Dołącz   Zaloguj się
Komisja lekarska do Policji
#13

Nie wiem czy mierzysz sobie regularnie ciśnienie czy też przynajmniej jakoś ostatnio je mierzyłeś, ale warto sprawdzić. Ja też regularnie biegam, chodzę na basen i w zależności od pory roku uprawiam różne sporty i mimo tego mam podwyższone - ok 140/95. Przynajmniej tak miałem jak mierzyłem ostatnio czyli przed 21 stycznia. Ogólnie czuję się bardzo dobrze i na nic nie wpływa to moje podwyższone ciśnienie (u mnie jest to dziedziczne, mój tata ma, babcia od strony taty itd). Na komisji wyszedł mi też za wysoki cholesterol z własnej głupoty bo dzień przed badaniem wieczorem zjadłem dużego kebaba Język W każdym razie z 221 po 3 dniach dietki na zbicie cholesterolu osiągnąłem na powtórnych badaniach wynik 167. Bałem się tego ciśnienia, ale na komisji dziadek zapytał ile mam lat, ile wzrostu, ile ważę (179/76) i wpisał 130/80 Uśmiech Teraz czekam już na telefon. Jeśli komuś by się przydało to napiszę tylko, że na obniżenie ciśnienia czosnek, ograniczenie soli i ruch, choć u mnie ten ruch niewiele wniósł. Jest jeszcze kilka jakiś trików, można znaleźć na necie. Natomiast jeśli chodzi o dietkę na cholesterol to kupiłem florę pro active, do każdej kanapki czosnek, wyeliminowanie słodyczy i tłuszczy nasyconych, ogólnie chude jedzenie. U mnie pomogło.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Theme © iAndrew - Forum software by © MyBB