Forum Policyjne - Rekrutacja do policji - Testy do policji
Ile czekaliście na wz ? - Wersja do druku

+- Forum Policyjne - Rekrutacja do policji - Testy do policji (https://www.forumpolicyjne.com.pl)
+-- Dział: Forum policyjne (https://www.forumpolicyjne.com.pl/dzial-forum-policyjne)
+--- Dział: Wywiad Zorganizowany (https://www.forumpolicyjne.com.pl/dzial-wywiad-zorganizowany)
+--- Wątek: Ile czekaliście na wz ? (/temat-ile-czekaliscie-na-wz)

Strony: 1 2


Ile czekaliście na wz ? - lizak - 14.03.2013

Ile mniej więcej czekaliście na WZ po multiselekcie ?
Piszcie ile w jakim garnizonie.
Mnie osobiście interesuje KWP Olsztyn


- mrowka285 - 14.03.2013

Dołączam sie do pytania. Mnie interesuje kwp katowice


- Rabin - 01.04.2013

Miesiąc. KWP Wrocław


- JacekM - 02.04.2013

Wyniki oficjalnie dostałem w poniedziałek i zaraz na czwartek tego samego tygodnia mnie zaprosili na WO. Było to na początku marca, KWP Katowice.


- Noras89 - 02.04.2013

W Poznaniu idzie to trochę szybciej widocznie 21 marca miałem MS na drugi dzień już mogłem dzwonić o wynik i jak się okazało wszystko było ok. Dzisiaj o 7:55 telefon i zostałem zaproszony na piątek na WZ do KWP


- elenkakis - 20.04.2013

KWP Olsztyn ja na WZ czekałam 5 miesięcy, ale teraz idzie chyba szybciej i jeszcze mi się wydaje , że dużo zależy od punktacji, najpierw dzwonią do osób z większą ale powtarzam, jest to moje zdanie. Pozdrawiam


- Dragio - 22.04.2013

Jeśli chodzi o Gdańsk... to ja miałem po multi zaproszenie jakoś na rozmowę po 2tygodniach, ale jak się pytałem innych ludzi, to u nich dzielnicowy już był na rozmowie, a u mnie jeszcze nie. Na początku maja miałem MS, i do teraz nie wiem co z wizytą dzielnicowego.


- jolciaj161 - 05.05.2013

JacekM napisał(a):Wyniki oficjalnie dostałem w poniedziałek i zaraz na czwartek tego samego tygodnia mnie zaprosili na WO. Było to na początku marca, KWP Katowice.

a kiedy miales ms?? bo ja mialam 26 marca i nadal czekam na telefon z wynikiemSmutny bylam juz wypelnic ankiete i mialam rozmowe z dzielnicowym ale telefonu jeszcze nie mialam Smutny a na marginecie widze ze z moich okolic jestes Uśmiech


- JacekM - 05.05.2013

Ms miałem 10 stycznia. Na wyniki czekałem ze dwa miesiące, nie pamiętam dokładnie. Na początku marca dzwonili z wynikami ms i od razu zapraszali na rozmowę.
Od momentu dostania wyników z ms to leci szybko. 3 tyg później (po wynikach z ms) już byłem po komisji lekarskiej.

PS. Skąd w takim razie jesteś? :-)


- jolciaj161 - 06.05.2013

Dzisiaj rano dzwonili do mnie z Katowic i wywiad mam juz w czwartek Uśmiech o Cie co pytali na wywiadzie??
Jestem z Opatowa Uśmiech


- JacekM - 06.05.2013

jolciaj161, w którymś poście pisałem już o tym, poszukaj, poczytaj. A przede wszystkim się ucz, bo kobiety w Katowicach mają ciężko. Nie straszę, ostrzegam. A przede wszystkim życzę powodzenia! Połam nogi!


- mrowka285 - 06.05.2013

ja również jestem z okolic Uśmiech podlegam pod kpp klobuck. odpadłam na wywiadzie. mimo że byłam chyba najlepiej przygotowana. umiałam wszystko. i jak zobaczyli, że umiem z ustawy zaczęli pytać o życie prywatne. było nas 10 dziewczyn. 2 chłopakow. nikt nie zdał. moim zdaniem jest totalną dyskryminacja kobiet. Oby w czw było inaczej. życzę powodzenia. ja muszę czekać teraz pół roku i mogę składać od nowa dokumenty. jednego jestem pewną. nie w tym woj.


- korm - 07.03.2014

U mnie bardzo szybko, KWP Gdańsk. Po wyniku z MS wczoraj (czwartek) rozmowa na przyszłą środę, także w miarę sprawnie.


- wiedzma89 - 25.03.2014

mrowka285, cześć, i jak tam sytuacja z policją? pytam bo jestem w dokładnie takiej samej sytuacji jak Ty, też oblali mnie na WZ i teraz chcę się przenieść ;/


- dominias-d2 - 10.09.2014

Dragio napisał(a):Jeśli chodzi o Gdańsk... to ja miałem po multi zaproszenie jakoś na rozmowę po 2tygodniach, ale jak się pytałem innych ludzi, to u nich dzielnicowy już był na rozmowie, a u mnie jeszcze nie. Na początku maja miałem MS, i do teraz nie wiem co z wizytą dzielnicowego.