Dołącz   Zaloguj się
młoda policjantka
#1

cześc Wam,
zakładam wątek bo nic takiego nie znalazłam (albo słabo szukałam :-P ) , a więc...
mam 20 lat, jestem.. kobietką (od razu to podkreślam) :-D
studiuję i chcę rozpocząć służbę w policji dlatego będę się starać o przyjęcie, widzę, że dużo osób tutaj już ma jakieś poczatki (osoby po złożeniu, po testach itp.) więc może ktoś mi pomoże ;-)

mój fenomen? - nie wiem czy przejdę lekarskie :/ (czy jest taka mozliwość żebym stanęła na lekraskich?) , mianowicie mam naciągane :p 170 wzrostu... i małą masę ciała, nie wyciagam nawet 50 kg (!)a powinnam ponad 50 / około 60 kg.. wracając do tematu - pomimo tego, że czasem wpierdzielam naprawdę dużo, a czasem (fakt) mało (z tego co się orientuję podchodzi to pod niedowagę ) teraz pytanie za 100pkt- czy mam szanse na pracę w policji .. kiedykolwiek? ODZIWO jestem mega wysportowana (nie wiem dlaczego tak jest :mrgreen: ale to chyba bardziej pozytyw ) , z piłką lekarską całkiem niezle daję sobie radę, z drązkami i innymi ćwiczeniami siłowymi (co wszystkich dziwi, bo każdemu się wydaje , że patyczki -nie ręcę i nie da sobie rady) ćwiczę z kolegą judo czysto amatorsko i on tez wychodzi z podziwu mojej kondycji :-) tylko teraz kwestia masy, czy jeśli jestem w stanie naprawdę wiele dokonać swoją siłą fizyczną (i oczywiście psychiczną), ale na papierku będę miała napisane cos przez lekarza (czy to możliwe żeby wypisał mi, że coś jes nie tak pzrez moją wagę w ogóle?) to czy mam jakies szanse? :?: :?:
_________________
get up and fight
Odpowiedz
Polecamy
Test wiedzy do policji


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Theme © iAndrew - Forum software by © MyBB