Forum Policyjne - Rekrutacja do policji - Testy do policji
ABO - Wersja do druku

+- Forum Policyjne - Rekrutacja do policji - Testy do policji (https://www.forumpolicyjne.com.pl)
+-- Dział: Forum policyjne (https://www.forumpolicyjne.com.pl/dzial-forum-policyjne)
+--- Dział: Ankieta Bezpieczeństwa Osobowego ( ABO ) (https://www.forumpolicyjne.com.pl/dzial-ankieta-bezpieczenstwa-osobowego-abo)
+--- Wątek: ABO (/temat-abo)



ABO - pachelek21 - 26.02.2013

Czy jest możliwość gdziekolwiek dowiedzieć się na temat wyniku pozytywnego bądź negatywnego ABO?? Ankietę składałem w połowie listopada więc ustawowe 3 miesiące minęły.
Dzwoniłem do kadr....ale jasnej odpowiedzi typu TAK POZYTYWNIE bądź NIESTETY NEGATYWNIE nie uzyskałem....

Ktoś miał podobny "problem"...??


- sok - 26.02.2013

ja też się zmagałam z takim problemem..
informacji udzieli Ci najprędzej ktoś z oin-u w jednostce, w której składałeś ABO, jeżeli jest ok, to Ci powiedzą, ale może też być taka sytuacja, że jeszcze nie jest sprawdzona, przyczyn może być wiele..np.: jeżeli nie ma zapotrzebowania na Twoją jednostkę, to nikt się o Ciebie nie upomina... swoją drogą, nie zastanawiało Cię wcześniej, dlaczego to tyle trwa??


- pachelek21 - 27.02.2013

no nie interesowalo mnie to, poniewaz pani z doboru powiedziala ze na sprawdzenie ABO maj 3 miesiace....wiec czekalem cierpliwie.
dopiero jak sie na luty nie zalapalem to zapalila mi sie lampka :-) teraz komendant u mnie w miescie zlikwidowal marcowy nabor, wiec pozostaje czekac do kwietnia niestety ;-)
no nic....czekamy ;-)


- sok - 27.02.2013

a ile łącznie zdobyłeś punktów i którym rozporządzeniem idziesz jak mogę zapytać?
u mnie też taka sama sytuacja, wyzerowali nabór marcowy


- pachelek21 - 28.02.2013

no ja mam 160 pkt i ide po nowemu....
informacja o zerowaniu naboru w moim mieście...zniknęła z internetu Uśmiech nie wiem czemu Oczko
może zerują bo mają dużo ludzi ze starego naboru.....nie mam pojęcia...


- rosin111 - 06.03.2013

Witam ja też czekam na sprawdzenie ABO już 3 miesiące i nie wiem co to może oznaczać .Wydaje mi się ,że gdyby było coś nie tak to przysłaliby list z odmową


- montez - 09.03.2013

Witam, interesuje mnie kilka informacji na temat abo, mianowicie chodzi mi o to czy mandat za przejechanie na czerwonym świetle muszę gdzieś tam wpisać? Jeśli tak to gdzie? Dziękuję za informację i pozdrawiam.


- git_mayonese - 15.05.2015

Nie jest to nikomu potrzebne, każdemu może się zdarzyć wykroczenie.


- CSInvestigator - 15.08.2015

Witam,
A ja mam pytanko odnośnie Części IV punktu 4 w ankiecie.
Na samym początku napiszę, że mój wujek siedział za wycinkę drzewa i jazdę po pijanemu na rowerze.
Gdy ją wypełniałem, to z tego co zrozumiałem w tym punkcie, to tyle, że chodzi tylko o zagraniczne policje, więc dałem odpowiedź NIE. A ostatnio czytałem na innym forum, że chodzi też o tę naszą polską policję. Niestety przeczytałem to już po oddaniu ankiety :-( i teraz nie wiem.
Może mi to ktoś wyjaśnić jak to w końcu jest?
Czy tylko te zagraniczne służby, czy polskie też wchodzą w rachubę?
Pozdrawiam