Dołącz   Zaloguj się
Rekonstrukcja kolana
#1

Witam,

w moim województwie jest rekordowo długi czas oczekiwania na MS. Jestem już po TWO i sprawnościówce. Mam pytanie w związku z kontuzją, którą miałem w przeszłości. Złamałem sobie nogę w kolanie, złamanie było dosyć poważne, trzeba było rekonstuować kolano, mam w kolanie 2 śrubki. Od tego czasu minęło już 9 lat. Dziś nie mam poczucia, że noga po kontuzji jest słabsza. Jestem aktywny fizycznie, ćwiczę na siłowni, biegam, generalnie nie odczuwam żadnej różnicy między jedną nogą, a drugą. Widoczna jest jenak duża blizna po operacji na kolanie, a poza tym, nie wiem jak to jest na 100%, ale w komisji lekarskiej pwnie o takich rzeczach będą wiedzieć. Wie ktoś z Was czy to nie przekreśli mojej szansy? Jest taka opcja, żeby znaleźć wcześniej i skontaktować się z lekarzem, który decyduje w komisji lekarskiej, żeby chociaż wiedzieć czy warto mi czekać, czy nie tracę niepotrzebnie czasu?
Odpowiedz
Polecamy
Test wiedzy do policji
#2

Witam,
Szczerze mówiąc wiesz, ciężko to jest ocenić. Ja niedawno miałem komisję, to chirurg pytał czy jakieś operacje były. Więc wiesz, jeśli nie odczuwasz żadnej różnicy w sprawności to powinno być ok. Nie wiem czy teraz dobrze napiszę, ale może idź do lekarza rodzinnego i się zapytaj. Możesz wtedy zabrać ze sobą wydrukowane rozporządzenie Ministra Spraw Wewnętrznych w sprawie wykazu chorób i ułomności, wraz z kategoriami zdolności do służby w Policji...
Wpisz sobie w google - "D20141898" i to rozporządzenie Ci wyskoczy Uśmiech, poczytaj sobie i w razie czego, tak jak mówię możesz z tym iść do lekarza rodzinnego, ale tego już nie jestem pewien na 100% czy Ci powie czy tak czy nie :-P , więc to taka propozycja nie pewna.
Mam nadzieję, że coś pomogłem ;-)
04.05.2015 - Złożenie dokumentów KPP Będzin
09.06.2015 - Pierwsze spotkanie KWP Katowice
20.06.2015 - TWO i TSF SP Katowice - 75 pkt
06.07.2015 - MS - Pozytywny - 33 pkt
30.07.2015 - RK - 60 pkt
06.08.2015 - PZP - OK/ WKL - OK
08.08.2015 - ABO - OK
Odpowiedz
#3

Ciężko ocenić, bo moim zdaniem to zależy wiele też od tego na jaką komisję uda Ci się trafić. Jeżeli nie odczuwasz bólu i dyskomfortu to nie powinno być problemu.
Odpowiedz
#4

A ja na Twoim miejscu mimo wszystko bałbym się, bo kolano jednak już nie będzie takie sprawne, jak było kiedyś.
Odpowiedz
#5

Kiedyś słyszałem, że jak już raz jest jakiś wypadek, to potem ciężko jest wrócić do pełnej sprawności fizycznej.
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Theme © iAndrew - Forum software by © MyBB