Forum Policyjne - Rekrutacja do policji - Testy do policji
Dziennie czy zaocznie? - Wersja do druku

+- Forum Policyjne - Rekrutacja do policji - Testy do policji (https://www.forumpolicyjne.com.pl)
+-- Dział: Forum policyjne (https://www.forumpolicyjne.com.pl/dzial-forum-policyjne)
+--- Dział: Forum dla rekrutów (https://www.forumpolicyjne.com.pl/dzial-forum-dla-rekrutow)
+--- Wątek: Dziennie czy zaocznie? (/temat-dziennie-czy-zaocznie)

Strony: 1 2


Dziennie czy zaocznie? - Karciarz - 22.05.2012

Witam,

Myślę i nic nie mogę wymyślić. Otóż skończyłem w tym roku Liceum o profilu policyjnym (choć szału nie było) i teraz czas na studia.
Chcę iść na Bezpieczeństwo Wewnętrzne (dzienne) i po tym do Policji... Czy może iść studiować zaocznie i teraz się starać o dostanie do Policji?
Najbardziej odpowiada mi Trójmiasto, ale czy osoba, która chce się dostać teraz do Policji, ma w ogóle jakieś szanse? Czy lepiej iść studiować dziennie i po 5latach złożyć podanie do policji? Bo z tego co słyszałem od innych, to w obecnym czasie są małe szanse.


- Franz Maurer - 22.05.2012

Ujmę to tak, idz na studia, nie zabieraj sobie jednego z najlepszych okresów w życiu. Jak masz możliwość studiowania dziennie to zrób to. Na Policje przyjdzie czas, a może po studiach znajdziesz dużo lepszą prace. I generalnie po studiach bedzie Ci łatwiej wszedzie, jesli chodzi o mudnurówkę. Taka moja rada ;-)


- mmmm - 23.05.2012

Franz ma rację,aczkolwiek lepiej jest studiować zaocznie i pracować. Po prostu być samodzielnymUśmiech sama studiuje i pracuje i jest to super sprawa, Nie wyobrażam sobie być zależną od rodziców.


- Franz Maurer - 23.05.2012

Ale jeśli stać jego rodziców na to, żeby mógł iść na studia dzienne to niech to zrobi. Skończył dopiero szkołę średnią, nie ma jakiś wygórowanych obowiązków, a na dziennych sie dużo wiecej nauczy. Później różnie bywa i może mieć problem z zaocznymi. Nie ukrywajmy, za na studiach zaocznych jest materiał dużo okrojony. No są kierunki, które tak kończyć można, ale jeśli mamy możliwość to sie realizujmy w 100%, a nie starajmy sie być super samodzielni, na to jeszcze przyjdzie pora.


- mmmm - 24.05.2012

Franz Maurer napisał(a):Ale jeśli stać jego rodziców na to, żeby mógł iść na studia dzienne to niech to zrobi. Skończył dopiero szkołę średnią, nie ma jakiś wygórowanych obowiązków, a na dziennych sie dużo wiecej nauczy. Później różnie bywa i może mieć problem z zaocznymi. Nie ukrywajmy, za na studiach zaocznych jest materiał dużo okrojony. No są kierunki, które tak kończyć można, ale jeśli mamy możliwość to sie realizujmy w 100%, a nie starajmy sie być super samodzielni, na to jeszcze przyjdzie pora.

Oczywiście zgodzę się z tym,ale człowiek bardziej szanuje to co osiągnął samDuży uśmiech
Przy studiach niestacjonarnych liczy się samodyscyplina(wkład własny)


- rafal_1275 - 12.08.2013

Jaki kierunek studiów wybrać po liceum (prawo, administracja, ekonomia lub informatyka) ?


- Lukasz2204 - 14.08.2013

Wg mnie informatyka jak coś kumasz przy najmniej masz przyszłość po tym kierunku, a po za tym mgr jest w ch** więc weź się lepiej za pracę a nie za studia


- rafal_1275 - 04.09.2013

no rozumiem, ale gdzie znajdę prace po liceum. Poza tym chciałbym pogodzić pracę wraz ze studiami


- gracz95 - 18.09.2013

Witam. Jaka jest szansa na to, że ja i moja dziewczyna trafimy do jednego miast po maturze?
Chodzi o to, że ona idzie na zwykłe dzienne studia, a ja chciałbym od razu do policji i ewentualnie studia zaoczne. Po prostu chcę wiedzieć, czy w każdym większy mieście jest na tyle wakatów, że nie będzie z tym problemu?


RE: Dziennie czy zaocznie? - ajta-1990 - 24.03.2016

Czy po studiach jest lepiej? Niestety nie powiedziałbym, bo wszyscy mają teraz wydaje mi się jednakową szansę na pracę.


RE: Dziennie czy zaocznie? - ruda.an - 16.04.2016

Możesz, oczywiście, że możesz, ale nie wiem, w jaki sposób później chcesz to jednak pogodzić, bo ciężko będzie.


RE: Dziennie czy zaocznie? - kaol.madej - 21.04.2016

A moim zdaniem lepiej jest iść do technikum - wtedy mamy przynajmniej zawód i wiemy, że wtedy lepiej znaleźć pracę.


RE: Dziennie czy zaocznie? - natalia.kalik - 07.05.2016

Jak chcesz pracować w policji to idź do policji, jak chcesz robić coś innego to idź od razu do innej pracy i tyle.


RE: Dziennie czy zaocznie? - wiki.ster - 09.05.2016

Najpierw rób studia i to dobrze by było zaoczne, a później w międzyczasie to możesz sobie gdzieś dorobić przecież.


RE: Dziennie czy zaocznie? - kamil.pykan - 09.05.2016

Jeżeli teraz miałbym iść na studia to wyłącznie zaocznie, a dzień natomiast bym sobie normalnie pracował i luz.