Forum Policyjne - Rekrutacja do policji - Testy do policji
Rekrutacja,terminy - Wersja do druku

+- Forum Policyjne - Rekrutacja do policji - Testy do policji (https://www.forumpolicyjne.com.pl)
+-- Dział: Forum policyjne (https://www.forumpolicyjne.com.pl/dzial-forum-policyjne)
+--- Dział: Forum dla rekrutów (https://www.forumpolicyjne.com.pl/dzial-forum-dla-rekrutow)
+--- Wątek: Rekrutacja,terminy (/temat-rekrutacja-terminy)

Strony: 1 2


Rekrutacja,terminy - zagaj - 29.11.2011

Witam,
Czy ktos wie po jakim czasie od złożenia dokumentów aplikacyjnych zazwyczaj jest jakis kontakt w celu stawienia sie po skierowanie na egzamin? Czekam juz 3 tygodnie i nić zero odzewu.Pozdrawiam


- Andzel90a - 29.11.2011

no ja termin na spotkanie organizacyjne do KWP ( w tym odbiór skierowania ) otrzymałam już w momencie składania dokumentów u siebie w jednostce.


- zagaj - 29.11.2011

Hmmm A co to była za jednostka bo ja składałem w Krakowie i kazali mi czekać na telefon


- Anek - 29.11.2011

Ja w Krk czekałam prawie 2 miesiace na tel


- MichaaalQ - 30.11.2011

Ja do Gorzowa Wlkp. sam musiałem dzwonić 2 tyg po złożeniu dokumentów a po skierowanie mogłem jechać wtedy kiedy miałem czas... Widzę że w każdym rejonie jest inaczej.


- kisiu86 - 02.12.2011

ja w Rzeszowie czekałem jakieś 2 tygodnie, ale to zależy od tego chyba kiedy składaęłś czy na początku czy na koncu miesiaca bo na moim spotkaniu byli ludzie co składali początkiem listopada i oni czekali ponad 3 tyg na telefon także nie łam sie napewno za chwile zadzwonią Język


- Adrian - 05.12.2011

WITAM JA W KATOWICACH MIAŁEM SPOTKANIE W KWP 16.11.2011 I DOSTAŁEM SKIEROWANIE NA TESTY SPRAWNOŚCIOWE NA 04.03.2012 :-)


- FREZJA - 14.12.2011

moi drodzy z ta rekrutacja nie tak szybko,ja czekałam pół roku na pierwszy termin,TWO i TS,a teraz czekam dwa i pół miesiąca na Multisel...idzie zwariować.


- chesteromaniak - 16.12.2011

Mnie Pani, która przyjmowała dokumenty w KWP Wrocław poinformowała, że w przeciągu 3 miesięcy dostanę telefon z informacją o terminie testów, a jeśli wszystko dobrze pójdzie, to w przeciągu 7 miesięcy zakończę całą procedurę. Ciekawe... Na razie nic swojemu szefowi nie mówiłem, że złożyłem papiery. A czas pokaże co z tego wyjdzie.


- Majkelo - 23.12.2011

Ja w tym samym dniu co żłożyłem papiery w KMP dostałem info o spotkaniu z "komisją" w KWP w Katowicach


- chesteromaniak - 25.12.2011

To szybko, ja mam termin do KWP Wrocław na 29.12.2011, godz. 9, chyba po to, by dostać papierek z terminem kiedy egzaminy i gdzie. Zobaczymy.


- Majkelo - 26.12.2011

no, dlatego napisałem "komisja" ;-)


- marcin5 - 20.01.2012

Witam. Czy jest ktoś kto składał dokumenty w listopadzie do Krakowa? Ja składałem 23 list i do dziś nikt nie dzwoni... ma ktoś już skierowanie na TWO w Krakowie? Jak tak to jak długo czekaliście :-)


- MCZ - 21.01.2012

Katowice- ktoś wie jakie są teraz terminy...
Cytat:



- Adrian - 23.01.2012

Jeszcze nic nie ogłosili jeżeli chodzi ci o terminy przyjęć , bo testy są cały czas :-)