Dołącz   Zaloguj się
krzywa przegroda nosowa (?)
#1

Witam,

Mój problem jest następujący, zamierzam teraz iść na studia na administracje, rok później złożyć papiery do policji, zakładam że wszystkie egzaminy zdam poprawnie, jako iż mam pakiet w klinice porobiłem sobie wszystkie badanka które bedą mi potrzebne do policji, wszyscy lekarze powiedzieli ze smiało moge stanąć potem na komisji, problem był z jednym, z laryngologiem, powiedział że mam krzywą przegrodę nosową lecz widzi i słyszy że nie upośledza to przepływu powietrza ani swobodnego oddychania, nadmienił również że są lekarze i lekarze, czy duże jest prawdopodobienstwo że dostane niezdolnego przez takie cos? bezsensu było by isc na takie studia, meczyc sie a potem dowiedziec sie od laryngologa że jednak jestem nie zdolny, na komisji wojsk. dostałem A.
Z góry dzięki za odp.
Odpowiedz
Polecamy
Test wiedzy do policji
#2

http://praca.policja.pl/ftp/rekrutacja/ ... arskie.pdf
Dział VII
- Nos, gardło, krtań
przeczytaj
Odpowiedz
#3

Ja 6 lat temu gdy przechodziłem proces rekrutacji miałem krzywą przegrodę. Nie miałem żadnego problemu. w zeszłym roku sobie zoperowałem.

Tak, jak napisałeś, są Lekarze i Lekarze, może zdarzyć się tak, że w ogóle do nosa ani ucha Ci nie zajrzy tylko zapyta o coś tam.

Nie ma na to rady. To zależy os szczęścia.
Odpowiedz
#4

A czy ktoś się orientuje czy operacja jest refundowana? I do jakiego wieku przysługuje ta refundacja?
Odpowiedz
#5

Na pewno jakaś refundacja jest, ale niestety nie jestem w stanie na czas obecny powiedzieć na jakich zasadach, bo co chwile się zmienia.
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Theme © iAndrew - Forum software by © MyBB