Forum Policyjne - Rekrutacja do policji - Testy do policji
Badanie - MS - Wersja do druku

+- Forum Policyjne - Rekrutacja do policji - Testy do policji (https://www.forumpolicyjne.com.pl)
+-- Dział: Forum policyjne (https://www.forumpolicyjne.com.pl/dzial-forum-policyjne)
+--- Dział: Testy psychologiczne do policji (https://www.forumpolicyjne.com.pl/dzial-testy-psychologiczne-do-policji)
+--- Wątek: Badanie - MS (/temat-badanie-multiselect)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35


- lizak - 15.02.2013

witq19 napisał(a):Mam pytanie do tych co zdali ms,a mianowicie co odpowiedzieliscie na pytanie o swoich wadach


ja powiedziałem że jestem uparty czasami nadopiekuńczy czasami zazdrosny i często zbyt dociekliwy.


- lizak - 15.02.2013

no i oczywiście do wszystkich wad podałem przykład z życia codziennego.


- Holek - 15.02.2013

doncorleone32 rozumiem zgadza sie ze lepiej aby to szybko bylo. I te co sie zazwyczaj na nich oblewa czyli np MS powinny byc na poczatku albo pozniej np lekarze odrzucą. Rozmawialem kiedys tak prywatnie z pewną Pania psycholog i okazalo sie ze wlasnie badala przyszlych policjantow i strazakow w szpitalu MSW to opowiedziala kilka ciekawych historii jacy tam ludzie sie zdarzaja.


- mmmm - 15.02.2013

np jacy? Szczęśliwy


- sok - 16.02.2013

np tacy, którzy wybierają służbę mundurową po to, żeby się na kimś odegrać i to ich główny cel, co najciekawsze większość z nich przechodzi wszystkie etapy i się dostaje, tak naprawdę, to ten kto sprytny to się dostanie, bez względu na predyspozycje


- Adrian92 - 16.02.2013

HMM... tak czytam i czytam te odpowiedzi na temat MS i nie wiem czy mam się bać czy co Duży uśmiech Hehe, też chce w marcu złożyć papiery do policji, z tym że, mam pewien problem. Studiuję i nie wiem czy da rade pogodzić studia z pracą i szkółką. Muszę się przejsc do KWP i dopytać.

Może mnie te badania, ta Pani psycholog tak nie przeraża, bo startowałem do Wyższej Szkoły Oficerskiej Sił powietrznych na pilota samolotów odrzutowych. Tam dopiero była jazda z testami psychologicznymi (wkońcu oddają w twoje ręce maszyne wartą kupe kasy i przy okazji niezła broń). Testy psychologiczne zdałem, nie wiem jakim cudem ale zdałem. Tak więc mam nadzieję, że tutaj nie będzie tak źle Oczko


- rafalloi - 16.02.2013

to zupełnie inne testy są. to czego żeś do nie zdał skoro psychologa przeszedłeś?


- Holek - 16.02.2013

mila160 np. powiedziala ze jeden gosc co sie staral jak mu powiedziala ze niestety nic z tego to powiedzial ze ją zabije ;| inny znowu zacza plakac i mowic ze mu zycie marnuje ze to koniec swiata. itd ciekawe historie Oczko


- Adrian92 - 16.02.2013

nie do końca takie inne. Bo też miałem testy na osobowość, na zapamiętywanie, na refleks (tylko bardzie zaaw), na spostrzegawczość, odbieranie bodźców z otoczenia. Rozmowę z Panią psycholog, z psychiatrą itp.

Przeszedłem badania lekarskie, w Dęblinie dostałem kat. A1 (najwyższa w kraju, upoważniająca mnie do pilotowania samolotów odrzutowych), zaliczylem całkiem dobrze TSF, RK, i poprostu nie znalałem się na liście osób przyjętych Uśmiech
Warto wspomnieć ze było 1300 podań, na 40 miejsc, lecz do końcowego etapu przeszło 120 osób , więc było 33 % szansy, ale się nie udało Uśmiech Trudno.


- Maksiu - 16.02.2013

To już zrezygnowałeś i nie chcesz dalej się starać ?


- Adrian92 - 16.02.2013

Raczej nie. To było dwa lata temu, w ubiegłym roku nie startowałem. Rozpocząłem studia całkiem dobrze mi szło więc szkoda mi było tego marnować, a Geodezja to dość dobry kierunek. Tak więc odpuściłem wojsko i lotnictwo.


- Holek - 18.02.2013

Adrian92 moim zdaniem zle ze zrezygnowales z dalszych staran. Latac odrzutowcem ciekawa sprawa hehe


- Justyssa - 19.02.2013

Witam, jak długo czekaliście na wyniki? 6 lutego miałam MS w KWP Radom i cisza... :roll:


- Maksiu - 19.02.2013

Pani psycholog mówiła, że do miesiąca... Ja miałem 11 lutego (KWP w Katowicach) i też jak na razie cisza, czekamy razem Uśmiech


- doncorleone32 - 19.02.2013

Maksiu, ja tez nie dostalem jeszcze odpowiedzi zeby sie pozniej maksiu nie okazało ze dostaniemy koperte z napisem ktorego sie wszyscy obawiaja, juz drugi tydzien idzie a tu cisza