Dołącz   Zaloguj się
Kupno opracowań testów od Jarka NOFX.
#1

Cześć!

Intryguje mnie pewne zjawisko w naszym internecie. Chodzi tutaj o testy do kupienia od niejakiego "NOFX". Przyznam szczerze że sam prawie dałem się na to złapać (bo teraz sądzę że to jest jakaś podpucha). Teksty i ogłoszenia od tego typka są napisane w taki dziwny sposób, jakby typowy janusz wystawiał samochód na aukcję z tekstami typu "JEDYNY TAKI ORYGINALNY PRZEBIEG NIC NIE COFANE WSZYSTKO CACY INNI MAJĄ GRATY TYLKO JA MAM NAJLEPSZE!" - no po prostu tak to dla mnie wygląda. Do tego założona jest masa for internetowych które wyglądają jak po prostu stara dobra propaganda. Masa śmiesznych nicków typu "anka1990" "kumaty" "krzysiek89" którzy ciągle wychwalają te testy. "DZIĘKI TYM TESTOM ZDAŁEM/AM", "WSZYSCY MIELI 20 PUNKTÓW A JA DZIĘKI TYM TESTOM 40" I tak dalej. To wygląda jak coś w stylu propagandy, nie? A gdy na takim forum się zacznie pisać swoje pytania wynikające po prostu z ciekawości to usuwają wątek i banują konto.

To forum wydaje mi się wolne od tej propagandy dlatego chciałbym się dowiedzieć co wy o tym sądzicie. Widziałem że jest tutaj do kupienia inne opracowanie i wygląda to po prostu normalnie, a nie naginanie rzeczywistości jak w przypadku osoby o której mówię. Czy waszym zdaniem też dziwnie to wygląda? Pare for internetowych na których na każdym kroku można zobaczyć posty typu "TYLKO TESTY OD JARKA BO SĄ NAJLEPSZE INNE TO NIELEGALE!!!". No k**** XD

Specjalnie założyłem konto bo chciałbym się dowiedzieć co o tym sądzicie. Chyba, że to forum okaże się też pod wpływami tej osoby (a może to już organizacja?). A może po prostu się mylę i naprawdę te testy są takie z******** i legalne i po prostu mi się coś w głowie poprzestawiało. Ale no daję sobie rękę uciąc że coś tu jest nie tak. Przecież to odrazu widać. Dajcie znać.
Odpowiedz
Polecamy
Test wiedzy do policji


Wiadomości w tym wątku
Kupno opracowań testów od Jarka NOFX. - przez LZBNZ - 13.05.2016, 08:49
RE: Kupno opracowań testów. - przez Jan - 13.05.2016, 09:58
RE: Kupno opracowań testów. - przez LZBNZ - 13.05.2016, 10:58
RE: Kupno opracowań testów. - przez LZBNZ - 14.05.2016, 16:00



Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Theme © iAndrew - Forum software by © MyBB