Forum Policyjne - Rekrutacja do policji - Testy do policji
Jaka jest wasza Praca w Policji? - Wersja do druku

+- Forum Policyjne - Rekrutacja do policji - Testy do policji (https://www.forumpolicyjne.com.pl)
+-- Dział: Forum policyjne (https://www.forumpolicyjne.com.pl/dzial-forum-policyjne)
+--- Dział: Praca w policji (https://www.forumpolicyjne.com.pl/dzial-praca-w-policji)
+--- Wątek: Jaka jest wasza Praca w Policji? (/temat-jaka-jest-wasza-praca-w-policji)

Strony: 1 2


Jaka jest wasza Praca w Policji? - tito - 15.10.2011

Tak jak w temacie : Jaka jest wasza Praca w Policji? napiszcie swoje spostrzeżenia!


- sztywny - 15.10.2011

łatwa, miła i przyjemnaUśmiech


- page - 16.10.2011

nie zawsze jest łatwa miła i przyjemna! ale startując do policji musisz wiedzieć na co się piszesz!


- robson - 16.10.2011

czasami łatwa, czasami przyjemna ale też ciężka , męcząca i pracochłonna !


- karim - 16.10.2011

niedługo się okaże ! i potem się wypowiem !


- wiola - 16.10.2011

No własnie mój brat pracuje w policji i sytuacje bywają różne jak wszędzie, ale chwali sobie ta pracę Uśmiech


- bobastckxd - 01.04.2013

a jak jest ze zmianami w policji ?, pracuje się tylko te 8 godzin? czy trzeba zostawać dłużej? ii w jakich godzinach następują zmiany ?


- Sawczuk - 01.04.2013

bobastckxd napisał(a):a jak jest ze zmianami w policji ?, pracuje się tylko te 8 godzin? czy trzeba zostawać dłużej? ii w jakich godzinach następują zmiany ?

To zależy jakie zmiany będą w jednostce, w kórej miałbyś pracować. W jednych jest 8 a w innych 12. Czasem zdarza się wyjść wcześniej (u mnie się zdarza), a niekiedy trzeba siedzieć po godzinach. Nie ma na to rady. Jesteś rozliczany wg 40 godzinnego tygodnia pracy.


- bobastckxd - 01.04.2013

noo ja jestem z Krakowa, więc może ktoś wie jak tu jest, to zależy od wydziału czy jak ?
no i zakładając jak jest po 8 godzin to tak cały tydzień tak ?


- JacekPalatowicz - 07.07.2013

O ile mi wiadomo bardzo dużo pracy jest w Prewencji, szczególnie w weekendy praktycznie cały czas interwencje, najwięcej domowych, przemoc, pijaństwo, szarpaniny, wcale nie łatwa robota.


- Soldatin18 - 03.05.2014

Ponoć w prewencji jest najciężej dla kobiet. Co możecie na ten temat powiedzieć? :-)


- eliz - 04.05.2014

Jest cieżko nie tylko dla kobiet, praca w tej firmie ogolnie jest ciezka i idac tam lepiej sie zapoznac z Prawdziwym funkcjonowaniem, a nie tylko to co ktos powie, zobaczy sie w necie czy innych mediach, bo później wielkie zdziwienie... trzeba sie liczyc, że na poczatku bedziesz tam robic jak sie dostaniesz, a może byc i tak, ze nawet bedziesz tam cały czas, mimo, ze niektorym sie wdaje ze jak ma sie wykształcenie to nie ma siły by cały czas robic w partolu...wiec radze sie dobrze przygotowac nie tylko z wiedzy merytorycznej, ale przede wszytskim ze sprawności fizycznej...pozdrawiam


- Sawczuk - 10.05.2014

Soldatin18 napisał(a):Ponoć w prewencji jest najciężej dla kobiet. Co możecie na ten temat powiedzieć? :-)

W całej Policji praca jest ciężka dla kobiet. Trzeba mieć charakter, aby opierać się wszystkim seksistowskim uwagą i każdym manewrem policjantów, którzy będą chcieli Ciebie zaciągnąć do kibelka lub pokazać rejon lasu.

Problem masz z głowy, gdy jesteś brzydka i gruba Szczęśliwy


- Soldatin18 - 13.05.2014

Sawczuk napisał(a):
Soldatin18 napisał(a):Ponoć w prewencji jest najciężej dla kobiet. Co możecie na ten temat powiedzieć? :-)

W całej Policji praca jest ciężka dla kobiet. Trzeba mieć charakter, aby opierać się wszystkim seksistowskim uwagą i każdym manewrem policjantów, którzy będą chcieli Ciebie zaciągnąć do kibelka lub pokazać rejon lasu.

Problem masz z głowy, gdy jesteś brzydka i gruba Szczęśliwy

Jesteś szczery :mrgreen:
W zasadzie mam charakter taki męski a kobiecy gdy trzeba, no cóż potrafię go dostosowywać do sytuacji ;-) co do urody to nie jestem gruba absolutnie, ale nie każdy policjant taki łajdus...


- Sawczuk - 14.05.2014

Soldatin18 napisał(a):
Sawczuk napisał(a):
Soldatin18 napisał(a):Ponoć w prewencji jest najciężej dla kobiet. Co możecie na ten temat powiedzieć? :-)

W całej Policji praca jest ciężka dla kobiet. Trzeba mieć charakter, aby opierać się wszystkim seksistowskim uwagą i każdym manewrem policjantów, którzy będą chcieli Ciebie zaciągnąć do kibelka lub pokazać rejon lasu.

Problem masz z głowy, gdy jesteś brzydka i gruba Szczęśliwy

Jesteś szczery :mrgreen:
W zasadzie mam charakter taki męski a kobiecy gdy trzeba, no cóż potrafię go dostosowywać do sytuacji ;-) co do urody to nie jestem gruba absolutnie, ale nie każdy policjant taki łajdus...

Mniej jednak uważam że kobiety nie mają i mieć łatwo nie będą w formacji zdominowanej przez naładowanych testosteronem facetów ;-)