Forum Policyjne - Rekrutacja do policji - Testy do policji
elektroniczna rejestracja kandydata do służby - Wersja do druku

+- Forum Policyjne - Rekrutacja do policji - Testy do policji (https://www.forumpolicyjne.com.pl)
+-- Dział: Forum policyjne (https://www.forumpolicyjne.com.pl/dzial-forum-policyjne)
+--- Dział: Forum dla rekrutów (https://www.forumpolicyjne.com.pl/dzial-forum-dla-rekrutow)
+--- Wątek: elektroniczna rejestracja kandydata do służby (/temat-elektroniczna-rejestracja-kandydata-do-sluzby)

Strony: 1 2


elektroniczna rejestracja kandydata do służby - anubis - 11.02.2013

Witam,

w województwie pomorskim od stycznia wprowadzono elektroniczną rejestrację kandydatów do służby.

Tak więc, należy wysłać mailem tylko imie, nazwisko i nr telefonu. I tak zrobiłam (23 stycznia br.).

Automatycznie otrzymałam odpowiedź:
Cytat:Dziękujemy za zgłoszenie.
W najbliższym czasie otrzymają Państwo odpowiedź z informacją o terminie spotkania.
Wydział Kadr i Szkolenia KWP w Gdańsku.

Moje pytanie do osób, które przeszły lub są t trakcie rekrutacji - jak długo oczekiwaliście na informacje o terminie spotkania?


- mmmm - 11.02.2013

ja 2 tygodnie


- Maksiu - 11.02.2013

zależy od ilości kandydatów, u mnie w KWP w Katowicach miałem następująco :
21.05.2012 - złożenie dokumentów
22.06.2012 - Rozmowa wstępna KWP Katowice
07.10.2012 - TW i TSF
11.02.2013 - MS


- anubis - 12.02.2013

nie spodziewałam się, że to może tyle trwać. Tylu chętnych.?

A ktoś z pomorza (Gdańsk) , może przybliży bardziej czas w jakim odpowiadają?

Czyli, nie muszę się martwić, że o mnie zapomnieli, tylko "uzbroić się w cierpliwość" i czekać.


- Beniu - 12.02.2013

U mnie dziś mija równo miesiąc od rejestracji w KWP Gdańsk. Wciąż nie otrzymałem odpowiedzi w celu złożenia dokumentów.


- xyroc - 12.02.2013

Wam, z pomorskiego, serdecznie współczuję, a i trzymam kciuki. Wiele czytałem o tym obłożeniu - 50 kandydatów na 1 miejsce... na poprzednim forum czytałem, że czekały osoby chyba nawet ponad miesiąc, właśnie w Waszej komendzie.


- Maksiu - 12.02.2013

xyroc napisał(a):Wam, z pomorskiego, serdecznie współczuję, a i trzymam kciuki. Wiele czytałem o tym obłożeniu - 50 kandydatów na 1 miejsce... na poprzednim forum czytałem, że czekały osoby chyba nawet ponad miesiąc, właśnie w Waszej komendzie.

50 kandydatów na jedno miejsce ? To bardzo wam współczuję, ale będziecie musieli się bardzo wykazać...


- Beniu - 14.02.2013

A jak się z wami kontaktowali? E-mail czy telefonicznie?


- Maksiu - 14.02.2013

Telefonicznie się kontaktują. KWP w Katowicach.


- Beniu - 20.02.2013

Ile można czekać..? Nawet człowiek dokumentów złożyć nie może...


- anubis - 23.04.2013

dzisiaj jest 23 kwietnia (3 miesiąc od wysłania elektronicznego zgłoszenia), i nadal brak jakiegokolwiek odzewu.

ciekawe kiedy zadzwonią.

jest ktoś z pomorskiego? kto może się pochwalić, że do niego zadzwonili ?


- galka208 - 28.04.2013

Może jednak macie coś za uszami i dlatego , bo to jest nie możliwe , że raz osoba dostaje po 2 tygodniach odpowiedz a wy po 3 miesiącach i nadal kicha . Proponuje przedzwonić z tego co wiem jest dużo chętnych i mimo ze tego nie mówią mogą zaostrzać kryteria przyjmowania . Jak wiadomo w Polsce jest wszystko możliwe . Pozdrawiam


mail - scorpio - 28.06.2013

Dzis bylem na ustaleniu TWO i TSF w KRP Warszawa Wola/Bemowo zadzwonili po ok. 2 miesiącach od rejestracji testy mam na 25.08.2013 w Legionowie
Kobieta która prowadziła spotkanie mówiła na temat rejestracji droga elektroniczna ze z tym mogą występować problemy wiec proponuje Wam osobiście składać papiery Uśmiech
Jezeli wszystko potoczy się pomyślnie na początku 2014 roku powinienem zakończyć cala rekrutacje i dostać przydział Uśmiech


RE: elektroniczna rejestracja kandydata do służby - ajta-1990 - 24.03.2016

Moim zdaniem takie elektroniczne przesyłanie to ogromne ułatwienie. A jak szybko odpowiedzą to niestety nie mamy już na to wpływu.


RE: elektroniczna rejestracja kandydata do służby - chrystiano12 - 04.05.2016

Super, że ktoś wpadł na pomysł elektronicznego rejestrowania kandydatów. To o wiele łatwiejsze.