Dołącz   Zaloguj się
Przygotowania do TSF - Lublin lub okolice

W Motyczu niestety nie będą juz organizowane treningi
Odpowiedz

Taki sprzęt jak na TSF jest w kazdej szkolnej sali gimnastycznej no poza manekinem... ja raczej sama nic nie ogarnę ale jak sie nazbiera wiecej chętnych to bedziemy myslec. Swoją drogą ja jeszcze nie mam terminu TSF ale wiem, że lada dzien mogą zadzwonic i hmmmm bedę nieprzygotowana Język chciałabym poćwiczyć wczeniej Duży uśmiech
Odpowiedz

Czy jest ktoś zorientowany w sprawie salki oraz treningów w Lublinie lub okolicach?
Odpowiedz

Wczoraj byłem już drugi raz w szkole w Motyczu. Planuje wynająć halę również na kolejną środę w godzinach 18-19 na jakieś 2 godziny. Koszt 35 zł za godzinę. Im będzie nas więcej, tym taniej wyjdzie. Chętnych proszę o kontakt.
Odpowiedz
Polecamy
Test wiedzy do policji

Witam,

Kuczejstem dosc nieogarnieta w temacie! wczoraj zlozylam podanie i...no wlasnie? w koncu nie dowiedzialam sie ile mam czekac na sprawnosciowke a ile na test z wiedzy ogolnej, a moze jednego dnia zdaje o i to? skad mam sie uczy na test z wiedzy ogolnej ahhh i co z tymi treningami? dalej sa organizowane? jak wygladaja?bo..chyba bylabym chetna

Pozdrawiam :->
Odpowiedz

jest ktoś jeszcze chętny aby wynająć salę i poćwiczyć do TSF z Lublina lub okolic lub słyszał ktoś o miejscach gdzie można poćwiczyć tor przeszkód? Motycz jest jeszcze aktualny?
Odpowiedz

Ktos chetny na tor w Lublinie??
Odpowiedz

Szukam chetnych na treningi toru w Lublinie
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Theme © iAndrew - Forum software by © MyBB