Dołącz   Zaloguj się
Podanie do policji
#31

anakin napisał(a):Witam.Czytam i już powoli się gubię.Chciałem złożyć podanie o przyjecie do Policji.A nie chciałbym zrobić z siebie sieroty na komendzie.Mieszkam Płońsk gdzie jest komenda Powiatowa Policji.

Na stronie Powiatowej policji w Płońsku jest wzmianka:
Kod:
Osoby  zainteresowane  przyjęciem  do  służby  w  Policji  powinny  złożyć  OSOBIŚCIE
w Komendzie Miejskiej / Powiatowej Policji lub w Sekcji ds. Doboru Wydziału Kadr i Szkolenia Komendy Wojewódzkiej Policji z/s w Radomiu ul. 11 - ego Listopada 37/59

Czyli można wywnioskować ze w swojej komendzie mogę? Czyli jak miałbym zatytułować podanie o przyjęcie do policji:

Do komendanta Powiatowego policji w Płońsku.
Do Komendanta Wojewódzkiego Policji w Radomiu.
Czy np.Do Komendanta Stołecznego Policji w Warszawie.

Bo jednostkę w jakiej chciałbym służyć i tak wymieniam w kwestionariuszy?.

Z góry dziękuje za odpowiedz i pomoc.

Ponawiam pominięte pytanie kolegi wyżej. Skoro można złożyć papiery do niektórych komend powiatowych to jak powinno zostać zatytułowane podanie???



Jako że to mój pierwszy post na forum - pozdrawiam serdecznie wszystkich forumowiczów Uśmiech
Odpowiedz
#32

Ja nie wiedziałem jak i zadzwoniłem po prostu do swojej komendy do kadr.I powiedzieli mi jak zatytułować bo mimo że oni przyjmują papiery to odsyłają je od razu do Radomia Wojewódzkiej komendy.Więc zrób jak ja znajdź stronę swojej komendy albo nr tel i dalej cię pokierują do dział kadr.
Odpowiedz
#33

Znalazłem ja musiałem napisać tak:
Mazowiecki Komendant Wojewódzki Policji.A oddawałem papiery w powiatowej w miejsc zamieszkania
Odpowiedz
Polecamy
Test wiedzy do policji
#34

Witam mam podobny problem chcę napisać podanie i zanieść dokumenty do Komendy powiatowej w Tarnowskich Górach i czy w podaniu mam napisać że komendanta powiatowego czy wojewódzkiego w Katowicach?
Odpowiedz
#35

A czy w przypadku większych miast, jak Katowice to nie jest to samo? Bo i tak jest jedna policja, tak, czy nie?
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Theme © iAndrew - Forum software by © MyBB