Dołącz   Zaloguj się
ABO - choroba psychiczna
#1

Witam serdecznie,

Mam pytanie dotyczące ABO. W trakcie jego wypełniania pada pytanie o choroby psychiczne. Szukałem informacji na ten temat jednakże nie nic nie znalazłem stąd uznałem że może tutaj ktoś udzieli mi odpowiedzi.

Mianowicie - przez okres około 2 miesięcy chodziłem do poradni zdrowia psychicznego, co przekładało się w tym przypadku na 2 wizyty. Nie była mi postawiona żadna diagnoza. Jednakże byłem zarejestrowany i otrzymywałem stosowane recepty oraz l4. W ankiecie pada pytanie czy osoba wypełniająca cierpiała na choroby psychiczne. Nie wiem co zaznaczyć, ponieważ niczego u mnie nie zdiagnozowano. Z perspektywy czasu oceniam to jako ciekawość - to mną kierowało gdy się tam udawałem, może nie do końca zdrową ale ciekawoś
Odpowiedz
Polecamy
Test wiedzy do policji
#2

O stanie zdrowia ABO się nie wypełnia. Tylko części I-IV.
Odpowiedz
#3

Witam
Skoro otrzymywałeś recepty to coś Ci dolegać musiało.
Ja chodziłem do neurologa i na komisji lekarskiej powiedziałem, że nie chodziłem i ZDOLNY
ZDOLNY
Odpowiedz
#4

A czemu powiedziałeś, że nie chodziłeś? Moim zdaniem prędzej, czy później to wyjdzie więc powinno się powiedzieć.
Odpowiedz
#5

No właśnie powinno się powiedzieć, ale bardzo dużo osób niestety nie zdaje sobie sprawę z kłamstwa, jakie popełnia i nie myślą wtedy racjonalnie.
Odpowiedz
#6

Są też ludzie, którzy kłamią, bo jest to ich sposób na stres - osobiście znam takie osoby w swoim otoczeniu.
Odpowiedz
#7

Na stres? A co stres może mieć wspólnego w ogóle z kłamstwem?
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Theme © iAndrew - Forum software by © MyBB