Dołącz   Zaloguj się
BRAK WYKSZTAŁCENIA
#1

Witam .

Mam takie pytanie pewnie zabrzmi to banalnie ale co z osobami bez wykształcenia? Aż wstyd się przyznać ale jestem dopiero w trakcie robienia wykształcenia średniego. Nie jest to kwestia mojej głupoty (pracuję zawodowo jako handlowiec w dość ciężkiej branży osiągając bardzo dobre wyniki ) ale niestety kwestia problemów . W wieku 15 lat straciłam rodzinę i od tego czasu skupiłam się niestety na utrzymaniu samej siebie niż na wykształceniu . Ale nie o to mi chodzi żeby opisywać moją sytuację życiową i się uzewnętrzniać Uśmiech a mianowicie o to że bardzo zależy mi na dostaniu się do policji . Jestem pewna że spełniła bym się w tej pracy . Ale niestety na przeszkodzie właśnie stoi mi brak wykształcenia średniego (jestem w trakcie robienia go ) . Zastanawiam się czy mimo wszystko mogę złożyć dokumenty do policji ? Jestem osobą wysportowaną pracowitą posiadającą różne uprawnienia (niezbyt kobiece Język ) . Pozdrawiam i dziękuję z góry za odpowiedź ( oczywiście mądrą odpowiedź a nie nic złośliwego z serii idź do szkoły )
Odpowiedz
Polecamy
Test wiedzy do policji


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Theme © iAndrew - Forum software by © MyBB