Dołącz   Zaloguj się
Zatarcie skazania a praca w policji
#1

Witam , mam do was bardzo ważne pytanie.

sprawa wygladała tak , że w 2009 roku zostałem skazany przed sąd Grodzki na kare grzywny 500 zł za przywłaszczenie telefonu . Pieniążki niezwłocznie wpłaciłem.

Po 3 latach moge ubiegać się o wymazanie z KRK tak też zrobiłem złożyłem papiery.

Po wymazaniu z KRK będę mógł uważać się i podpisywać na wszystkich dokumentach jako osoba nigdy nie karana.

wiem natomiast.. od może 2 tygodni , że istenieje jeszcze takie coś prócz KRK jak baza policyjna KSiP i KCIK ..... i tu pojawia się ogromny problem...

problem polega na tym , że nie wiedziałem o tym i przygotowywałem się jak mogłem by dostać się do policji.. skonczyłem studia w tym kierunku, porobiłem sobię różne uprawnieniam , kursy typu skoki spadochronowe, nurkowanie, alipinistyka, ratownictwo taktyczne TCCC , certyfikaty językowe itd itd... no i dowiedziałem się o tym KSiP i KCIK , że ja tam widnieje skoro miałem sprawę w sądzie i marne moje szanse na przyjęcie..... a co niektórzy na różnych forach piszą , że szanse są zerowe...


Wiem , też , że można starać się o usunięcie danych z KSiP bo sama policja czysci te bazy co 10 lat , jednak na wniosek komendant może to wymazać lecz nie musi... jednak nawet gdy wymaze zostaje to i tak ślad po sprawie w KCIK


no i teraz pytanie moje najważniejsze czy mam w ogole szanse na dostanie się do policji chodzi mi czy istenieje jaki kolwiek chociaż cień szansy ? czy szansa jest zerowa i nie mam żadnych szans ?

chciałbym , żeby wypowiedziały się osoby które np znają osoby z takimi sprawami jak ja, które pracują w policji lub osoby które wiedzą na pewno czy da radę czy nie da rady .. ( a nie , że nie wiem ale raczej nie )
proszę o odpowiedzi bo od kad dowiedziałem się o tym KSiP i KCIK to naprawde świat mi się zawalił... 5 lat studiowania na darmo ... szkolenia , uprawnienia na darmo i kupaa kasa w plecy no i czasu..... bo jeśli się nie da nic zrobić to muszę zacząć jakaś inną szkołę bo to było tylko nastawione pod służbę w policji..... Smutny
Odpowiedz
Polecamy
Test wiedzy do policji


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Theme © iAndrew - Forum software by © MyBB