Forum Policyjne - Rekrutacja do policji - Testy do policji
3 miesiące oczekiwania na telefon - Wersja do druku

+- Forum Policyjne - Rekrutacja do policji - Testy do policji (https://www.forumpolicyjne.com.pl)
+-- Dział: Forum policyjne (https://www.forumpolicyjne.com.pl/dzial-forum-policyjne)
+--- Dział: Forum dla rekrutów (https://www.forumpolicyjne.com.pl/dzial-forum-dla-rekrutow)
+--- Wątek: 3 miesiące oczekiwania na telefon (/temat-3-miesiace-oczekiwania-na-telefon)

Strony: 1 2 3


- kasik222 - 19.06.2013

a miał ktoś przypadek że nie zdążył odebrać telefonu jak dzwonili?


- Monikaaaa - 23.06.2013

Witam
Mam pytanie aktualnie oczekuję 2 miesiące na telefon informujący mnie o terminie złożenia dokumentów .
Wysłałam drogą elektroniczną swoje zgłoszenie do policji i otrzymałam odpowiedź , iż w najbliższym terminie zostanę poinformowana o terminie spotkania jednak dzisiaj mija 2 miesiące i żadnej odpowiedzi ani telefonu nie uzyskałam
23 kwiecień - rejestracja drogą elektroniczną ....
Jak długo muszę oczekiwać na samo złożenie dokumentów ?
Będę bardzo wdzięczna za odpowiedz
pozdrawiam


- kobzol1993 - 24.06.2013

nie wiem jak to jest z drogą elektroniczną ale wiem że jak normalnie składasz dokumenty to nie czeka się dłużej niż 2 miesiące Uśmiech zawsze możesz zadzwonić do kadr doboru i tam możesz uzyskać informację Uśmiech


- MarcinLca - 24.06.2013

Kobzol co Ty gadasz ;d
DŁUŻEJ NIE CZEKASZ JAK 2 MIESIĄCE ??Duży uśmiech

Ja złożyłem 1 lutego dostałem odpowiedź o testach w czerwcu Uśmiech
To samo dwa lata temu było, 4 miesiące czekania Język


- kobzol1993 - 25.06.2013

ja czekałem ponad miesiąc i dzwoniłem do tych kadr i powiedzieli że czeka się maksymalnie 2 miesiące i mam czekać spokojnie na telefon i w sumie po tygodniu zadzwonili Uśmiech


- Monikaaaa - 25.06.2013

A właśnie jak się kontaktują ? Telefonicznie czy drogą meilową ?


- kobzol1993 - 26.06.2013

do mnie dzwonili Uśmiech


- Monikaaaa - 29.06.2013

W porządku zatem będę czekać na zacny telefon Uśmiech)


- Monikaaaa - 22.07.2013

Jeśli składam papiery w Gdańsku to gdzie mogą mnie wysłać na test sprawności fizycznej ?


- lucky2323 - 22.07.2013

dlatego ja skladałem dokumenty w innym województwie a nie w Gdańsku, nie trzeba sie nigdzie rejestrować ani czekać na tel z informacją że można zlozyć dokumenty, poprostu pojechałem do jednej z KPP tam złożyłem dokumenty po 2 tygodniach spotkanie po czym po 3 miesiącach TFS a TFS miałem 20.07.2013 i może choć dziwnie w to uwierzyć ale multi mam 01.08.2013r


- Monikaaaa - 23.07.2013

Ale wysyłają do Szczytna ... Słupska ... czy gdzie ? Bo jeśli jest to w tej sam dzień co test wiedzy to te testy są w tym samym miejscu i GDZIE najczęściej ?


- słoneczko - 23.07.2013

TSW i TSF jest w ten sam dzień, w tym samym miejscu.


- lucky2323 - 23.07.2013

w ten sam dzień jest wszystko to zależy od KWP ja bylem w Słupsku i mojej grupie byli ludzie z calej polski


- Monikaaaa - 24.07.2013

A duże są kolejki przy składaniu dokumentów ? Jak mam na 13:00 to powinnam być o wiele wcześniej ?


- słoneczko - 24.07.2013

dziewczyno Twoje pytania do Monikaaaa są "głupie", a jak myślisz czy są kolejki?? Nikt tego nie wie