Dołącz   Zaloguj się
ABO i majątek rodziców
#1

Witam, jestem nowa na forum, więc witam wszystkich użytkowników.

Chciałabym się dowiedzieć czy jesli mieszkam z mężem i dzieckiem u moich rodziców i aktualnie nie mamy udokumentowanych dochodów to na pytanie czy sama prowadzę gosp. domowe mam odp. tak czy nie? (dodam ze jestem na krusie u taty jako domownik, ale wolę się upewnić).
Kolejna sprawa to czy jesli tak sytuacja wygląda to czy musze wypisywać majątek rodziców? strasznie dużo trzeba szperać i szukac dokumentów...
I czy np. gdybym wynajęła mieszkanie od kogoś i miała umowę albo jeszcze lepiej gdyby można było mieszkać w mieszkaniu rodziców (innym niz oni) nieodpłatnie to ich majątek dalej musze wypisać , czy wtedy prowadze sama gosp. domowe i pisze tylko swoj majątek?
Odpowiedz
Polecamy
Test wiedzy do policji
#2

Przy postępowaniu sprawdzającym zwykłym (kandydat do policji) , nie wypełnia się tej części Uśmiech wypełnia się bodajże do częsci 4 Uśmiech
TWO/ TSF - ZALICZONE
MS- ZALICZONE
WZ - ZALICZONE
ABO - SPRAWDZANE
PZP- ZDOLNY
KL- ZDOLNY
Listopad 2016 - Uśmiech
Odpowiedz
#3

(19.10.2016, 09:35)mathsound napisał(a): Przy postępowaniu sprawdzającym zwykłym (kandydat do policji) , nie wypełnia się tej części Uśmiech wypełnia się bodajże do częsci 4  Uśmiech

W takim razie n jakim etapie wypełnia sie tę część...? Potrzebuje wiedziec zanim złoże dokumenty Uśmiech
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Theme © iAndrew - Forum software by © MyBB