Forum Policyjne - Rekrutacja do policji - Testy do policji
Przygotowanie to TSF kandydaci z Warszawy - Wersja do druku

+- Forum Policyjne - Rekrutacja do policji - Testy do policji (https://www.forumpolicyjne.com.pl)
+-- Dział: Forum policyjne (https://www.forumpolicyjne.com.pl/dzial-forum-policyjne)
+--- Dział: Przygotowania do testu sprawności fizycznej (TSF) (https://www.forumpolicyjne.com.pl/dzial-przygotowania-do-testu-sprawnosci-fizycznej-tsf)
+--- Wątek: Przygotowanie to TSF kandydaci z Warszawy (/temat-przygotowanie-to-tsf-kandydaci-z-warszawy)

Strony: 1 2 3 4 5


Przygotowanie to TSF kandydaci z Warszawy - olenka - 25.11.2011

Jest ktoś z Warszawy chętny na wspólny trening przed testem sprawnościowym ?


- Eliza - 27.11.2011

właściwie warto by poćwiczyć przed prezentacją punktowa

Masz już obczajone jakieś miejsce gdzie można by porzucać piłką lekarską i przewrót w tył wykonać ??


- Maxim83 - 28.11.2011

Witam. Też bym się dołączył.


- Eliza - 28.11.2011

coby nie być gołosłownym weźmy sie wiec w garść i przystąpmy do działania ...kiedy i gdzie zaczynamy treningi ?? Macie juz terminy TSF??


- Maxim83 - 28.11.2011

Ja nie mam jeszcze terminu...ale można już się szykować powoli Uśmiech


- pawcio228 - 28.11.2011

Ja dokumenty dopiero będę składał w połowie stycznia jak tylko się uporam z problemem jakim jest zgubiona książeczka wojskowa, pewnie będę musiał wyrobić nową jeśli da się tak zrobić, ale z chęcią się do was przyłącze, zwłaszcza że moja kondycja skończyła się wraz z zakończeniem technikum lata temu. Może na początek ustalmy jakiś dzień tygodnia kiedy można się spotkać i wspólnie biegać, później pomyśli się nad resztą.


- Maxim83 - 29.11.2011

Ja się dostosuje do każdego dnia, jakby nas było trochę więcej byśmy mogli wynająć sale w jakiejś szkole.


- Eliza - 30.11.2011

to może zacznijmy od zlokalizowania sie nawzajemUśmiech) ktora cześć Warszawy byłaby najbardziej optymalna ??
Ja mieszkam na Białołęce ....
Czekam cierpliwie na termin ...chociaż jeden kolega ktory zdawał juz MS w dniu kiedy składałam dokumenty mówił ze po 2 tygodniach juz go zaprosili do zadwaania TSF ..a wiec nie znamy dnia ani godziny i czym szybciej bedziemy w stanie sie przygotować tym wieksza szansa na sukces przynajmniej na tym etapie Uśmiech)


- Maxim83 - 30.11.2011

Ja Kabaty Uśmiech zupełnie druga strona, ale to nie ma znaczenia.


- Eliza - 01.12.2011

Własnie odległość nie ma znaczenia ....ważne ze jednoczymy siły w słusznej sprawie
Tylko wiecej zdecydowania nam potrzeba Uśmiech)

To jest ktoś jeszcze chętny do nas dołączyć ??


- pawcio228 - 02.12.2011

Ja się do was dołączę. Jestem z Woli


- Maxim83 - 02.12.2011

OK, teraz moze jakies konkrety ? Uśmiech
Macie wolna np niedziele lub jakiś najbliższy dzień żeby sie spotkać, pogadać, ustalić itp ?


- Maxim83 - 03.12.2011

Mozemy wynajac szkole na mokotowie dolnym, poki co tylko w weekendy mozna. Koszt za godzine ok 100zl. Jak bedzie w koncu jakas mobilizacja to dzialamy Uśmiech


- Eliza - 06.12.2011

wlasnie przed swietami przynajmniej warto by sie było spotkać i ustalić jakiś plan działania a co za tym idzie po Nowym Roku ruszyć z kopyta ...
tak wiec ustalmy konkretny dzień na jakaś kawę ...jak nie w weekend to moze w tygodniu bardziej pasuje ?? wypowiedzcie sie Panowie ja od przyszłego wtorku mam urlop wiec nawet i w ciagu dnia być moze Uśmiech)


- pawcio228 - 06.12.2011

Spotkać się jak najbardziej możemy. Mi pasuje każdy dzień oprócz poniedziałku i środy i najlepiej po godzinie 18 bo często w robocie mam nadgodziny.
Miło byłoby jak by osoba która założyła ten temat także się wypowiedziała. Jeśli chodzi o sale to myślę że jest za wcześniej na nią, ale to wszystko do obgadania na spotkaniu.