Dołącz   Zaloguj się
Przygotowania do TSF Kraków i okolice
#1

Witam

jak w temacie, standardowo, szukam grupy ludzi chętnych wspólnie wynająć sale gimnastyczną w celu poćwiczenia czasów na TSF.
Bad Boy
Odpowiedz
Polecamy
Test wiedzy do policji
#2

Treningi są organizowane na hali Wisły (ul. Reymonta) w każdy czwartek o 15:15, czasami też w soboty ale to zależy od liczby chętnych. Sama tam trenowałam, więc z czystym sumieniem mogę polecićUśmiech.
Odpowiedz
#3

Prosze o kontakt z kims kto trenuje na tej hali..... w Krakowie....(lub w Tarnowie) nie długo zaczynam przygotowania do TSF i potrzebuje pocwiczyc.
Odpowiedz
#4

Czy trzeba tam wcześniej zadzwonić, zapisać się, umawiać się z kimś itp. czy po prostu można przyjść i poćwiczyć?
Odpowiedz
#5

Nie trzeba się umawiać, natomiast warto zadzwonić i upewnić się, że trening się odbywaUśmiech.
Odpowiedz
#6

Dzięki wielkie! Na pewno skorzystam! :-)
Odpowiedz
#7

Jeśli ktoś jest zainteresowany, to w Krakowie na hali Wisły treningi są zawsze w czwartki o 15:15. A ostatnio nawet i co sobotę o 17:00. Ja byłam już chyba na 6-ciu spotkaniach i polecam.
Odpowiedz
#8

Co do treningów na hali Wisły to można biegać dwa razy w tygodniu. Treningi odbywają się w każdy czwartek o 15:15 i w każdą sobotę o 17:00Uśmiech.
Odpowiedz
#9

Treningi nadal obywają się w tych terminach i takich samych godzinach. Gorąco polecam, sam jestem tuż po, byłem pierwszy raz i na pewno pojawię się tam jeszcze kilka razy w celu poprawieniu techniki, bo jak się okazuje można wyhaczyć tam tym kilka cennych sekund. instruktorzy spoko, zawsze odpowiadają satysfakcjonująco na zadawane pytania.
18.10 - Złożenie dokumentów KWP Kraków
26.01 - TSF i TWO
Odpowiedz
Polecamy
Test wiedzy do policji
#10

Witam a cwiczenia sa takie jak na TSF d opolicji ?? Jest tor gdzie mozna próbować?
Odpowiedz
#11

Tak, jest cały tor ułożony zgodnie z jego przebiegiem na TSF, ponadto są porozkładane po bokach poszczególne przeszkody do poćwiczenia. Zajęcia prowadzi dwóch instruktorów, na początku jest rozgrzewka, później omówienie toru i zaprezentowanie poprawnego wykonania każdej przeszkody przez instruktora, później na torze są zazwyczaj dwie osoby w tym samym czasie. Po przejściu toru jeśli są jakieś zastrzeżenia instruktor mówi Ci na co trzeba zwrócić uwagę, co jeszcze poćwiczyć i mówi jakie błędy się wykonało.
18.10 - Złożenie dokumentów KWP Kraków
26.01 - TSF i TWO
Odpowiedz
#12

Witam, czy na hali Wisły wciąż odbywają się :-D treningi do TSF ?
20.10.2014 - złożenie dokumentów KWP Kraków
28.10.2014 - telefon
6.11.2014 - Spotkanie organizacyjne
30.11.2014 - TWO i TSF - Katowice
09.01.2015 - MS
Odpowiedz
#13

Polecam treningi na hali Wisły Kraków, ja już jestem po TSF w Katowicach, który zaliczyłem z czasem 1,07.
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Theme © iAndrew - Forum software by © MyBB