Forum Policyjne - Rekrutacja do policji - Testy do policji
Wykształcenie do policji - Wersja do druku

+- Forum Policyjne - Rekrutacja do policji - Testy do policji (https://www.forumpolicyjne.com.pl)
+-- Dział: Rekrutacja do policji (https://www.forumpolicyjne.com.pl/dzial-rekrutacja-do-policji)
+--- Dział: Wymagania do policji (https://www.forumpolicyjne.com.pl/dzial-wymagania-do-policji)
+--- Wątek: Wykształcenie do policji (/temat-wyksztalcenie-do-policji)

Strony: 1 2 3


- Sawczuk - 11.03.2014

W szkole weekendy masz wolne


- moniak - 03.05.2014

vip91 napisał(a):Witam, mam pytanie dotyczące wykształcenia. Czy osoba bo szkole średniej, jednak bez matury, może składać papiery do policji ? Czy jest sens, czy podanie może zostać odrzucone ?

Znając zycie i przegladajac twoje papiery wezmą tego który ma mgr , niz osobe bez matury. Taka jest niesprawiedliwość


- robson89 - 12.10.2014

Witam. Chciałbym się poradzić. Skończyłem studia na Politechnice
Częstochowskiej, aczkolwiek została mi obrona pracy inżynierskiej
którą mam w styczniu. Stąd moje pytanie. Czy składać papiery do
policji już teraz, posiadając wykształcenie średnie a świadectwo
ukończenia szkoły wyższej donieść podczas rekrutacji, bądź po (mam
nadzieje) pozytywnym jej zakończeniu czy poczekać te 3 miesiące i
złożyć papiery posiadając juz wykształcenie wyższe. Proszę o
poradę. Dziękuję.


RE: Wykształcenie do policji - formica89 - 19.03.2016

Jeżeli chcesz mieć większe szansę to poczekaj aż się obronisz. Będziesz miał papier w ręce, a to się liczy przecież.


RE: Wykształcenie do policji - natalia.kalik - 19.04.2016

Liczy, nie liczy, ale każdy, nawet jak zaprzecza to niestety patrzy na to jakie masz wykształcenie. Nie oszukujmy się.


RE: Wykształcenie do policji - ibiza_pl - 19.04.2016

Witam, otóż od niedawna punkty dodatkowe przysługują również za: (jest to dodatek do wypowiedzi administratora)
 wykształcenie średnie (ukończenie liceum ogólnokształcącego lub technikum w klasie, w której nauczane były przedmioty dotyczące funkcjonowania Policji, dla których zostały opracowane w szkole programy nauczania włączone do szkolnego zestawu programów nauczania) – 2 punkty
Zawsze 2pkt. do przodu Oczko


RE: Wykształcenie do policji - kaol.madej - 21.04.2016

A które przedmioty w liceum ogólnokształcącym są punktowane? Ktoś ma jakieś przecieki? Bo się nie orientuje.


RE: Wykształcenie do policji - Szymonpany25 - 30.04.2016

Chętnie też się dowiem, bo nie wiem niestety jak sprawa wygląda wtedy, gdy ma się ukończone liceum.


RE: Wykształcenie do policji - kop-mon - 02.05.2016

I ja się dołączam do pytania. Chociaż swoją drogą wolałbym iść najpierw chyba na studia i te sprawy, a dopiero później policja.


RE: Wykształcenie do policji - anielka.piekosc - 03.05.2016

A mnie się wydaje, że przedmioty nie mają znaczenia tylko zdana matura. Nie znalazłam innych informacji.


RE: Wykształcenie do policji - natalia_falarz - 06.05.2016

Ja osobiście wolałabym przyjąć kogoś z wykształceniem, niż kogoś kto kompletnie nie ma matury i żadnego wykształcenia.


RE: Wykształcenie do policji - natalia.kalik - 07.05.2016

Zgadzam się z Natalią. Matura też o czymś świadczy więc tak się składa, że dobrze ją mieć zdaną.


RE: Wykształcenie do policji - wiki.ster - 09.05.2016

Wykształcenie do policji akurat moim zdaniem powinno być wymagane minimum jakieś godne. Czyli u mnie to średnie.


RE: Wykształcenie do policji - arleta.poczatko - 17.05.2016

No tutaj się zgodzę, że wykształcenie średnie to już coś jednak jest, a już studia to w ogóle dobrze jest mieć.


RE: Wykształcenie do policji - elokons - 09.08.2016

A ktoś bez studiów to jest niby gorszy?!