Dołącz   Zaloguj się
Początki
#1

Cóż noszę się od jakiegoś czasu z myślą o wstąpieniu do Policji (tak nic odkrywczego na tym forum). Przeczytałam ile mogłam tematów i już więcej nie daję rady więc nierozwiane wątpliwości muszę spróbować rozwiązać w nowym temacie i mam szczerą nadzieję, że nikt mnie nie zlinczuje ;p

1) Wiem, że zmieniły się zasady co do emerytury, ale przyjęci teraz na nowych zasadach na jakieś jeszcze nowsze, gorsze już nie powinni się łapać?
2) Słyszałam, że mają odbierać wszelkie przywileje typu 13-stki, jakieś tam dopłaty za malowanie domu itd itp. Czy faktycznie to znika? Zmniejsza się? Już zniknęło?
3) Czy z podstawowej służby łatwiej będzie w razie możliwość dostać się na stanowisko technika kryminalistyki lub podobne stanowisko operacyjne? Czy może wręcz przeciwnie - nie chętnie przenoszą osoby już pełniące służbę?
4) Czy do testu sprawności fizycznej są jakieś no nie wiem szkolenia? Czy pozostaje samemu wynająć sobie sale, ustawić sprzęty i ćwiczyć, ćwiczyć, ćwiczyć?

Bardzo proszę o nie odpowiadanie jeśli zamierzacie jedynie napisać, że "było milion razy poszukaj sobie". Cóż szukałam, nie znalazłam, a jeśli coś znalazłam to nie było zbyt konkretne i obecnie kieruje się jedynie tym co zdołałam wyczytać lub dowiedzieć się w rozmowach.
Odpowiedz
Polecamy
Test wiedzy do policji


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Theme © iAndrew - Forum software by © MyBB