Forum Policyjne - Rekrutacja do policji - Testy do policji
Czy pisać wszystko przyjmując się do policji? - Wersja do druku

+- Forum Policyjne - Rekrutacja do policji - Testy do policji (https://www.forumpolicyjne.com.pl)
+-- Dział: Forum policyjne (https://www.forumpolicyjne.com.pl/dzial-forum-policyjne)
+--- Dział: Forum dla rekrutów (https://www.forumpolicyjne.com.pl/dzial-forum-dla-rekrutow)
+--- Wątek: Czy pisać wszystko przyjmując się do policji? (/temat-czy-pisac-wszystko-przyjmujac-sie-do-policji)



Czy pisać wszystko przyjmując się do policji? - daniels272 - 09.11.2011

witam,chciałbym sie dowiedziec mianowicie,czy pisac w papierach do policji ze kiedys miałem kuratora ale to ze 6 lat temu i dawno mineło no i papiery czyste w krajowym rejestrze karnym ,jestem teraz licencjonowanym pracownikiem ochrony to tez mam klauzule bezpieczenstwa ,,zastrzerzone,, ,no i kiedys prawko mi wstrzymali ale to wykroczenie bo miałem mało w wydychanym powietrzu i pytanie ,czy trzeba to pisać w podaniach i czy warto składac papiery ,wszystko było dawno no i papiery są ok


- suzuki - 13.11.2011

Wielkiego znaczenia to chyba nie ma, bo oni i tak znajdą wszystko, zwłaszcza jak piszesz, że ok 6 lat temu, i nie jesteś karany, możesz być pewny, że wszystko znajdą, czyli to, co opisałeś. Kurator to chyba dozór, a nie kara, ale nie wiem dokładnie, musisz się dowiedzieć. Ale jeśli ty miałeś coś takiego, to masz bardzo mizerne szanse, a jeśli jeszcze znajdą coś podobnego u członków twojej rodziny to na 99,9 % nie masz szans się dostać. Za dużo jest chętnych z czystym kontem żeby wpuszczali kogoś, kto ma już papiery nieco zachlapane


- MichaaalQ - 14.11.2011

zgadzam się. Decyzja należy do Ciebie czy pisać czy nie. jak nie napiszesz to i tak znajdą a jak napiszesz to to dokładnie sprawdzą...


- daniels272 - 23.11.2011

u rodziny czysto jest,brat był w bor a drugi w dawnym wsi wiec jest ok ,no wiem ze troche zachlapane ale jeszcze raz spóbuje i wszystko tam opisze i bedzie wiadomo,


RE: Czy pisać wszystko przyjmując się do policji? - Szymonpany25 - 22.03.2016

Moim zdaniem powinieneś napisać, ale to tylko moje widzimisie. Z tego względu, że oni i tam mają papiery, a Ty wyjdziesz na bardziej lojalnego, jak o tym napiszesz.


RE: Czy pisać wszystko przyjmując się do policji? - anielka.piekosc - 15.04.2016

Z tego co mi wiadomo to oni sami sobie sprawdzą, czy miałeś czyste papiery, czy coś jednak można Ci zarzucić.


RE: Czy pisać wszystko przyjmując się do policji? - kaol.madej - 21.04.2016

A tak z innej beczki: po co coś ukrywać? Przecież kłamstwo ma krótkie nogi i prędzej, czy później wszystko wyjdzie na jaw.


RE: Czy pisać wszystko przyjmując się do policji? - natalia.kalik - 07.05.2016

Nie rozumiem ludzi, którzy chcą coś pisać, nie pisać, ukrywać.. Jaki jest w tym sens w ogóle? Pisać wszystko bez dwóch zdań.


RE: Czy pisać wszystko przyjmując się do policji? - wiki.ster - 09.05.2016

Piszcie wszystko i nie zwracajcie uwagi na nic, lepiej napisać prawdę od razu, a nie później się tłumaczyć.


RE: Czy pisać wszystko przyjmując się do policji? - ekrafal - 05.07.2016

Tłumaczyć z czego? Jeżeli nic złego nie zrobiłeś, co by mogło być nie zgodne z prawem to nie musisz się martwić o nic.


RE: Czy pisać wszystko przyjmując się do policji? - elokons - 09.08.2016

Ale ukrywanie prawdy chyba też nie jest dobre, nie sądzisz?


RE: Czy pisać wszystko przyjmując się do policji? - koleszbety1 - 17.08.2016

Pisz wszystko, bo przecież przy wywiadzie i tak wszystko wyjdzie na jaw, cała prawda.


RE: Czy pisać wszystko przyjmując się do policji? - ewagilek - 18.08.2016

Dokładnie. Ludziom, którzy kryją coś za sobą mówię stanowcze i kategoryczne nie.


RE: Czy pisać wszystko przyjmując się do policji? - ak.janow - 22.08.2016

Co zrobić. Taka natura człowieka i nic na to nie poradzisz.