miałes 8 wariantow odpowiedzi i za pomoca klawiatury numerycznej jak najszybciej musiałes odpowiedziec) były jeszcze niedokonczone szesciany i musiałes policzyc w pamieci ile brakuje małych sześcianów aby powstał z nich jeden duży, wszystko w limicie czasowym.

psycholog pytał mnie dlaczego chce pracowac w policji,co sadzi o tym moja rodzina,znajomi jak na to zareagowali. Jak sobie radze ze stresem co sie ze mna dzieje jak sie denerwuje. Moje wady i zalety ,co moge wnieśc do policji ,czy jestem wrażliwy i oprocz tego pytała mnie ogolnie o szkołe jaka skonczyłem czy mam mature czy pale fajki ile alkoholu spożywam,czy byłem u psychologa , psychiatry. Z tego co mi wiadomo to najwazniejsze nie wchodzic z nimi w dyskusje bo od razau zaczynaja drążyc temat , trzymała mnie chyba ze 20 minut albo i lepiej strasznie byłem zdenerwowany ale starałem sie dac tego po sobie poznać
Czy ty juz jestes po ms jak ci poszło i czy ci od razu dali odpowiedż czy tez masz czekać


- Pies_Pluto - 12.02.2013

Nie nie, ja dopiero przed MS, dlatego jestem ciekaw o co pyta Pani psycholog w Krakowie.


- Maksiu - 12.02.2013

Wszędzie jest mniej więcej to samo:
-Opowiedz coś o sobie
-Czym się zajmujesz
-Co to jest służba (czym różni się od pracy)
-Wymień swoje cech
Później rozmowa różnie się może potoczyć, zależy jakie podasz cech, jak podasz np: Odwaga (ja tak miałem) to spyta się co to jest odwaga, czy miałem w życiu okazję wykazać się odwagą


- doncorleone32 - 12.02.2013

Maksiu, widze ze u was na slasku nie trzeba czekac tak długo jak w małopolsce ja dokumenty zlozyłem 30 kwietnia rozmowe wstepna miałem podobnie jak ty twi tsf 26 lipca i dopiero wczoraj ms ciekawe jak długo bedzie trzeba czekac na odp. i ewntualnie na Tw


- Maksiu - 12.02.2013

Pani psycholog mówiła do miesiąca, ale moi znajomi czekali na odpowiedz 1,5 do 2 tygodni, różnie to bywa. Jeżeli zdasz (oczywiście trzymam kciuki, że tak) to WZ będziesz miał może jakoś pod koniec marca. Po zdanym MS można powiedzieć, że proces kwalifikacyjny "przyspiesza"


- Holek - 14.02.2013

doncorleone32 Ja staralem sie juz raz w 2011 ale MS nie przeszedlem niestety w sumie wtedy podczas rozmowy sam juz nie bylem pewny czy chce i teraz zaluje. Teraz drugi raz sie staram juz bylem w szczytnie teraz powiedzieli zebym dzwonił w czerwcu i dopiero sie umawiał na MS.


- Maksiu - 14.02.2013

No, niestety proces rekrutacji jest długi, ale to może i dobrze, bo jest dużo czasu na namyślenie się czy aby na pewno chce się służyć czy też i nie


- witq19 - 14.02.2013

Mam pytanie do tych co zdali ms,a mianowicie co odpowiedzieliscie na pytanie o swoich wadach


- doncorleone32 - 14.02.2013

wg. mnie troche za długi od razu po ms i rozmowie powinni dac odp. i tyle a nie trzymac w niepewnosci człowiek robi se nadziej a tu nie wiadomo co bedzie ,strasznie długo to trwa na maj bedzie juz rok od momebtu jak dokumenty złozyłem a dopiero w połowie jestem.


- mmmm - 14.02.2013

Jest bardzo dużo chętnych pewnie dlatego tak długo trwa,a po drugie może sprawdzają naszą cierpliwość;-)


- Holek - 15.02.2013

Jedynie wlasnie to chyba sprawdzenie cierpliwosci nic innego Moim zdaniem tez powinno bys wszybciej a czy ktos chce być to powinien sie zastanowic przed zlozeniem papierow


- doncorleone32 - 15.02.2013

Holek, tyle tylko ze ja dokumenty zlozylem w maju i widzisz jak to sie ciagnie denerwuje mnie to od razu po rozmowie powinni nam powiedziec czy sie nadajemy czy nie i tyle


- madzia0507 - 15.02.2013

doncorleone32 napisał(a):madzia0507, madzia 507 powiedz mi jak długo czekałas na odpowiedz z testu MS (dzwonili do ciebie czy listownie otrzymałas odpowiedz z wynikiem ?) ja wczoraj miałem MS w KWp w krakowie. z góry dzieki

Ja zadzwoniłam po około 3 tygodniach, a gdybym miała czekać na list, to nadal nie znałabym odpowiedzi, chociaż już jest miesiąc po teście.