Forum Policyjne - Rekrutacja do policji - Testy do policji
A do jakiej szkółki? - Wersja do druku

+- Forum Policyjne - Rekrutacja do policji - Testy do policji (https://www.forumpolicyjne.com.pl)
+-- Dział: Forum policyjne (https://www.forumpolicyjne.com.pl/dzial-forum-policyjne)
+--- Dział: Szkoła Policyjna (https://www.forumpolicyjne.com.pl/dzial-szkola-policyjna)
+--- Wątek: A do jakiej szkółki? (/temat-a-do-jakiej-szkolki)

Strony: 1 2


A do jakiej szkółki? - fiolet - 16.10.2011

A do jakiej szkółki się wybieracie? napiszcie dlaczego akurat tam? za i przeciw ?


- Airam - 15.11.2011

To chyba zależy od tego do jakiej Cię wyślą - nie masz na to wpływu. Wolne miejsca w danej placówce decydują, pewnie lokalizacja zamieszkania też ma wpływ, choć nie jest gwarancją.


- marta2006g - 22.11.2011

nie ma czegos takiego dzisiaj że można sobie wybrać, o tym gdzie zostaniesz przydzielony/a decyduje Warszawa.


- justi84 - 23.01.2012

Egzaminy mam w Szczytnie więc myślę, że dadzą mnie ( jak zdam oczywiście) do Szczytna :-D


- slawek19_84 - 11.02.2013

Ja miałem TWO i TSF w Pile to oznacza, że mnie dadzą tam do szkółki?
A gdybym chciał do Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie się dostać to co musiałbym zrobic??


- ewelincia1007 - 12.02.2013

Zależy od Twojej jednostki macierzystej, a nie od Ciebie.

Po za tym to nie jest szkółka, tylko SZKOŁA.


- jacckas - 21.02.2013

A tak z ciekawości: Z jakiego województwa jesteście, i do jakiej szkoły trafiliście? ;-)


- pachelek21 - 21.02.2013

nie załapałem się na luty...ale mojego kolegę "chapnęli" ;-)
wysłali go do Legionowa...a pochodzimy z Radomia...
ciekawe gdzie będą wysyłali w marcu...
czekamy na telefon :->


- JacekM - 09.03.2013

To do jakiej szkoły się idzie zależy od tego gdzie jest aktualnie miejsce. Testy zdawać można w Katowicach, a i tak do szkoły jak nie będzie tam miejsca pójdzie się gdzie indziej. Oczywiście, jeżeli miejsce jest, idzie się w pierwszej kolejności tam gdzie się zdawało testy.


- slawek19_84 - 24.09.2013

Ciekawe do jakiej SZKOŁY pójdę? Już za niedługo , bo 15.10.2013 zaczynam naukę w jednej ze SZKÓŁ POLICYJNYCH, ale poinformowano mnie, że dowiem się dopiero na rozmowie na tydzień przed do jakiej i gdzie zostanę wysłany.


- Lukasz2204 - 27.09.2013

JacekM, witam jak idzie końcówka szkólki ? ja czekam na nabór może listopad, a jak nie to drugi raz MS chociaż powiem, cieszę się, że mam na komisji zdolny , ale waham się czy dam sobie rade na szkółce. Boje sie spr gdyż nie uważam się za super wysportowanegoUśmiech


- volver - 20.11.2013

slawek19_84 no i gdzie Cię dali do szkoły? Ja miałam testy w Słupsku a dokumenty składałam we Wrocławiu.


- korm - 10.03.2014

Może trochę odświeżyć temat? Ciekawi mnie właśnie jak to mniej więcej wychodzi w praktyce, gdzie przydzielani zostajecie do szkół? Czy przeważnie w pobliżu miejsca zamieszkania czy często zdarza się że jednak niestety gdzieś dalej?

Ja jestem z Gdańska i mam nadzieję, że wrzucą mnie do Słupska, ew. Szczytno.


- lukas 74 - 18.03.2014

do zobaczenia w czerwcu i chyba w słupsku, tego samego dnia mieliśmy spotk org oraz two/tsf
KWP GD


- vip91 - 18.03.2014

lukas 74 napisał(a):do zobaczenia w czerwcu i chyba w słupsku, tego samego dnia mieliśmy spotk org oraz two/tsf
KWP GD

yyyy, znaczy, że w dniu w którym miałeś pierwsze spotkanie organizacyjne, przechodziłeś już dwa testy ? oO