Dołącz   Zaloguj się
Niezaliczony test sprawnościowy
#1

Osoba, która uzyskała negatywny wynik z testu sprawności, może ponownie przystąpić do tego etapu, jeżeli w terminie od 30 do 60 dni od dnia, w którym uzyskała ten wynik złoży oświadczenie w komórce ds. doboru, że w dalszym ciągu ubiega się o przyjęcie do służby w Policji.

Wzór podania o poprawkę MS,wywiadu zorganizowanego,testu do policji two,testu sprawności fizycznej.

Nazwisko i imię ………………………….. Kielce, dnia …………………………
Adres zamieszkania ……………………
…………………………………………….
…………………………………………….
telefon ……………………………………




OŚWIADCZENIE



Zgodnie z § 21 ust. 1 rozporządzenia Ministra Spraw Wewnętrznych
i Administracji z dnia 30 sierpnia 2007 roku w sprawie postępowania kwalifikacyjnego w stosunku do osób ubiegających się o przyjęcie do służby
w Policji /DZ.U. nr 170, poz. 1202/, oświadczam, że nadal jestem zainteresowany/a* ubieganiem się o przyjęcie do służby w Policji.
W związku z tym, iż w dniu ………….. nie zaliczyłem/am* testu sprawności fizycznej/wywiadu zorganizowanego* proszę o wyznaczenie terminu poprawkowego tego etapu postępowania kwalifikacyjnego.



………………………………….….……………..
podpis
Odpowiedz
Polecamy
Test wiedzy do policji
#2

Jak długo czeka się na poprawkę ??
Odpowiedz
#3

Z dwa miesiące chyba
Odpowiedz
#4

Dokładnie to 30 - 60 dni.
Odpowiedz
#5

Z poprawka różnie bywa zależy od Województwa,niby od 2miesc. do pół roku,ale moja kuzynka na Warszawie miała poprawkę po dwóch tygodniach...więc to różnie bywa.....?????
Odpowiedz
#6

A mam pytanie Uśmiech a mianowicie gdzie trzeba złozyc ten wniosek i w jaki sposob ?
Odpowiedz
#7

W komórce ds. doboru komendy wojewódzkiej (Stołecznej) Policji
Myślę że tak samo jak pierwszy raz się składa dokumenty
Odpowiedz
#8

Witam Uśmiech
mam pytanko w dniu dzisiejszym nie zaliczyłem testu sprawnościowego. Papiery składałem przed rokiem 2014. czy nadal można pisać oświadczenie o chęci wzięcia udziału w II próbie ??
Odpowiedz
#9

Myślę, że najlepiej takie sprawy załatwiać samemu i zadzwonić do odpowiednich służb i się dowiedzieć. Tu możemy wprowadzić przypadkowo w błąd.
Odpowiedz
Polecamy
Test wiedzy do policji
#10

A ktoś wie, jaki jest czas, w którym można złożyć oświadczenie o chęci przystąpienia do drugiej próby?
Odpowiedz
#11

Niestety ja się w tych terminach nigdy nie orientowałem za bardzo, ale warto zadzwonić do odpowiednich służb i zapytać.
Odpowiedz
#12

No moim zdaniem właśnie najlepiej zadzwonić do kadr i się dopytać. Wtedy masz pewność, że nic nie przegapisz.
Odpowiedz
#13

Swoją drogą nie rozumiem jak można przegapić taki ważny termin. Albo komuś zależy na policji, albo nie.
Odpowiedz
#14

Musiałeś mieć na prawdę pecha, żeby nie zaliczyć tego testu. Przecież jak się ćwiczy to jest wszystko zaliczone.
Odpowiedz
#15

Pecha? Raczej wystarczy nie odpowiednie obchodzenie się z manekinem i już jest klapa, chwilę nie uuwagi..
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
2 gości


Theme © iAndrew - Forum software by © MyBB