Dołącz   Zaloguj się
Kupno opracowań testów od Jarka NOFX.
#10

Cześć! (Przeczytajcie do końca)

W końcu mam czas, aby napisać co myślę o testach do ,,Jarka". Jest to jedna wielka ściema! W necie macie darmową stronę, na której macie o wiele więcej odpowiedzi niż w testach od ,,Jarka" ( i całej jego kolesiowskiej szajki). Ja niestety dałem się nabrać i wydałem fortunę na beznadziejny zestaw! (na TWO na 40 pytań może z 5 było takich samych jakie dostałem od ,,Jarka"). Na innych forach wszyscy go zachwalają jaki to o nie jest wspaniały itd... jednak jest jedna wielka szajka, która się tym zajmuje (zakładają fikcyjne konta tylko po to ,aby zachwalać ,,Jarka", że tylko u niego możecie kupić legalne, wspaniałe, najlepsze, wyjątkowe, niepowtarzalne testy), mało tego ,, Jarek" jest właścicielem wielu forów m.in. www. policja 2009.fora. pl i po sekundzie kasuje negatywne komentarze na swój temat, tylko po to aby naiwni klienci (tacy jak ja) kupili od niego testy. Oczywiście dysponuję screenami potwierdzającymi to co mówię (moje negatywne komentarze zniknęły zaraz po tym jak je dodałem - konto oczywiście mi skasował).

I teraz uwaga najciekawsze, po tym jak napisałem negatywny komentarz na jego forum dostałem e-maila z taką treścią:

,,Witam

Na dniach zgłaszam sprawe do mojego mecenasa zeby sporzadzil wniosek do
sadu z art 212 kk i art 23 i 24 kc. Nowe pytania oczywiscie
posiadam(dlatego to co napisales wyczerpuje znamiona ww art) , na
biezaco aktualizuje testy, mogles przed egzaminem sie odezwac, a tak to
naruszyles prawo.

Pieniadze z zadoscuczynienia w kwocie 10 tys zl przekazujemy na cele
charytatywne.

--
Jarosław Sokołowski
REGON: 260263293
TEL: 666 194 944 (10-16) - prócz weekendów"

Nie dajcie się zastraszyć!
Mam nadzieję, ze chociaż ktoś to przeczyta i nie da zarobić tej internetowej szajce.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Kupno opracowań testów. - przez Jan - 13.05.2016, 09:58
RE: Kupno opracowań testów. - przez LZBNZ - 13.05.2016, 10:58
RE: Kupno opracowań testów. - przez LZBNZ - 14.05.2016, 16:00
RE: Kupno opracowań testów od Jarka NOFX. - przez kamilnowak303 - 07.02.2018, 15:44



Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Theme © iAndrew - Forum software by © MyBB