Dołącz   Zaloguj się
Jak naprawdę wygląda test sprawnościowy do policji
#72

No ja mam TSF dawno za sobą (chyba Wrzesień 2012) i powiem tak ... przez płotki to możesz nawet przejść. ważne, aby nie przewrócić, i nie przechodzić "bokiem". możesz sobie spokojnie pojedynczo przejść, przeskoczyć...bez różnicy. Ja (przy wzroście 182cm) pierwszy chyba przeskoczyłem a potem to obunóż przeskoczyłem a ostatni normalnie przeszedłem.

W zasadzie bez żadnego przygotowania udało mi się osiągnąć wynik około 1:20 min.
Jeśli wiecie jak wygląda test - a są filmiki - i nie popełnicie głupich błędów , macie wystarczająco siły aby rzucić piłkami lekarskimi, to macie duże szanse. Z tego co ja zauważyłem podczas testów w Słupsku:
1. chorągiewki omijaj całym ciałem - a nie z podniesioną ręką, że chorągiewka pod pachą Ci lata.
2. przewroty musisz zrobić poprawnie.
3. Manekina staraj się położyć tak jak instruktorzy kazali
4. uważaj na linię przy rzutach piłki
5. brzuszki... usiądź jak najbliżej drabinki (dupa blisko stóp) , wtedy ruszy możesz robić znacznie szybciej i ważne, aby zawsze dotykać tej drabinki piłką.
6. Nie przewróć skrzyń - u mnie był jeden co się rozpędził i chciał wskoczyć, poślizgnął się i przewrócił skrzynię.
7. bieg wahadłowy biegnij na 100% przez całą długość - i zaopatrz się w dobre buty a nie trampki!
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Theme © iAndrew - Forum software by © MyBB