Forum Policyjne - Rekrutacja do policji - Testy do policji
Przygotowania do TSF Rzeszów, Krosno - Wersja do druku

+- Forum Policyjne - Rekrutacja do policji - Testy do policji (https://www.forumpolicyjne.com.pl)
+-- Dział: Forum policyjne (https://www.forumpolicyjne.com.pl/dzial-forum-policyjne)
+--- Dział: Przygotowania do testu sprawności fizycznej (TSF) (https://www.forumpolicyjne.com.pl/dzial-przygotowania-do-testu-sprawnosci-fizycznej-tsf)
+--- Wątek: Przygotowania do TSF Rzeszów, Krosno (/temat-przygotowania-do-tsf-rzeszow-krosno)

Strony: 1 2 3


- karolina26 - 07.02.2015

Z tego, co udało mi się ustalić najbliższy trening jest 16 lutego o 17:30 w I LO w Rzeszowie :->


- asia1992 - 09.02.2015

KlaudiaBlondyna napisał(a):Asia to super, przydałoby się jeszcze kogoś ogarnąć, żeby sale wynając. Szkoda że masz egzamin tak szybko, ja dopiero czekam na odpowiedz z Krakowa.
Może ktoś się jeszcze zgłosi. /wiem że na godzinke nie powinno być problemu w tej szkole koło McDonalds

Niestety ja już nikogo więcej nie znam kto mógłby być chętny aby wynająć salę - rozumiem, że masz na myślę Szkołę Podstawową nr 2 w Sanoku? Można byłoby się zapytać ile policzyliby za godzinkę, tym bardziej, że teraz są ferie i przecież nie mają tam zajęć...
Też byłam zaskoczona, bo podanie składałam 19 stycznia i tak szybko wyznaczyli termin TSF...a pasowałoby poćwiczyć przed testem...


- Falcao - 09.02.2015

Jeżeli chodzi o kobiety na TSF przyłóżcie się do piłek lekarskich ponieważ najwięcej kobiet na tym odpada, tak było u mnie na 15 zdały 2 ale to w PomorskimJęzyk


- KlaudiaBlondyna - 09.02.2015

Ja martwie się płotkami. Piłką lekarską w gimanzjum rzucałam na ponad 6m, z tym nie będzie problemu Tak samo z brzuszkami. Ale znając moje poruszanie się, jak słoń w składzie porcelany, z płotkami własnie moge mieć problem :< Nigdy nie miałam okazji przebiec tego toru, dlatego wypadałoby poćwiczyć Uśmiech


sala rzeszów - KlaudiaBlondyna - 11.02.2015

Czyli na podany wcześniej adres gmail'a można się umówić na trening? Póki nic nie ogarniemy w Sanoku, to zostaje Rzeszów.


- lolo - 01.03.2015

cześć dziewczyny Asia1992 i KlaudiaBlondyna też jestem z sanoka za tydzień mam TSF a wy
byłyście już na TSF ?


- marina - 20.05.2015

Ja ktoś chce potrenować na torze w Rzeszowie w I LO przy ulicy 3 MAJA w poniedziałki to musi potwierdzić obecność na adres <!-- e --><a href="mailto:tsfrzeszow@gmail.com">tsfrzeszow@gmail.com</a><!-- e -->


- zofia - 29.06.2015

Czy w wakacje również można trnować w I LO ?? JEsli nie to może w jakimś innym miejscu w Rzeszowie?? Prosze o odpowiedź


- marina - 28.09.2015

Treningi są co drugi tydzień. W październiku 5 i 19. Jak ktoś poważnie myśli o służbie to prowadzący Was naprowadzi na odpowiednie tory.


- Dragen - 28.12.2015

Czy są jeszcze treningi w Rzeszowie ?


- luki2424 - 03.03.2016

Witam jestem z Rzeszowa i chciałbym się zapytać gdzie można wynająć jakąś salkę do poćwiczenia sobie przed TSF? może ktoś jest chętny- im nas więcej tym lepiej


RE: Przygotowania do TSF Rzeszów, Krosno - Mixer - 27.10.2016

Witam. Mam pytanie czy te treningi w piątki w  I LO w Rzeszowie są aktualne. Ktoś wie coś więcej?


RE: Przygotowania do TSF Rzeszów, Krosno - rampampam - 27.10.2016

aktualne


RE: Przygotowania do TSF Rzeszów, Krosno - sylwia91 - 05.11.2016

hej, mogłabym do Was dołączyć, bo również chciałabym poćwiczyć przed testami Uśmiech


RE: Przygotowania do TSF Rzeszów, Krosno - ZawiszaCz - 06.11.2016

(05.11.2016, 19:34)sylwia91 napisał(a): hej, mogłabym do Was dołączyć, bo również chciałabym poćwiczyć przed testami Uśmiech

Zajęcia są w każdy piątek od 16.45 w I LO w Rzeszowie. W piątek 11 listopada trening odwołany. 18 listopada normalnie.