Forum Policyjne - Rekrutacja - Testy do policji
Płotki - Wersja do druku

+- Forum Policyjne - Rekrutacja - Testy do policji (https://www.forumpolicyjne.com.pl)
+-- Dział: Forum policyjne (https://www.forumpolicyjne.com.pl/dzial-forum-policyjne_28)
+--- Dział: Przygotowania do testu sprawności fizycznej (TSF) (https://www.forumpolicyjne.com.pl/dzial-przygotowania-do-testu-sprawnosci-fizycznej-tsf_15)
+--- Wątek: Płotki (/watek-plotki_569)Płotki - Kmaria93 - 23.01.2019

Heej, z góry przepraszam jeżeli temat był już poruszany, ale chciała bym uzyskać nieco bardziej aktualna odpowiedz od osób które w przeciągu ostatniego roku zdawała TSF w Katowicach. W najbliższa niedziele mam egzaminy - do TSF trenowałam także pokonywanie toru zajmuje mi Ok 1:28 ale moim probleme są plotki. Mam 161 cm wzrostu i niestety przy przeskakiwaniu zdarza mi się zachaczyc noga, po prostu dotknąć plotek. absolutnie ich nie przewracam ale kontakt jest - czy jest to uznawane jako błąd na teście który mnie zdyskwalifikuje ? Czy egzaminatorzy przymkną na to oko?


RE: Płotki - MagdaLenaL - 24.01.2019

Cześć. TSF zdawałam tydzień temu właśnie w Katowicach. Odnośnie twojego pytania to przewrócenie płotku eliminuje z kontynuacji testu. Jeżeli go tylko dotkniesz to nic się nie dzieje. Trzeba też pamiętać, żeby całym ciałem przemieścić się nad płotkiem. Dasz radę. Powodzenia


RE: Płotki - Kmaria93 - 25.01.2019

Bardzo dziękuje Ci za odpowiedź! od razu jestem spokojniejsza Oczko w takim razie nie ma czego się obawiać tylko iść i zrobić swoje.


RE: Płotki - cpt_bagieta - 03.07.2019

Szczerze mówiąc, po co idziesz do policji mając 160 cm wzrostu i małe możliwości mobilne? Co chcesz tam robić? Bez hejtu ofc Oczko