Dołącz   Zaloguj się
Pytanie co do szans
#1

Witam, mam kilka pytan dotyczacych przyjecia a bardziej szansy na pozytywne rozpatrzenie podania otoz sprawa wyglada tak iz kiedys jak jeszcze wojsko bylo obowiazkowe postanowilem odsluzyc to w policji, zdajac wszystkie egzaminy, lekarzy i cara reszte wyslali mnie do jednostki do Warszawy, jako ze sie dowiedzialem iz konczy sie obowiazkowe wojsko i dawali rezerwy po 2tyg zrezygnowalem ze sluzby zastepczej, normalnie dostalem rezerwe i znalazlem inna prace, obecnie po prawie 5 latach chcialbym sie przyjac ponownie do policji i tu jest pytanie czy jesli kiedys zrezygnowalem ze sluzby zastepczej dyskwalifikuje mnie to w jakikolwiek sposob to ponownego przyjecia do firmy? Drugie pytanie dotyczy tego czy majac obecnie prace z umowa na czas nieokresliny z checia zwolnienia sie moge zlozyc podanie o prace w Policji nie bedac jednoczesnie w okresie wypowiedzenia z obecnej? Ostatnie pytanie jest takie, ze mieszkam na slasku a chcialbym podjac prace w komendzie stolecznej, czy musze zlozyc podanie w Warszawie czy moge w KWP w Katowicach, dodam jednoczesnie iz mam mozliwosc zmiany miejsca zamieszkania w trybie natychmiastowym do warszawy poniewaz moja luba ma tam mieszkanie. Pozdrawiam Tomek.
Odpowiedz
Polecamy
Test wiedzy do policji


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Theme © iAndrew - Forum software by © MyBB