Dołącz   Zaloguj się
Zaświadczenie Lekarskie
#31

kurde panowie mam problem... myslalem ze z tym zaswiadczeniem nie bedzie klopotu a tu lipa... od poniedzialku jezdze po lekarzach i nic... jeden odsyla mnie do drugiego u mnie na wiosce w przychodni powiedzieli ze musze miec wszyskie badania mocz krew bla bla bla... na badania juz za pozno bo egazmin w sobote a o wolnym z pracy moge pomarzyc Uśmiech pojechalem wiec do prywatnego i powiedzial ze nie moze mi wystawic zaswiadczenia bo nie ma do tego uprawnien "musi byc specjalista" i odeslal mnie do innego... problem w tym ze jutro ma czynne tylko przez 2h i juz ma komplet pacjentow hahaha Duży uśmiech pojechalem wiec do kolejnego lekarza od medycyny pracy... owszem wypisal mi zaswiadczenie zaplacilem te 50zl ale.... po przeczytaniu druczka okazalo sie ze to zaswiadczenie jest raczej do zakladu pracy ;/ owszem pisze ze zdolny do testu spr fiz. ale w miejscu gdzie powinno pisac stanowisko pracy... zakład pracy... kurde nie wiem co robic ;/ mial ktos takie zaswiadczenie? przeszlo? chyba bede musial jutro znowu jechac do kolejnego lekarza ;/
złożenie papierów: 29.05.2012 Karków
egzamin: 13.10.2012 Katowice
multi: 07.05.2013 Kraków

podejście nr 2
złożenie papierów: 14.08.2014 Karków
egzamin: 20.09.2014 Katowice
multi: 01.12.2014 Kraków
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Theme © iAndrew - Forum software by © MyBB