Forum Policyjne - Rekrutacja do policji - Testy do policji
Rezygnacja kandydata - Wersja do druku

+- Forum Policyjne - Rekrutacja do policji - Testy do policji (https://www.forumpolicyjne.com.pl)
+-- Dział: Forum policyjne (https://www.forumpolicyjne.com.pl/dzial-forum-policyjne)
+--- Dział: Forum dla rekrutów (https://www.forumpolicyjne.com.pl/dzial-forum-dla-rekrutow)
+--- Wątek: Rezygnacja kandydata (/temat-rezygnacja-kandydata)



Rezygnacja kandydata - mmmm - 24.10.2012

Mam pytanko odnośnie rezygnacji dalszego postępowania kwalifikacyjnego przez kandydata. Jeżeli dnia 30 lipca br zrezygnowałam z dalszego postępowania to kiedy mogę ponownie składać dokumenty (życiorys, podanie etc). Dopiero po roku od momentu rezygnacji czy od po roku od momentu składania pierwszych dokumentów????


- Lukasz2204 - 10.02.2013

z tego co mi wiadomo, jak raz zrezygnujesz sam to już wyłączasz się z możliwośći pracy w tej formacji


- xyroc - 10.02.2013

Powinieneś dostać z odpowiedniej KWP list informujący o przerwanej procedurze. I od daty nadania tego listu musi upłynąć pół roku, abyś mógł ponownie składać dokumenty.

Poza tym, co Cię skusiło, żeby przerywać procedurę :evil:


- mmmm - 10.02.2013

Po roku od rezygnacji ponieważ ja też zrezygnowałam i po roku od składasz dokumenty. A jeśli chodzi o to że wyłączasz się z pracy w policji jak napisała osoba 2 posty wyżej to nie prawda! Jak przejdziesz wszystkie etapy i będziesz na liście to jest ok. Jeszcze bardziej wtedy kiedy dostaniesz się do szkółki


RE: Rezygnacja kandydata - kamiloos54 - 29.03.2016

A je nie rozumiem po co najpierw rezygnować, a później znowu wchodzić w tą samą rzekę. Gdzie tu sens?


RE: Rezygnacja kandydata - ruda.an - 16.04.2016

Nie rezygnuj jeżeli nie masz konkretnego powodu. Tak na prawdę to szkoda marnować takiej szansy.


RE: Rezygnacja kandydata - kaol.madej - 21.04.2016

No właśnie. Mi osobiście było by nawet szkoda tego czasu, który się poświęciło na wszelkie przygotowania. Przemyśl to jeszcze raz.


RE: Rezygnacja kandydata - natalia.kalik - 07.05.2016

I nie wiem, jak to się dzieje, ale chyba później nie można już wstąpić do policji więc zastanów się kilka razy, czy chcesz rezygnować.


RE: Rezygnacja kandydata - kamil.pykan - 09.05.2016

Jak ktoś startuje, dostaje się i później rezygnuje to powinno już nie być odwrotu dla takiej osoby. To stracona szansa i dość.


RE: Rezygnacja kandydata - ekrafal - 05.07.2016

Chyba, że takie osoby rezygnują nie ze względu na siebie. Bo jak coś komuś wypadnie? Pomyślałeś o tym?


RE: Rezygnacja kandydata - elokons - 09.08.2016

Jak się dostałeś to nie rezygnuj - później jesteś stracony.


RE: Rezygnacja kandydata - koleszbety1 - 17.08.2016

Zastanów się dwa razy, czy chcesz rezygnować, bo tak na prawdę później już nie będzie szans na przyjęcie.


RE: Rezygnacja kandydata - ewagilek - 18.08.2016

Ja bym nie rezygnował, jak już mam szansę się tam dostać. Ciężko jest później drugi raz iść na rekrutację.


RE: Rezygnacja kandydata - ak.janow - 22.08.2016

Później już nie chcą Cię wziąć na rekrutację, bo taka osoba już jest skreślona dawno.