Forum Policyjne - Rekrutacja do policji - Testy do policji
Jak naprawdę wygląda test sprawnościowy do policji - Wersja do druku

+- Forum Policyjne - Rekrutacja do policji - Testy do policji (https://www.forumpolicyjne.com.pl)
+-- Dział: Forum policyjne (https://www.forumpolicyjne.com.pl/dzial-forum-policyjne)
+--- Dział: Przygotowania do testu sprawności fizycznej (TSF) (https://www.forumpolicyjne.com.pl/dzial-przygotowania-do-testu-sprawnosci-fizycznej-tsf)
+--- Wątek: Jak naprawdę wygląda test sprawnościowy do policji (/temat-jak-naprawde-wyglada-test-sprawnosciowy-do-policji)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


- maya - 20.04.2013

Jak dasz radę to próbuj na 'lajkonika' skakać płotki. Mi się w ten sposób skakało najłatwiej. :-)


- burza011 - 04.05.2013

Mam pytanko odnośnie przewrotów jest to obojętne jak kto je wykonuje ? :-D Brode trzeba mieć przy klacie ? Oczko Ostatnio przewroty jakies 10 lat temu miałem wiec pytam Oczko


- JacekM - 05.05.2013

Obojętnie jak zrobisz. Maty są szerokie, nie spadniesz na bok z nich. Można same przewroty zrobić nawet przez bark. Ważna jest tylko kolejność - do przodu, do tyłu, do przodu.


- maya - 05.05.2013

Nie jest obojętne. Musisz wykonać: przód, tył, przód. Idź na salę do jakiejś szkoły i poćwicz. Technika dowolna ale ma to być przewrót a jak brodę czy ręce ułożysz to już twoja wygoda.


- burza011 - 05.05.2013

A co jeśli mam luźne spodenki i nimi dotkne płotka ? Oczko Koniec egzaminu ? Zwracają na to uwage ? Oczko Ja raczej planuje przechodzić normalnie przez płotki bo ten mój gigantyczny wzrost 170 jeszcze zaryje w podłoge :-D


- mandarynax2 - 06.05.2013

Zależy na jaką komisję trafisz...najlepiej jest niczego nie dotykać i założyć ubranie jak najmniej obszerne...nie ma co kusić losuUśmiech Przechodzenie przez płotki jest zdecydowanie mniej męczące tak wiec energia Ci zostaje na brzuszki i wahadłoUśmiech


- burza011 - 07.05.2013

hmm jechać 300 km na 7 rano lekka przesada :-D Mogli raczej pomyśleć żeby terminy ustalić chociaż koło południa Oczko


- Natasza1987 - 07.05.2013

Witam od razu wszystkich z racji że to mój dziewiczy post. Fajnei się czyta to forum- wszyscy mega wyluzowani. Przerażają mnie te testy sprawnościowe chociaż udało się mojej 30-letniej kuzynce z nadwagą i po 2 dzieci. Nie wyobrażałam jej sobie jak biegnie ( chyba ze po piwo do sklepu) a co dopiero skoki przez skrzynie.

Warto chyba jednak trochę potrenować, ktoś pisał że z kadr niego zadzwonili żeby zapytać czy nie chce przygotowania ...czy ktoś jeszcze miał taką możliwość?

A kandyduje ktoś może z Wrocławia ? Może by wynająć salę jakąś żeby poćwiczyć tą skrzynie czy płotki. Zawsze to będzie taniej i raźniej.

Ja powiem szczerze całe liceum byłam wiecznie na w-fie niedysponowana więc technicznie może być kiepsko, z tym że od ponad roku polubiłam sport i średnio 8 godzin w tyg jednak biegam, pływam i co tylko.


- burza011 - 13.05.2013

Przede wszystkim najważniejsze aby przez płotki nie przeskakiwać tylko przechodzić lepiej czas nadrabiać na innych elementach toru. Większość którzy przeskakują obalają płotek i muszą powtarzać Oczko


- Gin - 28.05.2013

To jak to w końcu jest z płotkami?
Lepiej je przechodzić? Ale przecież dużo czasu się na tym straci.


- słoneczko - 28.05.2013

Każda jednostka omija płotki inaczej (przeskakując, przechodząc etc) Jak wygodniej Uśmiech


- lizak - 29.05.2013

no teścik sprawnościowy to żadna trudność nawet dla osób które rzadko mają do czynienia ze sportem Oczko

ja nie jestem jakimś atletą czy super sportsmanem a udało mi się zdobyć 33pkt a wcale się nie przygotowałem. Ze względu że jestem niski obawiałem się płotków, ale na próbie przed właściwym testem przeskoczyłem dwa razy i to wcale nie jest żaden wielki wyczyn. Także nie martwcie się i jak zamierzacie rywalizować o wyższą liczbę punktów to trzeba ciut ciut poćwiczyć bo na końcu w biegu wahadłowym już wysiadają nogi.


- Lukasz2204 - 03.08.2013

wg mnie najgorszy moment na torze jest po brzuszkach,. Wiem bo rok temu przechodziłem i jutro znów mnie czeka to samo Duży uśmiech/ Po brzuszkach już organizm jest troszke wyrąbany a potem jeszcze 4 skrzynie i 10 razy bieg Uśmiech


- Nyguz93 - 04.08.2013

Ja wczoraj miałem i powiem wam, że najtrudniejsze było to bieganie wahadłowe. Trzeba mieć konkret buty, bo raz się poślizgnąłem i straciłem 2 sekundy. Reszta to pryszcz. Gro kobiet odpadało na:
1. Przewroty - odbijanie z kolan lub z pleców
2. Płotki - Panie z dość sporawymi pośladkami, zahaczały nimi o płotki
3. Eh, rzut lekarską - głównie wykroczenie za linię, chyba tylko 2 na dwadzieścia nie dorzuciły
4. Piłka lekarska przy drabince - piłka im wypadała, a czasem ledwo mogły się z nią podnieść.

O dziwo manekin nawet najmniejszym Paniom nie sprawił problemu, a wręcz byłem zszokowany ich sposobem na transport go ^^ Nie umiem tego opisać, ale zarzucały sobie na plecy w przedziwny sposób.

Jeden gościu fajnie pizdnął manekinem o glebę, a potem po gwizdku jeszcze skosił 3 płotki. Ale fajnie było. Słupsk, spoko ludzie, spoko instruktorzy i ogólnie atmosfera miła. Czekam na kontakt w sprawie MS.


- WIKTORIA - 09.09.2013

Witam ja mam TWO TSF 5.10.2013 i boje się jak to będzie przez płotki przechodzę ale raz dotykam a raz nie przy wzroście 160 to nie takie proste i boje sie że na egzaminie właśnie dotknę :-( z resztą spoko tylko jeszcze z czasem nie jest kolorowo:-(