Dołącz   Zaloguj się
Studia
#1

Zastanawiałem się ostatnio nad wyborem studiów. Chciałbym w przyszłości oczywiście wstąpić do policji i tu rodzi się pytanie: czy lepiej pójść na jakieś studia związane z policją typu bezpieczeństwo wewnętrzne czy prawo albo jest druga opcja, pójdę na studia AWF-dietetyka i będę miał jakby co plan B. Słyszałem,że studia nie są najważniejsze jeśli się wstępuje do policji,a myślę,że na dietetyce będę się bawił lepiej niż na prawie. Może jest tu lekki paradoks,że chce iść do policji,a nie chce iść na bezpieczeństwo wewnętrzne czy prawo,ale to nie wydaje mi się problemem. Chciałbym w policji (kiedy już się obędę ze służbą) pracować w wydziale walki z terrorem kryminalnym i zabójstw. Jeśli chodzi o te testy fizyczne i psychiczne to nie sądzę,że będę mieć problemy,bo i jestem dobrze zbudowany i robiąc MultiSelecty miałem zawsze co najmniej 90-95% (oczywiście to było około 100 pytań czyli mało w porównaniu do normalnego MultiSelectum,ale zawsze coś).Nie widziałem jednak nigdy żadnej nieżywej osoby więc nie wiem jak bym na to zareagował,ale wydaje mi się,że bym sobie z tym poradził. Kończąc: Czy jakieś konkretne studia pomogą mi w wstąpieniu do policji czy jednak liczy się bardziej to czy się nadajesz psychicznie i fizycznie?
Odpowiedz
Polecamy
Test wiedzy do policji


Wiadomości w tym wątku
Studia - przez Dexden32 - 28.10.2017, 14:51



Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Theme © iAndrew - Forum software by © MyBB